Özel Cevdet Tuğrul Sağlık Polikliniği

Özel Cevdet Tuğrul Sağlık Polikliniği
Kurum Adı:Özel Cevdet Tuğrul Sağlık Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İzmir
İlçe:Konak
Adres:1413 Sk. No:51 Kahramanlar
Telefon:0 (232) 446-8475
Web Sitesi:www.mememerkezi.comHata Bildir
38.42619027.149996

Kurum Hakkında

ANKA Özel Sğl. Ltd. Şti.'e bağlı olarak hizmetini sürdüren Özel Dr. Cevdet Tuğrul Meme Hastalıkları Teşhis ve Tedavi Merkezi'nde (Kahramanlar Şubesi) hastalarımız için modern ve huzurlu bir ortam sağlanmıştır.

Siz daha kayıda girmediniz mi? Bekleme sırasında hastalarımıza hayatlarında Meme hastalığına ve şu anki şikayetlerine yol açan sebepleri ayrıntıları ile anlayabilmek için, özel düzenlenmiş bir form doldurtulmaktadır. Daha sonra doktorlarımız tarafından bu form eşliğinde, hastanın anamnezi (Tüm şikayet ve hastalık hikayesi) alınarak hasta değerlendirilmekte, ayrıca bu bilgiler ışığında hastanın ileride gelişebilecek meme hastalıkları ve kanser yönünden risk profili oluşturulmaktadır.

Genel Cerahi Uzmanı tarafından muayene edilen hastaya, Cerrahın uygun gördüğü tetkikler, hastanın bulguları, yaşı ve risk profili göz önünde bulundurularak uygulanmaktadır.

Radyoloji Uzmanı tarafından meme dokusunun Ultrasonografik, Mamografik tetkikleri yapılmakta, sonuçları her iki uzman birlikte değerlendirmektedir. Ayrıca hastanın yaşı ve şikayetleri ile bağlantılı olarak dijital ultrasonografi, kemik dansitometresi, meme veya tüm vücut termalgrafi (DİTİ) ile değerlendirilme yapılmaktadır.

Gerekli, şüpheli durumlarda İnce iğne biyopsisi, true cut biyopsi uygulanmakta ve alınan dokuların histopatolojik tetkiki anlaşmalı patoloji laboratuarında yapılmaktadır. Gerekli kan tetkikleri anlaşmalı laboratuarda yapılmaktadır. Postmenapozal hormonloterapi için gerekli meme muayenesi ve tetkiklerinin yanı sıra Kemik Dansitometri ile kemik yoğunluğu ölçülebilmektedir. Ödem şikayeti olan hastalara Lenf Ödem tedavisi planlanmaktadır.

Özel Cevdet Tuğrul Sağlık Polikliniği iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Cevdet Tuğrul Sağlık Polikliniği, İzmir ili Konak ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Cevdet Tuğrul Sağlık Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Cevdet Tuğrul Sağlık Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Özel Cevdet Tuğrul Sağlık Polikliniği 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 23 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Cevdet Tuğrul Sağlık Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Emot El Mikrocerrahi Ortopedi Travmatoloji Hastanesi
90 metre uzaklıkta
1418. Sokak No. 14 Kahramanlar
Atakalp Kalp Hastanesi
100 metre uzaklıkta
1418 Sok. No:18 Kahramanlar
Su Hospital Hastanesi
140 metre uzaklıkta
1397 Sokak No:1 Kahramanlar
İzmir İgem Gastroenteroloji Merkezi
220 metre uzaklıkta
1420. Sok. No:3/A-B Kahramanlar
İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi
390 metre uzaklıkta
Kahramanlar Mah. Can Kulduk Sk. No:16
Gazi Hastanesi
410 metre uzaklıkta
1421. Sokak No. 29 Alsancak
İzmir Ege Onkoloji Merkezi
420 metre uzaklıkta
1428 Sk No:24/B Kahramanlar