Özel Derim Cerrahi Tıp Merkezi

Özel Derim Cerrahi Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Derim Cerrahi Tıp Merkezi
Kategori:Poliklinik
Şehir:İzmir
İlçe:Konak
Adres:1416 Sok. No:24 Kahramanlar
Web Sitesi:www.derimdermatoloji.com
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
38.42630727.149883

Kurum Hakkında

Özel Derim Cerrahi Tıp Merkezi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Özel Derim Cerrahi Tıp Merkezi yakınında faaliyet gösteren diğer sağlık kurumları bu sayfada liste şeklinde ve harita üzerinde gösterilmiştir.

Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

2006 yılında İzmir'de kurulan Özel Derim Cerrahi Tıp Merkezi, uzman tıp doktorlarından oluşan ekibiyle dermatoloji hastalıkları tanı ve tedavisi, estetik cerrahi ve kozmetik uygulamalardan oluşan cilt ve estetik operasyon konularında uzmanlaşmış bir tıp merkezidir.

Dermatolojik uygulamalar, saç ekimi, estetik yüz uygulamaları ve estetik cerrahi operasyonları sonuçları ve uygulamaları bakımından ciddiyet gerektirir. Derim Dermatoloji Cerrahi Bilim Ekibi dermatologlar, kulak burun boğaz hastalıkları uzmanları, operatör doktorlarından oluşan bir konsültasyon(danışma) kuruludur. Yapılacak tüm müdahaleler bu ekip tarafından değerlendirilir, en doğru tıbbi uygulamalar T.C. Sağlık Bakanlığı yönegelerine uygun kurallarda hijyenik, risksiz ve deneyimli profesyonel ekip gözetiminde hayata geçirilir.

Derim Cerrahi Tıp Merkezi, günümüzün modern kozmetik ve cerrahi uygulamalarında kullanılan teknoloji altyapısını yakından takip ederek güncel teknolojik ekipmanla uluslararası hijyen ve kalite standartlarına uygun altyapısıyla hizmet verir.

Uygulanan tedavi ne olursa olsun, gerek saç ekimi, gerek estetik ameliyatlar veya botoks, ameliyatsız yüz germe, dolgu uygulamaları vb. tüm hizmetler sonrası süreçte de hasta titizlikle değerlendirilir. Uygulama sonrası olumsuz sonuçların oluşmasına izin verilmez. İzmir'de merkezimizin estetik hizmetlerini ayırt edici özelliklerinden bir de budur.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Derim Cerrahi Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Aysel Karaman
Telefonu cevap vermiyor. Özel bir hastaneden beklenmeyen sıkıcı bir durum.

Özel Derim Cerrahi Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
1.0 / 5

Özel Derim Cerrahi Tıp Merkezi 5 üzerinden 1.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Tavmergen IVF Clinic İnfertilite ve Tüp Bebek Merkezi
Tavmergen Tüp Bebek Merkezi İzmir'de modern ve tüm teknolojik olanaklara sahip, akıllı bina olarak tasarlanmış ve hizmete sunulmuştur. Tavmergen İnfertilite ve Tüp Bebek kliniği alanında uzmanlaşmış ve deneyimli kadrosu ile hizmet
Özel EMOT Hastanesi
Özel EMOT Hastanesi
107 metre uzaklıkta
Özel Emot El Mikrocerrahi Ortopedi Travmatoloji Hastanesi ve EMOT Plus hastaneleri olarak toplamda 70 yatak kapasitesiyle, bankalar ve özel sigortalarla anlaşmalı olarak özellikle kas ve iskelet sistemine ait yakınması olan tüm ha
Özel Emot Plus Hastanesi
Özel Emot Plus Hastanesi
113 metre uzaklıkta
Emot Plus Hastanesi, özgün mimarisi, donanımlı alt yapısı, uzman kadrosu ve güncel teknolojisi ile omurga sağlığı merkezi, beyin cerrahisi, kardiyoloji, dahiliye, nöroloji, romatoloji, fizik tedavi, plastik cerrahi branşlarında hi
Özel Su Hospital Hastanesi
Özel Su Hospital Hastanesi
156 metre uzaklıkta
Özel Su Hospital Hastanesi olarak sağlıkta en hızlı ve en iyi hizmeti verme ve daha fazla kişiye ulaşmayı hedefleyen vizyonuyla Alsancak Kahramanlar semtinde halkımıza hizmet vermeteyiz.
Özel İzmir İgem Gastroenteroloji Merkezi
İgem gastroenteroloji ve hepatopankreatobilier sistem hastalıklarında modern gastroenteroloji biliminin insanoğluna sağladığı tüm teknolojik olanakların, branşında isim yapmış uzman hekimlerin deneyimleriyle birlikte sunulduğu İzm
Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi
Alsancak - Kahramanlar Özel İzmir Gazi Hastanesi sokağında 6 katlı, 1200 metrekare alanda kurulu modern binamızla, 3 fizik tedavi uzmanı, 7 fizyoterapist ve sağlık personeli ile İzmir ve bölge halkına sağlık hizmeti veriyoruz.
Özel Gazi Hastanesi
Özel Gazi Hastanesi
402 metre uzaklıkta
Tıbbın en son yenilikleri ile donatılmış ve hijyenik klima santrali ile steril koşullarda havalandırılmış ultra modern ameliyathanelerimiz, yoğun bakım ünitrelerimiz ve acil yardım ambulansımız ; 24 saat 365 gün kesintisiz hizmet
Özel İzmir Ege Onkoloji Merkezi
Ege ve İzmir Onkoloji Merkezi 1995 yılından bu yana konusunda eğitimli uzman kadrosu ve son jenerasyon radyoterapi cihazlarından oluşan makine parkıyla hizmet vermektedir.
Özel İzmir Hastanesi
Özel İzmir Hastanesi
465 metre uzaklıkta
1995 yılında kurulmuş olan Özel İzmir Hastanesi, günümüze kadar sürekli gelişerek tıbbın ve cerrahinin en komplike hastalıklarının tedavisi için gerekli tüm donanımlara erişmiştir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Derim Cerrahi Tıp Merkezi geçici veya kalıcı olarak kapatılmış gözükmektedir. Kurum halen faaliyet göstermekte ise bize iletmek için buraya tıklayınız ✉