Özel Lamed Görüntüleme Merkezi

Özel Lamed Görüntüleme Merkezi
Kurum Adı:Özel Lamed Görüntüleme Merkezi
Kategori:Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Konak
Adres:Mimar Sinan Mah. 1355 Sokak No:5/7 Alsancak
Telefon:0 (232) 464-2233
38.43414627.149653

Kurum Hakkında

2004 yılında LaMED Görüntüleme merkezini kurarken amacımız, tıbbi görüntülemede en deneyimli olduğumuz konularda ulaşılan son teknolojileri İzmir'e getirmekti. Bu amaçla hizmet vermeye başladık. Geçen yıllar içerisinde teknolojik gelişmelere paralel olarak kendimizi sürekli yeniledik ve yenilemeye devam ediyoruz.

Keyifli bir ortamda, deneyimli, güleryüzlü personel ve uzman hekim kadrosu ile yola çıktık. Kadromuz genişledi. Ama değerlerimizden ödün vermedik.

LaMED için birinci öncelik Kanıta Dayalı Tıp'tır. Bunu yaparken daima bilimsel etik ve gerçekler ön planda tutulmaktadır. Bunun bilincinde olan ve aynı prensiplerde çalışan, İzmir'in ve Türkiye'nin en başarılı klinisyen ve cerrahlarına Radyoloji hizmeti tarafımızdan verilmektedir.

Özel Lamed Görüntüleme Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Lamed Görüntüleme Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Lamed Görüntüleme Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Lamed Görüntüleme Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Lamed Görüntüleme Merkezi 5 üzerinden 4.5 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Lamed Görüntüleme Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Uzman Tıp Laboratuarı

150 metre uzaklıkta

1420 Sokak No:90 Z:2 El-Sel Sitesi (Özel Ege Sağlık Hastanesi Karşısı)

İzmir Üroloji Merkezi

170 metre uzaklıkta

1420 Sk. No.98 Sağlıker Sitesi Kahramanlar Alsancak

Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Merkezi

190 metre uzaklıkta

1399 Sokak No.17 Alsancak

Kaşkaloğlu Göz Hastanesi

300 metre uzaklıkta

1400 Sokak No:10 Alsancak

Barış Tıbbi Görüntüleme Merkezi

320 metre uzaklıkta

1431. Sokak No. 14/C Alsancak

Teras Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

390 metre uzaklıkta

Şair Eşref Blv. Güneş Apt. No:80 D:16 Alsancak