İstanbul Beşiktaş devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Beşiktaş ilçesinde 30 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

İstanbul İli Beşiktaş İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Devlet Hastanesi
Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi
16 branşta poliklinik hizmeti ve 6 dalda laboratuvar hizmeti veren hastanede 40'a yakın hekim görev yapmaktadır.
Özel Hastane
Özel Liv Hospital Ulus Hastanesi
Liv Hospital Ulus 30000 metrekare kapalı alanda, 150 yatak, 8 ameliyathane, 48 klinik ve yüksek teknoloji altyapısıyla ileri düzeyde sağlık hizmeti sunuyor.
Özel Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi
Özel Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi, Türk Kardiyoloji Vakfı'nın sahibi olduğu hastaneler zincirinin 3. halkası olarak 1997 yılında faaliyete başlayan, sağlık ekibi ve teknolojik imkanlarıyla ülkemizin adını kısa zamanda tüm dünyaya duyurmayı başaran bir sağlık kurumudur.
Özel Acıbadem Fulya Hastanesi
Acıbadem Fulya Hastanesi, Beşiktaş'ta, deneyimli hekimleri, yetkin sağlık personeli, ileri teknolojisi ve 109 yatağı ile 7 gün 24 saat güvenilir sağlık hizmeti sunmaktadır.
Özel Ota & Jinemed Hastanesi
Beşiktaş'ın iki saygın sağlık kuruluşu Ota Tıp Merkezi ve Jinemed Hastanesi güçlerini OTA & Jinemed Hastanesi adı altında birleştirdi.
Esteworld Etiler Plastik Cerrahi Hastanesi
Hasta hakları doğrultusunda hizmet veren Esteworld Plastik Cerrahi Etiler Hastanesi koşulsuz memnuniyet anlayışını benimsemiştir.
Tıp Merkezi
Özel Estethica Levent Tıp Merkezi
Saç ekimi, medikal estetik ve plastik cerrahi gibi alanlarda yüksek standartlarda hizmet veren Estethica, Beşiktaş Leventte hizmet sunmaya devam ediyor.
Özel Levent  Bayındır Tıp Merkezi
Bayındır Tıp Merkezi, sağlık hizmetinde yakaladığı evrensel çizgi ile bugün Bayındır Sağlık Grubu olarak 18 işletme yılını geride bırakmıştır.
Özel Neolife Tıp Merkezi
NeoLife Tıp Merkezi, üst düzey teknoloji donanımı ve uluslararası arenada kendini kanıtlamış hekimleri ve sağlık profesyonelleri ile onkolojide uzmanlaşmış bir merkezdir.
Özel Acıbadem Etiler Tıp Merkezi
1996 yılında hizmete açılan Acıbadem Etiler Tıp Merkezi, 2007 yılına dek verdiği poliklinik hizmetlerini genişleterek, tıp merkezi statüsüne geçti. Merkez, tüm branşlarda modern tanı ve tedavi hizmeti veriyor.
Özel Ortaköy Tıp Merkezi
Balmumcu Mah. Varnalı Sok. No:3 adresinde Tıp Merkezi olarak faaliyet göstermektedir.
Özel Memorial Etiler Tıp Merkezi
3 kattan oluşan 700 metrekarelik alanda 16 branşta hizmet veren Memorial Etiler Tıp Merkezi bünyesinde ayrıca Tüp Bebek merkezi de yer almaktadır.
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Özel Dentistanbul Levent Polikliniği
Dentistanbul Academy Merkezimiz ameliyathanesiyle genel anestezi ya da sedasyon altında tedavi gerektiren ağız ve diş sağlığı hastalarımıza da hizmet vermektedir.
Özel Dentistanbul Diş Hastanesi
Dentistanbul'un ilk kurulduğu Beşiktaş Yıldız'daki hastane binası, İstanbul'un işlek caddelerinden Barbaros Bulvarı üzerindedir.
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Natal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
NATAL Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi olarak, kurulduğumuz 1992 yılından bu yana, fiziksel terapi ve rehabilitasyon alanındaki tüm yenilikleri takip ederek birçok ilke imza attık.
Özel Ortospor Sağlık Merkezi
Ortospor Sağlık Hizmetleri olarak amacımız spor sakatlıklarını önlenmek, sporcu performansını artırmak, yaralanma sonrası sporcuların erken dönemde aktivitelerine dönebilmelerini sağlamak, daha sağlıklı ve huzurlu bireylerin toplumda sayılarının artmasına katkı sağlamaktır.
Özel Romatem Beşiktaş Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Ağrı Merkezi
3000 metrekareden oluşan, günlük 250 hasta hizmet kapasiteli Romatem Beşiktaş, yurtdışı ve yurtiçinden gelen bir çok hastaya uzman kadrosu ile hizmet veriyor.
Göz Hastalıkları Merkezi
Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi
Yeditepe Üniversitesi Göz Merkezi, 17 Ocak 2007 tarihinde üniversite bünyesinde kurulan bir göz hastalıkları merkezidir.
Özel Dünyagöz Hastanesi Etiler
Yüksek teknolojisi, VIP hizmet kapasitesi, uzman kadrosu, boğaz manzaralı odaları, çevre düzenlemesi, alt yapısı, vale hizmetleri ile Dünyagöz Etiler, hastalarını 7 Yıldızlı sağlık hizmeti ile tanıştırıyor.
Çocuk Hastanesi
Özel Klinilk Polikliniği
KLİNİLK sadece çocuklar için kurulmuş çocuğa özel bir sağlık kuruluşudur. Çocuk hastalıklarının tanı ve teşhisinde gerekli, her konuda KLİNİLK doktorları yanınızda!
Kemik Hastalıkları Hastanesi
Özel İstanbul Ortopedi Merkezi
Özel İstanbul Ortopedi Merkezi, ortopedi branşınının yanı sıra fizik tedavi & rehabilitasyon, plastik cerrahi ve medikal estetik gibi destekleyici branşlarda da hizmet veren bir ortopedi merkezidir.
Psikiyatri Merkezi
NPSUAM Etiler Polikliniği
Npsuam Etiler Polikliniği olarak, bünyesinde Çocuk ve genç ile yetişkin biriminin yanı sıra, uyku bozuklukları, nöroloji ve iç hastalıkları alanında da hizmet vermektedir.
Özel Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi
2013 yılında İstanbul Levent'te de bir şube açan Madalyon Psikiyatri Merkezi psikiyatrist, psikolog, nörolog ve diyetisyenden oluşan uzman kadrosu ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Diyaliz Merkezi
Özel Renmed Diyaliz Merkezi
Özel Renmed Diyaliz Merkezi böbrek hastalarının kaliteli ve uzun bir yaşam sürmesini ilke edinmiş, Türkiye’nin, ilk özel diyaliz merkezidir.
Üroloji Merkezi
Özel Hattat Klinik
Hattat Cinsel Sağlık Kliniği kadın ve erkekte cinsel fonksiyon problemlerinin teşhis ve tedavisi amacı ile kurulmuş butik bir kliniktir.
Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Radyomar Levent Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Radyomar 1998 Kasım ayında 1. Levent'de Türkiye de ilk kez gün ışığı gören 3*2mt genişliğindeki tek camdan) AÇIK MR, Bilgisayarlı Spiral Tomografi, Doppler Ultrasonografi, Digital Radyoloji, Digital Panoramik Diş Röntgeni, Digital Mammografi ve Laboratuvar ünitelerinden oluşan 3. şubesini açmıştır.
İstanbul Genetik Grubu Genetik Tanı Merkezi
Yetkin Genetik Danışmalık hizmeti veren İGG, özel genetik uygulamalarında dünyanın ilk 10 laboratuvarı arasında yer almaktadır.
Poliklinik
Özel Clinix Care Polikliniği
Clinix Care 2000 yılında Opr. Dr. Aytaç Saraçaydın ve Uzm. Dr. Özlem Saraçaydın tarafından en ileri teknoloji kullanılarak oluşturulmuş ve uluslararası hasta portföyüne sahip olmayı amaç edinmiştir.
Novita Yeni Bir Hayat Estetik Cerrahi Merkezi
Estetik-Plastik ve rekonstrüktif cerrahi konusunda tam teşekküllü ve eksiksiz hizmet vermeyi amaçlayan Novita Yeni Bir Hayat Estetik Cerrahi Merkezi, tüm ameliyatlar ve uygulamalar, uzman hekim kadrolarımız tarafından başarıyla gerçekleştirilmektedir.
Tüp Bebek Merkezi
Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği
Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği, Infertilite-Kısırlık tedavisi, aşılama (IUI), tüp bebek (IVF), mikroenjeksiyon (ICSI), sperm yıkama, embriyo ve sperm dondurma, vitrifikasyon, vb. konularında sizlere hizmet vermek için kurulmuş bir merkezdir.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Eklenen Kurumlar

Hattat Cinsel Sağlık Kliniği kadın ve erkekte cinsel fonksiyon problemlerinin teşhis ve tedavisi ama...

3 kattan oluşan 700 metrekarelik alanda 16 branşta hizmet veren Memorial Etiler Tıp Merkezi bünyesin...

2013 yılında İstanbul Levent'te de bir şube açan Madalyon Psikiyatri Merkezi psikiyatrist, psikolog,...

Yorum ve Şikayetler
Ümit Eğrioğlu
Ümit Eğrioğlu · 21 Mayıs 2020

Boyun ağrısı şikayeti ile gittiğim Natal Fizik Tedavi Merkezi kısa süre içerisinde hızlı tedavi ile boyun ağrılarım...

Alper Erbaş
Alper Erbaş · 11 Aralık 2018

2 ay önce bir kaç yerle görüştükten sonra saç ekimi için gittim hiç bir sorun yaşamadım. Nazım Durak ile de tanışma...

SporLike
SporLike · 11 Aralık 2018

Saç ekimi yaptırttım çok memnun kaldım. Düşünen arkadaşlara tavsiye ederim....

Ayfer Karakaya
Ayfer Karakaya · 21 Temmuz 2018

Çok memnun kaldık. Nasıl olduysa, yanlışlıkla 2 puan verilmiş adıma....