Özel Uzman Tıp Laboratuarı

Özel Uzman Tıp Laboratuarı
Kurum Adı:Özel Uzman Tıp Laboratuarı
Kategori:Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Konak
Adres:1420 Sokak No:90 Z:2 El-Sel Sitesi (Özel Ege Sağlık Hastanesi Karşısı)
Telefon:0 (232) 464-2565
38.43280927.149647

Kurum Hakkında

Dr. Fatma Taneli ve Dr. Sadık Ulusoy İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvardaki bilimsel çalışmaları ve mesai arkadaşlıkları, onları bu bilgi ve deneyimlerini 1998 yılı son aylarında Uzman Tıp Laboratuvarı kurmaya teşvik etti. Bu konudaki bilgi ve görgülerinden kendi hastalarına ve daha etkin bir tedavi uygulamak isteyen değerli doktor arkadaşlarının hastalarının sağlık sorunlarına daha etraflıca araştırılabileceği düşüncesiyle modern laboratuvarı kurdular. Kısa süre içinde beraber çalışabilecekleri titizlikteki ekiplerini oluşturdular. Bu grubu Dr. Mete Demirel laboratuvar tecrübeleriyle destekledi. Taneli ailesinin çocuk hastalıkları ve sağlığı konusundaki derin bilgileri ve Dr. Sadık Ulusoy'un çalışmış olduğu Brüksel'deki Katolik Üniversitesindeki çalışmalarından aktarılan deneyim ve oradaki meslektaşları ile yaptığı iş birliği sonuçu çocuk hastalara yönelik metabolik hastalıklara ilişkin testlerde özelleşmeyi kendiliğinden oluşturdu. Her geçen gün artan hasta memnuniyeti onları laboratuvar cihaz ve ekipmanlarında daha çok yatırım yapmaya çağırdı. 2002 yılında bu ikiliden Dr. Fatma Taneli çalışmalarını üniversitede akademik platformda sürdürebilmek için ekipten ayrıldı. Bu güne kadar gerek mesleki gerek dostluk desteğini hiç eksik etmeyen arkadaşımıza laboratuvarımız müteşekkirdir. 2004 yılında Dr. Alev Özmehmet desteği ile kardeş bir laboratuvar kazandırıldı.

Klinik laboratuvar uygulamalarının tamamında uluslararası norm, prosedür ve standartlar çerçevesinde faaliyet gösterildi. Bir çok seçkin sağlık kuruluşuna laboratuvar hizmetleri konusunda danışmanlık hizmeti sunuldu. Her geçen gün verdiğimiz hizmetten memnun olan hastalarımızın geri dönüşümü ve çalışma grubumuza katılmak isteyen seçkin arkadaşların sayısı gün geçtikçe arttı.

Özel Uzman Tıp Laboratuarı iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Uzman Tıp Laboratuarı, İzmir ili Konak ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Uzman Tıp Laboratuarı hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Uzman Tıp Laboratuarı ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Uzman Tıp Laboratuarı henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Uzman Tıp Laboratuarı Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İzmir Üroloji Merkezi

20 metre uzaklıkta

1420 Sk. No.98 Sağlıker Sitesi Kahramanlar Alsancak

Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Merkezi

50 metre uzaklıkta

1399 Sokak No.17 Alsancak

Lamed Görüntüleme Merkezi

150 metre uzaklıkta

Mimar Sinan Mah. 1355 Sokak No:5/7 Alsancak

Barış Tıbbi Görüntüleme Merkezi

180 metre uzaklıkta

1431. Sokak No. 14/C Alsancak

Kaşkaloğlu Göz Hastanesi

220 metre uzaklıkta

1400 Sokak No:10 Alsancak

Alsancak İlke Tıp Merkezi

320 metre uzaklıkta

Mimar Sinan Mh. Dr. Mustafa Bey Cd. No:37

İzmir Ege Onkoloji Merkezi

380 metre uzaklıkta

1428 Sk No:24/B Kahramanlar