İstanbul Genetik Grubu Genetik Tanı Merkezi

İstanbul Genetik Grubu Genetik Tanı Merkezi
Kurum Adı:İstanbul Genetik Grubu Genetik Tanı Merkezi
Kategori:Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Adres:Türkali Mh. Nüzhetiye Cd. 38/A
Telefon:0 (212) 227-5254
41.04713229.000259

Kurum Hakkında

2008 yılında 2 yıl süren ön çalışmalar sonrasında kurulan İstanbul Genetik Grubu (İGG) Genetik Tanı Merkezi, Türkiye ve dünya genelinde bir Referans Genetik Merkezi olmayı hedeflemiştir. Yetkin Genetik Danışmalık hizmeti veren İGG, özel genetik uygulamalarında dünyanın ilk 10 laboratuvarı arasında yer almaktadır.

İGG, genetik test uygulamalarını ulusal genetik danışmanlık ağıyla ve uluslararası işbirlikleriyle sürekli geliştirerek güvenilir bir Akredite Test Paneli oluşturmuştur. Bilgi verici ve klinik olarak yönlendirici Genetik Rapor verebilen İGG, Güncel Teknoloji konusunda uzmanlaşmış bir Profesyonel Ekip ile çalışmaktadır.

Birçok Hastane, Özel Tedavi Merkezi ve Laboratuar Grubu ile birlikte çalışan İGG, ülke içinden ve yurtdışından başvuran hastalarına süreklilik gösterebilen bir standartta hizmet vermektedir.

İstanbul Genetik Grubu Genetik Tanı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. İstanbul Genetik Grubu Genetik Tanı Merkezi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

İstanbul Genetik Grubu Genetik Tanı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

İstanbul Genetik Grubu Genetik Tanı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

İstanbul Genetik Grubu Genetik Tanı Merkezi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 10 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

İstanbul Genetik Grubu Genetik Tanı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ota & Jinemed Hastanesi

190 metre uzaklıkta

Nüzhetiye Cad. Deryadil Sk. No:1

Maçka Emar Polikliniği

570 metre uzaklıkta

Abdi İpekçi Caddesi Polat Saray No:79/1

ART Sağlık Merkezi

600 metre uzaklıkta

Abdi İpekçi Cad. Reassürans Han 2 No:61 Kat:5

Dentistanbul Diş Hastanesi

770 metre uzaklıkta

Yıldız Posta Cad. No:71

Amerikan Hastanesi

830 metre uzaklıkta

Nişantaşı Güzelbahçe Sk. No:20

Romatem Beşiktaş Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Ağrı Merkezi

840 metre uzaklıkta

Yenidoğan Sokak No:7