Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Hatay

Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Hatay
Kurum Adı:Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Hatay
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Konak
Adres:İnönü Cad. No:443 /17/18 Hakim Evleri
Telefon:0 (232) 231-4545
38.40015127.098161

Kurum Hakkında

Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Hatay iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Hatay, İzmir ili Konak ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Hatay resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları

Yorum ve Şikayetler

Yüksel Alaca · 3 Şubat 2016

Atagöz Hatay şubesinden 03.02.2016 tarih saat 15 için internetten randevu aldım. İnternet onay verdiği halde randevu aldığım saatte gittiğimde, randevu almadığım söylendi. İnternet sisteminin arızalı olduğu ve randevun görünmüyor diye beni geri gönderdiler. İş yerinden izin aldım yarım günüm gitti. Muayene olamadım bir daha Atagöze adımımı atmak nasip olmasın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Hatay ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Hatay 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Toplam 17 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Hatay Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Medikalp Kardiyoloji Dal Merkezi

40 metre uzaklıkta

İnönü Cad. No:388-B Hatay

Batıgöz Hatay Göz Sağlığı Merkezi

200 metre uzaklıkta

İnönü Caddesi No:463/A Susuzdede Hatay

İzmir Doğa Tıp Merkezi

280 metre uzaklıkta

İnönü Cad. Basın Sitesi Mah. No:471/A

İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi

670 metre uzaklıkta

253 Sokak No:143 Basın Sitesi

Yeşilyurt Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

700 metre uzaklıkta

Basın Sitesi Mh. 177/4 Sok. No:12 Yeşilyurt