Novita Yeni Bir Hayat Estetik Cerrahi Merkezi

Novita Yeni Bir Hayat Estetik Cerrahi Merkezi
Kurum Adı:Novita Yeni Bir Hayat Estetik Cerrahi Merkezi
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Adres:Monolyalı Sokak No:5 Levent
Telefon:0 (212) 284-9703
41.08396929.012368

Kurum Hakkında

Estetik-Plastik ve rekonstrüktif cerrahi konusunda tam teşekküllü ve eksiksiz hizmet vermeyi amaçlayan Novita Yeni Bir Hayat Estetik Cerrahi Merkezi, tüm ameliyatlar ve uygulamalar, uzman hekim kadrolarımız tarafından başarıyla gerçekleştirilmektedir.

Novita Yeni Bir Hayat Estetik Cerrahi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Novita Yeni Bir Hayat Estetik Cerrahi Merkezi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Alper Erbaş · 11 Aralık 2018

2 ay önce bir kaç yerle görüştükten sonra saç ekimi için gittim hiç bir sorun yaşamadım. Nazım Durak ile de tanışma fırsatım oldu ufak bir operasyon düşünüyorum memnun kalırsam onuda yazarım

SporLike · 11 Aralık 2018

Saç ekimi yaptırttım çok memnun kaldım. Düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.

Serkan Önal · 29 Mayıs 2016

Kesinlikle tercih etmiyorum, saç ekimi yaptırdım çok mağdur oldum.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Novita Yeni Bir Hayat Estetik Cerrahi Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Novita Yeni Bir Hayat Estetik Cerrahi Merkezi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 14 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Novita Yeni Bir Hayat Estetik Cerrahi Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Clinix Care Polikliniği

130 metre uzaklıkta

Konaklar Mah. Çamlık Sok. No:23 3.Levent

Renmed Diyaliz Merkezi

490 metre uzaklıkta

Levent Cad Yeni Sülün Sk. Begonya Aralığı No:10 Levent

Estethica Levent Tıp Merkezi

510 metre uzaklıkta

Yeni Sülün Sok. No: 13 3. Levent

Hattat Klinik

540 metre uzaklıkta

3.Levent Yeni Sülün Sk. No:48 Beşiktaş

İstanbul Ortopedi Merkezi

630 metre uzaklıkta

Çilekli Cd, No:32 Levent