Özel Deniz Hastanesi

Özel Deniz Hastanesi
Kurum Adı:Özel Deniz Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İzmir
İlçe:Konak
Adres:1138/1 Sokak No. 1 Yenişehir
Web Sitesi:www.denizhastanesi.com
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
38.4222827.154264

Kurum Hakkında

Özel Deniz Hastanesi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Çağdaş dünyada en kutsal görevlerden biri olarak kabul edilen sağlık hizmetini, insanlığa kaliteli bir biçimde sunmak, hastanemizin ana gayesidir. 1986 yılından bugüne, modern altyapısı ve güven veren personeliyle sağlık alanında en son teknolojiyi kullanan Kocaman Ege Özel Sağlık Hastanesi, Özel Deniz Hastanesi olarak hizmetlerine devam etmektedir.

İzmir de faaliyet gösteren modern hastanemizde, 100'e yakın akademik ve idari personelle kaliteli bir hizmet sunma çabası içindeyiz. Modern laboratuarları, tıbbi görüntüleme ve tanı üniteleri, tüm branşlarda poliklinik hizmetleri, ameliyathaneler ve yataklı tedavi üniteleri, eczaneleri, acil servis hizmetleri ile 24 saat 365 gün hizmet veren hastanemizde sizlere sağlıklı ve mutlu bir yaşam için zemin hazırlamaktan dolayı gurur duyuyoruz.

Özel Deniz Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Deniz Hastanesi, İzmir ili Konak ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Olcay Ulgey · 28 Mayıs 2016

Hocam geçen salı anal fissür ameliyatı oldum hastane personeli çok iyiydi gesi orda kaldım 30 dakikada tansiyon ve kontrollerimi ettiler çok beğendim

Şerif Özdem · 28 Haziran 2015

İlgi alaka yok gelen hastalara bağırıyorlar birşey soruyon cevap yok yani insanı baştan savıyorlar

Aslıhan Serbest Zeytin · 13 Ekim 2014

Sünnet dolayısıyla bu hastaneye gittim çok memnun kaldım. Doktorumuz Serkan bey ve hastane personeline çok teşekkür ediyorum

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Deniz Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Deniz Hastanesi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 31 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Deniz Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İzmir Hastanesi

280 metre uzaklıkta

Gazıler Cad. No:155 Kapılar

Ege Güneş Diyaliz Merkezi

410 metre uzaklıkta

Gaziler Cad. 1149 Sk. No:18 Yenişehir

Atakalp Kalp Hastanesi

480 metre uzaklıkta

1418 Sok. No:18 Kahramanlar

Su Hospital Hastanesi

500 metre uzaklıkta

1397 Sokak No:1 Kahramanlar

Emot El Mikrocerrahi Ortopedi Travmatoloji Hastanesi

500 metre uzaklıkta

1418. Sokak No. 14 Kahramanlar

Cevdet Tuğrul Sağlık Polikliniği

570 metre uzaklıkta

1413 Sk. No:51 Kahramanlar