Özel Aras Üroloji Merkezi

Özel Aras Üroloji Merkezi
Kurum Adı:Özel Aras Üroloji Merkezi
Kategori:Üroloji Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Halaskargazi Cad. Kipman Apt. No:209-3C
Telefon:0 (212) 230-4646
41.05841928.986919

Kurum Hakkında

Şişli Meydanı'ndaki bu yeni merkezin çalışma alanı böbrek ve idrar yolu taşlarının en modern cihazlarla kırılması, ameliyatsız prostat tedavisi ve endoürolojik girişimler.

Prof. Dr. Necdet Araş'ın yanısıra deneyimli uzmanların görev aldığı Araş Üroloji Merkezi'nde, dünyanın en gelişmiş taş kırma cinazı olan Siemens Lithostar cihazı bulunuyor. Bu cihaz, uzman doktorlara, böbrek taşlarında % 96, idrar yolu taşlarında ise % 88 başarı oram sağlıyor. Bu arada tedavi sırasında anestezi gerekmiyor. Taşlar, ekranda tesbit edilerek elektromanyetik dalgaların oluşturduğu darbelerle kırılıyor.

Araş Üroloji Merkezi'ndeki Thermex n cihazı ile prostat hastalığı, ameliyatsız tedavi edilebiliyor. Prostat dokusu özel elektrodlarla, bilgisayar kontrolünde ısıtılarak küçültülüyor. 3 saat süren bu seans sonunda idrar akımı kolaylaşıyor. Tedavi sırasında ağrı ve kanama olmuyor. Bu tedavinin vücuda hiç bir yan etkisi bulunmadığı gibi kalp ve şeker hastalarıyla anestezi alamayan ileri yaştakiler için en geçerli yöntem olduğu belirtiliyor.

Aras Üroloji Merkezi'ndeki ultrasonografi cihazı ise son yıllarda geliştirilen "rektal prob" ile donatılmış bulunuyor. Yatay ve dikey görüntü verebilen bu cihaz ile prostat kanseri erken ve kesin teşhisi, mesane kanseri teşhisi ve takibi, prostat biyopsisi alanının kesinlikle belirlenmesi mümkün oluyor.

Özel Aras Üroloji Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Aras Üroloji Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinde Üroloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Aras Üroloji Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Aras Üroloji Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Aras Üroloji Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Aras Üroloji Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Apeks Tıp Merkezi

120 metre uzaklıkta

Abide-i Hürriyet Cad. No:103

FMC Şişli Diyaliz Merkezi

190 metre uzaklıkta

19 Mayıs Mah. Gazi Berkay Sk. No:13/1

Türkiye Diyabet Vakfı Şişli Diyabet Merkezi

240 metre uzaklıkta

Abide-i Hürriyet Cad. Merkez Mah. No:64/66

Osmanoğlu Hastanesi

270 metre uzaklıkta

Abide-i Hürriyet Cad. Dilaçar sok. No:4

Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi

270 metre uzaklıkta

Halaskargazi Cd. Etfal Sk. 34371 Şişli

Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi

480 metre uzaklıkta

19 Mayıs Caddesi No:8 Şişli

Biosan Polikliniği

500 metre uzaklıkta

Büyükdere Cad. Hür-Han No:15