Universal Bursa Hastanesi

Universal Bursa Hastanesi
Kurum Adı:Universal Bursa Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Bursa
İlçe:Osmangazi
Adres:Fevzi Çakmak Cad. No:55 Osmangazi
Web Sitesi:www.uhg.com.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir

Kurum Hakkında

Universal Bursa Hastanesi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Bursa'nın ilk özel hastanesi olan Universal Bursa Hastanesi hizmete 1984 yılında başladı. Bugün 13 branşta 20'den fazla uzman hekim, 200'e yakın sağlık personeli ile Bursa'da yüksek standartlarda, modern ve hasta merkezli yaklaşımla sağlık hizmeti vermeyi sürdürüyor.

3770m2 kapalı alana sahip hastanede 3 ameliyathane ve 2 doğumhane mevcuttur. 2 dahili yoğun bakım, 2 cerrahi yoğun bakım, 7 yeni doğan yoğun bakım olmak üzere toplam 11 yoğun bakım ünitesine sahip hastane 48 hasta yatak kapasitelidir.

Universal Bursa Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Universal Bursa Hastanesi, Bursa ili Osmangazi ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Universal Bursa Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Universal Bursa Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Universal Bursa Hastanesi 5 üzerinden 4.5 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Bursa Osmangazi Haritası
Universal Bursa Hastanesi Harita