Özel Barış Tıbbi Görüntüleme Merkezi

Özel Barış Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Kurum Adı:Özel Barış Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Kategori:Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Konak
Adres:1431. Sokak No. 14/C Alsancak
Telefon:0 (232) 463-3499
38.43127127.150333

Kurum Hakkında

Barış Tıbbi Görüntüleme Merkezi olarak, çağdaş teknolojinin en son ürünü olan cihaz donanımımız ve tecrübeli kadromuz ile hastalarımıza hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz. Görüntüleme Merkezimiz günümüzün en son teknolojisine sahip, en gelişmiş cihazlarla donatılmıştır.

Merkezimiz 1995 yılı Ekim ayında Dr. Fuat Güldal tarafından, halen hizmet vermekte olduğumuz 1420 Sok. 78/A adresinde faaliyete başlamıştır. Faaliyete başladığımız dönemde Ultrasonografi, Röntgen ve Bilgisayarlı Tomografi cihazları bulunmakta olup bu modalitelerle hastalarımıza hizmet vermekteydik. Dr. Vahit Özener 1998 yılı Nisan ayında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Radyoloji Bölümünden ihtisas aldıktan sonra radyoloji uzmanı olarak tam gün görüntüleme merkezimizde çalışmaya başlamıştır. 2006 yılından itibaren Dr. Tahir Safa Taktakoglu. 2009 yılında Dr. Murat Uygur ve Dr. Ali Gemalmaz hekim kadromuza katılmış ve halen merkezimizde görev yapmaktadırlar.

1998 yılı Mayıs ayında şu an kullanımda bulunmayan ilk MR cihazımız, 1999 yılında da merkezimizin ilk kemik dansitometri cihazları kurulmuş hizmete girmiştir. Ayrıca yine bu tarihlerde merkezimizde mammografi ve endirekt röntgen çalışmalarına da başlanmıştır. Bu yeni modaliteler 1431 Sok. No:14/C'deki yeni adresimizde hizmet vermeye başlamıştır. 2001 yılında merkezimize 2. MR olarak açık sistem manyetik rezonans görüntüleme sistemi gelmiş ve kurumumuz bu tarihten itibaren 2 adet MR cihazı ile hastalarına hizmet vermeye başlamıştır.

Teknolojik gelişmeler ile birlikte 2004 yılında 1. 5 tesla kapalı sistem MRG tetkik cihazı yine Alsancaktaki merkezimizde hizmete açılmıştır. 2008 yılına kadar merkezimiz 3 adet MR cihazı ile hizmet vermiştir. Şu anda merkezimizde aktif çalışan 1. 5 Tesla kapalı sistem MRG ve Açık MRG cihazı bulunmaktadır. 2008 yılı içerisinde yine 1431 sokak içerisinde ayrı bir binada US ve doppler hastalarımızın kabulüne başlanmış olup 2008 yılı sonu, 2009 yılı başında bu merkezimizde 64 kesitli BT ile de ileri görüntüleme teknikleri kullanılarak tanısal duyarlılığımızı ve spektromuzu arttırmış bulunmaktayız. 2009 yılı sonbaharında merkezimizde digital röntgen cihazıda hizmete girmiştir.

Alsancak'taki merkezimiz dışında ayrıca Buca Devlet Hastanesi, Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi içerisinde 1. 5 Tesla MR cihazları, Turgutlu Devlet Hastanesi, Ödemiş Devlet Hastanesi ve Menemen Devlet hastanesi içerisinde açık MR cihazları, Turgutlu Devlet Hastanesi ve Buca Devlet Hastanesinde Tomografi cihazları, Yeşilyurt Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve semt poliklinikleri içerisinde CR sistemi ve bugün 70 çalışanı ile birlikte İzmir ve bölgesinde geniş radyolojik hizmet sunduğumuzu gururla belirtmekteyiz.

Hedefimiz kendi alanlarında deneyimli radyoloji uzmanlarımızla gelişmiş radyolojik cihazlar eşliğinde doğru ve hızlı tanıya ulaşıp hasta ve hekimlerimizin tedavi yöntemine katkı sağlamaya çalışmaktayız.

Özel Barış Tıbbi Görüntüleme Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Barış Tıbbi Görüntüleme Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Esra Barkın
Esra Barkın · 24 Temmuz 2019

Bugün hasta Annemi saatlerce bekletip doğru dürüst bir açıklama yapılmadı biraz sesimizi yükseltince de azar işitti annem.. belirttikleri gibi özel ilgiyi bırakın "hastalara" yeterince hassasiyeti üzülerek göremedim..
Barış görüntüleme çok değişmiş maalesef hiç memnun kalmadık asla da kimseye tavsiye etmiyorum

Sinan Ağaçlı
Sinan Ağaçlı · 24 Şubat 2015

Şu telf açın arkadaş yaaaa

Mustafa Şenyiğitoğlu
Mustafa Şenyiğitoğlu · 16 Aralık 2014

Telefonları açın lütfen

Necdet Hazirol
Necdet Hazirol · 11 Ekim 2014

İlk kez işim oldu izmir ödemiş devlet hastanesiyle anlaşma yapmışlar 11/10/2014 saat 10:00 da randevum vardı ortada kimse yok. internetten izmir alsancaktaki güncel tel. numaralarını aradım açan yok. saat 09.30 randevusu olanlar da varmış beraber bekliyoruz bakalım ne zaman teşrif edecekler şu an saat 11:00

Aysel Köseoğlu
Aysel Köseoğlu · 9 Ekim 2014

telefonlar neden açılmıyor

Tekin Akyüz
Tekin Akyüz · 28 Haziran 2014

telefonda kimse yokmuuuu?

Berna Alçay
Berna Alçay · 2 Haziran 2014

nasıl bi saçma sistem bu yaa randevu veriliyor ama telefonlara bakılmıyor böyle sistemmi olur yaa...

Nedret Öztürk Fedakar
Nedret Öztürk Fedakar · 10 Kasım 2013

Bu akşam için randevu verilmişti telefonu yanıt vermiyor acaba yalnışmı anladım kapalımı açıkmı boşuna çıkmayayım bilgisi olan varmı

Vedat Öncel
Vedat Öncel · 29 Mayıs 2013

boyun emar flimi çekildim fakat cd nin yanında verilen sonuç kağıdını kaybettim hastaneden gelip alınabilirmi tekrar teşekkürler

Özel Barış Tıbbi Görüntüleme Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Barış Tıbbi Görüntüleme Merkezi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 20 oy kullanılmış ve kurum hakkında 9 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Barış Tıbbi Görüntüleme Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Merkezi
160 metre uzaklıkta
1399 Sokak No.17 Alsancak
İzmir Üroloji Merkezi
160 metre uzaklıkta
1420 Sk. No.98 Sağlıker Sitesi Kahramanlar Alsancak
Uzman Tıp Laboratuarı
180 metre uzaklıkta
1420 Sokak No:90 Z:2 El-Sel Sitesi (Özel Ege Sağlık Hastanesi Karşısı)
İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi
200 metre uzaklıkta
Kahramanlar Mah. Can Kulduk Sk. No:16
İzmir Ege Onkoloji Merkezi
200 metre uzaklıkta
1428 Sk No:24/B Kahramanlar
Gazi Hastanesi
250 metre uzaklıkta
1421. Sokak No. 29 Alsancak
Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
270 metre uzaklıkta
1400 Sokak No:10 Alsancak