Özel Derim Cerrahi Tıp Merkezi

Özel Derim Cerrahi Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Derim Cerrahi Tıp Merkezi
Kategori:Poliklinik
Şehir:İzmir
İlçe:Konak
Adres:1416 Sok. No:24 Kahramanlar
Telefon:0 (232) 402-7777
Web Sitesi:www.derimdermatoloji.comHata Bildir
38.42630727.149883

Kurum Hakkında

2006 yılında İzmir'de kurulan Özel Derim Cerrahi Tıp Merkezi, uzman tıp doktorlarından oluşan ekibiyle dermatoloji hastalıkları tanı ve tedavisi, estetik cerrahi ve kozmetik uygulamalardan oluşan cilt ve estetik operasyon konularında uzmanlaşmış bir tıp merkezidir.

Dermatolojik uygulamalar, saç ekimi, estetik yüz uygulamaları ve estetik cerrahi operasyonları sonuçları ve uygulamaları bakımından ciddiyet gerektirir. Derim Dermatoloji Cerrahi Bilim Ekibi dermatologlar, kulak burun boğaz hastalıkları uzmanları, operatör doktorlarından oluşan bir konsültasyon(danışma) kuruludur. Yapılacak tüm müdahaleler bu ekip tarafından değerlendirilir, en doğru tıbbi uygulamalar T.C. Sağlık Bakanlığı yönegelerine uygun kurallarda hijyenik, risksiz ve deneyimli profesyonel ekip gözetiminde hayata geçirilir.

Derim Cerrahi Tıp Merkezi, günümüzün modern kozmetik ve cerrahi uygulamalarında kullanılan teknoloji altyapısını yakından takip ederek güncel teknolojik ekipmanla uluslararası hijyen ve kalite standartlarına uygun altyapısıyla hizmet verir.

Uygulanan tedavi ne olursa olsun, gerek saç ekimi, gerek estetik ameliyatlar veya botoks, ameliyatsız yüz germe, dolgu uygulamaları vb. tüm hizmetler sonrası süreçte de hasta titizlikle değerlendirilir. Uygulama sonrası olumsuz sonuçların oluşmasına izin verilmez. İzmir'de merkezimizin estetik hizmetlerini ayırt edici özelliklerinden bir de budur.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Dermatoloji (Cildiye)
  • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Derim Cerrahi Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Derim Cerrahi Tıp Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Derim Cerrahi Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Derim Cerrahi Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Derim Cerrahi Tıp Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Derim Cerrahi Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

EMOT Hastanesi
110 metre uzaklıkta
1418. Sok. No. 14 Kahramanlar
Emot Plus Hastanesi
110 metre uzaklıkta
1418 Sok. No:18 Kahramanlar
Su Hospital Hastanesi
160 metre uzaklıkta
1397 Sokak No:1 Kahramanlar
İzmir İgem Gastroenteroloji Merkezi
220 metre uzaklıkta
1420. Sok. No:3/A-B Kahramanlar
İsmail Atabek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi
380 metre uzaklıkta
Kahramanlar Mah. Can Kulduk Sk. No:16
Gazi Hastanesi
400 metre uzaklıkta
1421. Sokak No. 29 Alsancak
İzmir Ege Onkoloji Merkezi
410 metre uzaklıkta
1428 Sk No:24/B Kahramanlar