İzmir Konak devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Konak ilçesinde 52 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

İzmir İli Konak İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Devlet Hastanesi
İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi

Hastanemiz 1908 yılından bu yana sosyal güvencesizler olmak üzere İzmir Büyükşehir Belediyesi sınırları içinde yaşayan herkese hizmet veren 2. basamak bir sağlık kuruluşudur.

Alsancak Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi

Nevvar Salih İşgören Asancak Devlet Hastanesi, İzmir şehir merkezinde kent yaşamının en yoğun olduğu bölgede kurulmuş olup; 7. 112 metrekare alan üzerinde üç blok olarak hizmetini sunmaktadır.

İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi

İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, merkez binası, semt poliklinikleri ve ek hizmet binaları ile İzmir ve ilçelerinde vatandaşlarımıza sağlık hizmeti sunmaktadır.

Özel Hastane
Özel Su Hospital Hastanesi

Özel Su Hospital Hastanesi olarak sağlıkta en hızlı ve en iyi hizmeti verme ve daha fazla kişiye ulaşmayı hedefleyen vizyonuyla Alsancak Kahramanlar semtinde halkımıza hizmet vermeteyiz.

Özel Deniz Hastanesi

Modern altyapısı ve güven veren personeliyle sağlık alanında en son teknolojiyi kullanan Kocaman Ege Özel Sağlık Hastanesi, Özel Deniz Hastanesi olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Özel Karataş Hastanesi

Karataş Hastanesi, modern binasında, uzman kadrosuyla Kadın hastalıkları ve doğum, genel cerrahi, anestezi ve reanimasyon ve çocuk sağlığı ve hastalıkları dallarında hizmet vermekte olan 25 yataklı bir hastanedir.

Özel Egepol Hastanesi

Özel Egepol Hastanesi, tıp merkezi ve laboratuvar hizmetleri, seçkin doktor ve personeli ile hizmetinizdedir.

Özel İzmir Hayat Hastanesi

Bölgenin en eski özel kadın doğum hastanesi olan Özel Hayat Hastanesi deneyimli hekim kadrosu, güleryüzlü çalışanları, üstün alt yapı ve ileri teknik donanımı ile sizlere dünya standartlarında 7/24 kaliteli sağlık hizmet sunmaktadır.

Özel Gazi Hastanesi

Tıbbın en son yenilikleri ile donatılmış ve hijyenik klima santrali ile steril koşullarda havalandırılmış ultra modern ameliyathanelerimiz, yoğun bakım ünitrelerimiz ve acil yardım ambulansımız ; 24 saat 365 gün kesintisiz hizmet vermekte ve hastalarımızın dertlerine derman olmayı sürdürmektedir.

Özel Gözde İzmir Hastanesi

Değişik illerde sağlık yatırımı bulunan Gözde Hastaneler Grubu'nun 5. hastanesi olan Gözde İzmir Hastanesi 18 branşta hizmet vermeye başladı.

Özel Ege Şehir Hastanesi

Özel Ege Şehir Hastanesi; modern mimarisi, ileri teknoloji cihazları, konforlu hasta odaları ve poliklinikleri ile hastaların kendilerini özel ve güvende hissetmeleri için tüm detaylar düşünülerek tasarlandı.

Özel İzmir Hastanesi

1995 yılında kurulmuş olan Özel İzmir Hastanesi, günümüze kadar sürekli gelişerek tıbbın ve cerrahinin en komplike hastalıklarının tedavisi için gerekli tüm donanımlara erişmiştir.

Tıp Merkezi
Özel Çankaya Tıp Merkezi

İzmir’in en güzel ve merkezi noktalarından biri olan Gazi Bulvarı üzerindeki Özel Çankaya Tıp Merkezi’ni bünyemize katmak bizler için büyük gurur vesilesidir.

Özel Zeybek Tıp Merkezi

2006 yılında kurulmuş olan Özel Zeybek Tıp Merkezi, sürekli gelişerek tıbbın en komplike hastalıklarının tedavisi için gerekli tüm donanımlara erişmiştir.

Özel Batı Anadolu Mersinli Tıp Merkezi

Mersinli Tıp Merkezi Batı Anadolu Sağlık ve Eğitim Kurumlarına bünyesinde SGK ile anlaşmalı olarak faaliyet göstermektedir.

Özel İzmir İgem Gastroenteroloji Merkezi

İgem gastroenteroloji ve hepatopankreatobilier sistem hastalıklarında modern gastroenteroloji biliminin insanoğluna sağladığı tüm teknolojik olanakların, branşında isim yapmış uzman hekimlerin deneyimleriyle birlikte sunulduğu İzmir ve Ege bölgesinin İLK ve özel gastroenteroloji merkezidir.

Özel Martı Tıp Merkezi

2007 yılında kurulmuş olan Özel Martı Cerrahi Tıp Merkezi, 12 dalda uzman doktorlarımız ile hizmet vermektedir.

Özel Kent Alsancak Tıp Merkezi

Kent Alsancak Tıp Merkezi, poliklinik hizmetlerinin verildiği bir sağlık merkezi olmanın ötesine geçmiş, çeşitli branşlarda günübirlik ameliyatların yapılabildiği gündüz hastanesine dönüşmüştür.

Askeri Hastane
İzmir Asker Hastanesi

İzmir Asker Hastanesi Baştabipliğinde poliklinik hizmetleri hazırlanan haftalık çalışma planlarına göre 09:00-16:00 saatleri arasında yürütülmektedir.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Bornovadaki merkez binamızın artan hasta talebini karşılayamayacak duruma gelmesi sonucunda, İl Sağlık Müdürlüğü'nün kurumumuza tahsis ettiği Çınarlıdaki mevcut binamıza taşınılmıştır. 2008 yılında Gaziemir de 10 ünitli ek ünite açarak hizmet bölgesini genişletmiş, hizmet verdiği hasta sayısını arttırmıştır.

İzmir Eğitim Diş Hastanesi

İzmir Eğitim Diş Hastanesi haftada 7 gün 24 saat kesintisiz ağız ve diş sağlığı hizmeti vermeye devam etmektedir.

Özel Teras Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

Kliniğimizde; bir ortodonti uzmanı, bir diş hekimi ve 4 diş assistanı ile birlikte, 3 ünitde diş hekimliğinin tüm branşlarında hizmet vermekteyiz.

Alsancak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Alsancak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizin hizmetlerinden SGK mensupları ücretsiz olarak faydalanırken, ücretli hasta muayene ve tedavileri de yapılmaktadır.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi

Alsancak - Kahramanlar Özel İzmir Gazi Hastanesi sokağında 6 katlı, 1200 metrekare alanda kurulu modern binamızla, 3 fizik tedavi uzmanı, 7 fizyoterapist ve sağlık personeli ile İzmir ve bölge halkına sağlık hizmeti veriyoruz.

Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Batıgöz Hatay Göz Sağlığı Merkezi

2005 yılında açılan Özel Hatay Batıgöz Göz Sağlığı Merkezi olarak İzmirlilere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Özel Retina Göz Hastalıkları Dal Merkezi

Retina Göz Merkezi 1996 yılında kurulmuş olup, 2004 yılından itibaren kendi binasında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Özel Batıgöz Çankaya Göz Sağlığı Merkezi

İzmir Çankaya'da 2004 yılında hizmet vermeye başlayan Batıgöz; göz sağlığı ile ilgili tüm sorunlarınıza 24 saat kesintisiz cevap vermektedir.

Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi

Yılda 4 bine yakın ameliyat, 15 binin üzerinde muayene ile hastalarına sağlık hizmeti sunan Kaşkaloğlu Göz Hastanesi, deneyimli en iyi uzman göz doktoru kadrosu ile 7 gün 24 saat hizmet veren bir altyapıya sahip.

Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Hatay

İnönü Cad. No:443 /17/18 Hakim Evleri adresinde Göz Hastalıkları Merkezi olarak faaliyet göstermektedir.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Özel Çınarlı Hastanesi

1992 yılında kurulan hastanemiz kadın hastalıkları ve doğum branşında İzmirdeki tek dal hastanesidir. Ameliyathane ve doğumhane ekibimiz 24 saat kesintisiz, her an göreve hazır bulunmaktadırlar.

Özel İrenbe Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi

İrenbe, 1983 yılından itibaren Kadın ve Toplum Sağlığı alanında hizmet vermektedir.

Çocuk Hastanesi
Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Yarım asır'ı aşkın Ege Bölgesi ve ülkemizin dört bir yanından gelen hastalara Çocuk sağlığı hizmetlerini her branşta sunan Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi aynı zamanda kuruluşundan bu yana Çocuk sağlığı ve hastalıkları ihtisası vererek yüzlerce uzman doktor yetiştirmiş bir eğitim hastanesidir.

Göğüs Hastalıkları Hastanesi
İzmir Dr.Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

İzmir Dr Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 80 bin metrekare alan üzerinde bulunan 22 ayrı binada Göğüs hastalıkları, tüberküloz ve göğüs cerrahisi alanında hizmetlerini sürdürmektedir.

Kemik Hastalıkları Hastanesi
Özel Emot El Mikrocerrahi Ortopedi Travmatoloji Hastanesi

1999 yılında EMOT da fiziksel büyüme olmuş ve ameliyathane sayısı yatak sayısı artarak ve hekim kadrosu güçlenerek bölgenin önde gelen acil Mikrocerrahi ve Travmatoloji merkezine dönüşmüş ayrıca ellektif olgular ile yılda ortalama 3. 000 ameliyat ve 10. 000 poliklinik sayısına ulaşmıştır.

Kulak Burun Boğaz Merkezi
Özel Efes KBB Tıp Merkezi

Özel Efes KBB Tıp Merkezi Metro Stadyum Durağı karşısında yeni binasında hizmet vermeye devam etmektedir.

Psikiyatri Merkezi
Özel Nöron Psikiyatri Dal Merkezi

Merkezimiz ruh sağlığı ve hastalıkları dalında danışmanlık ve tedavi hizmetleri açısından toplumumuz için kaliteli ve güven verici hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.

Kalp Hastalıkları Hastanesi
Özel Konak Kardiyoloji Tıp Merkezi

Özel Konak Kardiyoloji Tıp Merkezi güler yüzlü, etik ve güvenilir sağlık hizmetini teknolojik standartlarda sunmaktadır.

Özel Atakalp Kalp Hastanesi

1998 Yılında kurulan, Türkiye'nin ilk özel kalp hastanesi olan Atakalp hastanesi, toplam 43 yatak kapasitelidir. Kurumumuzda, 2 ameliyathane, kateterizasyon ve anjiografi laboratuvarı, biyokimya laboratuvar, koroner yoğun bakım, post-op yoğun bakım ve acil servis üniteleri bulunmaktadır.

Özel Medikalp Kardiyoloji Dal Merkezi

Özel Medikalp Kardiyoloji Dal Merkezi 2008 yılında faaliyete geçmiş olup bir kardiyolji ayaktan teşhis ve tedavi merkezidir.

Özel Tüsav Kardiyoloji Dal Merkezi

Özel Tüsav Kardiyoloji Dal Merkezinde kardiyolojik muayene ve tetkiklerle kalp sağlığınızın devamlılığını kontrol altında tutuyoruz.

Diyaliz Merkezi
Ege Güneş Diyaliz Merkezi

Ege Güneş Diyaliz Merkezi Alman-Braun, Amerikan-Baxter, İsveç-Gambro olmak üzere 40 adet hemodiyaliz cihazı ile 06:30-20:30 saatleri arasında faaliyet göstermektedir.

Özel Reniz Diyaliz Merkezi

Özel Reniz Diyaliz Merkezinde pazartesi salı çarşamba perşembe cuma cumartesi günleri bikarbonatlı hemodiyaliz tedavisi uygulanmaktadır.

Özel FMC İzmir Hatay Diyaliz Merkezi

Özel FMC İzmir Hatay Diyaliz Merkezi 30 yatak kapasitesi ile Halide Edip Adıvar Caddesinde hizmet sunmaktadır.

Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Merkezi

Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Servisi, İzmir'in ilk özel hemodiyaliz merkezlerinden olup yıllardır başarıyla hizmet vermektedir.

Üroloji Merkezi
Özel İzmir Üroloji Merkezi

Özel İzmir Üroloji Dal Merkezi olarak amacımız üriner sistem taşlarınızda cerrahi tedaviye gerek kalmadan kırılmasını sağlamaya çalışmaktır.

Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi

Cumhuriyet Bulvarı, Kadıoğlu apartmanı, Dokuz Eylül Rektörlüğü Karşısı, N:159 Daire:1 Alsancak adresinde Üroloji Merkezi olarak faaliyet göstermektedir.

Onkoloji Merkezi
Özel İzmir Ege Onkoloji Merkezi

Ege ve İzmir Onkoloji Merkezi 1995 yılından bu yana konusunda eğitimli uzman kadrosu ve son jenerasyon radyoterapi cihazlarından oluşan makine parkıyla hizmet vermektedir.

Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Özel Lamed Görüntüleme Merkezi

2004 yılında LaMED Görüntüleme merkezini kurarken amacımız, tıbbi görüntülemede en deneyimli olduğumuz konularda ulaşılan son teknolojileri İzmir'e getirmekti.

Özel Uzman Tıp Laboratuarı

Uzman Tıp Laboratuarı klinik laboratuvar uygulamalarının tamamında uluslararası norm, prosedür ve standartlar çerçevesinde faaliyet göstermektedir.

Özel Barış Tıbbi Görüntüleme Merkezi

Barış Tıbbi Görüntüleme Merkezi olarak, çağdaş teknolojinin en son ürünü olan cihaz donanımımız ve tecrübeli kadromuz ile hastalarımıza hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Poliklinik
Özel Derim Dermatoloji Dal Merkezi

Özel Derim Dermatoloji Dal Merkezinde bilimsel ve teknolojik gelişmeler doğrultusunda, dermokozmetik uygulamalar ve dermatolojik hastalıkların tanı ve takibi konusunda tedaviler uygulanmaktadır.

Özel Cevdet Tuğrul Sağlık Polikliniği

Özel Dr. Cevdet Tuğrul Meme Hastalıkları Teşhis ve Tedavi Merkezi'nde (Kahramanlar Şubesi) hastalarımız için modern ve huzurlu bir ortam sağlanmıştır.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Konak Hastaneleri

İzmir Çankaya'da 2004 yılında hizmet vermeye başlayan Batıgöz; göz sağlığı ile ilgili tüm sorunların...

Ege Güneş Diyaliz Merkezi Alman-Braun, Amerikan-Baxter, İsveç-Gambro olmak üzere 40 adet hemodiyaliz...

Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Servisi, İzmir'in ilk özel hemodiyaliz merkezlerinden olup yıllardır başarı...

Yorum ve Şikayetler
Doğukan Aysu Içen · 17 Şubat 2018

Özel Emot El Mikrocerrahi Ortopedi Travmatoloji Hastanesi
merhabalar omirilik eilmesi ve büyümesine bakıyor musunuz bide ayak kireçleme ve ciddeli ağrılar var onlarlada ilgileneb...

Sema Yılmaz · 3 Ocak 2018

İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi
İç hastalıkları doktor Feyza Arıkan müthiş bir doktor. Herşeyden önce insana insan gibi davranan bir doktor. Aynı şeyi G...

Saniye Güngörmez · 31 Aralık 2017

Özel Emot El Mikrocerrahi Ortopedi Travmatoloji Hastanesi
Merhabalar. Eşim ağustos ayında bir kaza geçirdi sağ kol pazı kısmında parçalı kırık oluştu ameliyat oldu platin takıldı...

Ünal Yaşar · 14 Aralık 2017

Alsancak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Dr.*** hanım diye birine gittim diş dolguları değişimi için beni röntgene gönderdi 2 defa biri boşuna sonra kanal tedavi...