Özel Atagöz Hatay Göz Hastalıkları Dal Merkezi

Özel Atagöz Hatay Göz Hastalıkları Dal Merkezi
Kurum Adı:Özel Atagöz Hatay Göz Hastalıkları Dal Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Konak
Adres:İnönü Cad. No:443 /17/18 Hakim Evleri
Web Sitesi:www.atagoz.com.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
38.40015127.098161

Kurum Hakkında

Özel Atagöz Hatay Göz Hastalıkları Dal Merkezi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Atagöz Hastanesi Prof.Dr. Safiye Yılmaz, Op.Dr. Mehmet Helvacıoğlu Op.Dr. Melih Türe tarafından kurulup 2004 yılından itibaren İzmir Bayraklı merkezinde hizmet veren Özel Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi göz, görme bozukluklarında ve göz çevresi sağlığına dair sorunlara çare olmak için deneyimli uzman doktor kadrosuyla İzmir’de 3 ayrı noktada kesintisiz olarak sağlık sorunlarına çözüm buluyor. Bayraklı, Hatay ve Gaziemir şubelerimizde hizmet vermekteyiz.

Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi’nin hedef ve ilkeleri doğrultusunda, Türk tıbbı çalışmalarının uluslararası düzeyde rekabet edebilirliğini ve sürekli gelişmesini sağlamaktadır. Profesyonelliğe bağlı kalarak hastalarımızın bize duydukları güvene her zaman laik olmak için çalışıyoruz. Tüm hastalarımıza saygılı ve eşit hizmet vermekteyiz. Kurumumuzda hizmet veren tüm ekibimiz ile yenilikçi anlayışımızın devamlılığını sağlamaya çalışmaktayız. Hasta ve hasta yakınlarına karşı daima güler yüzlü anlayışlı sağlık ekibimiz ile hastalarımız güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

Özel Atagöz Hatay Göz Hastalıkları Dal Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Atagöz Hatay Göz Hastalıkları Dal Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Yüksel Alaca
Atagöz Hatay şubesinden 03.02.2016 tarih saat 15 için internetten randevu aldım. İnternet onay verdiği halde randevu aldığım saatte gittiğimde, randevu almadığım söylendi. İnternet sisteminin arızalı olduğu ve randevun görünmüyor diye beni geri gönderdiler. İş yerinden izin aldım yarım günüm gitti. Muayene olamadım bir daha Atagöze adımımı atmak nasip olmasın.

Özel Atagöz Hatay Göz Hastalıkları Dal Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.8 / 5

Özel Atagöz Hatay Göz Hastalıkları Dal Merkezi 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 19 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Atagöz Hatay Göz Hastalıkları Dal Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Medikalp Kardiyoloji Dal Merkezi
40 metre uzaklıkta
İnönü Cad. No:388-B Hatay
Hatay Efes KBB Tıp Merkezi
60 metre uzaklıkta
Göztepe Mah. İnönü Cad. No:388/1B
İzmir Doğa Tıp Merkezi
280 metre uzaklıkta
İnönü Cad. Basın Sitesi Mah. No:471/A
İzmir KÇÜ Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi
670 metre uzaklıkta
Basın Sitesi Mah. Hasan Tahsin Cad. No:143
Yeşilyurt Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
700 metre uzaklıkta
Basın Sitesi Mh. 177/4 Sok. No:12 Yeşilyurt
FMC İzmir Nasır Diyaliz Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Ant Cad No:2 Yeşilyurt