İstanbul Üsküdar devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Üsküdar ilçesinde 34 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

İstanbul İli Üsküdar İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Üniversite Hastanesi
Başkent Üniversitesi İstanbul Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi

Başkent Üniversitesi İstanbul Uygulama Araştırma Merkezi, Başkent Üniversitesi’nin tamamen kendi imkanları ile inşa edip, en modern ekipmanla donattığı yeni bir sağlık tesisi olarak 23 Şubat 2007 tarihinde hizmete girmiştir.

Devlet Hastanesi
Üsküdar Devlet Hastanesi

Hastanemiz 01 Ağustos 2009 tarihinde Sağlık Bakanlığı Validebağ Devlet Hastanesi ile birleştirilerek Üsküdar Devlet Hastanesi adı altında tek çatı altında hizmet vermektedir.

Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul, Haydarpaşa'da TC Sağlık Bakanlığı'na bağlı hastane.

Üsküdar Devlet Hastanesi Validebağ Ek Hizmet Binası

Validebağ Devlet Hastanesi 01 Ağustos 2009 tarihinde Sağlık Bakanlığı Üsküdar Devlet Hastanesi ile birleşerek tek çatı altında hizmet vermektedir.

Özel Hastane
Özel Yunus Emre Hastanesi

Yunus Emre Hastanesi, 20 uzmanlık dalında ve konusunda uzman 30 doktor, her kademeden toplam 150 kişilik deneyimli sağlık personeli ile 24 saat hizmet vermektedir.

Özel Üsküdar Anadolu Hastanesi

Yenilenen hastane binası, yeni yönetim anlaşıyı ve tıbbi cihazları ile modern bir görünüme kavuşturulan Özel Üsküdar Anadolu Hastanesi, genç, dinamik ve deneyimli uzman hekim kadrosu ile hizmete devam edecektir.

Özel Medicana Çamlıca Hastanesi

Özel Medicana Çamlıca Hastanesi kardiyoloji, kalp ve damar cerrahisi, hemodiyaliz, tüp bebek ve üreme sağlığı, uyku laboratuvarı, akciğer kanserleri tanı ve tedavi kliniği, diz cerrahisi kliniği gibi özel branşlarda üst düzey hizmet verilmektedir.

Özel Çamlıca Erdem Hastanesi

Özel Çamlıca Erdem Hastanesinden Özel Sağlık Sigortasına sahip olan hastalar ve Sosyal Güvenlik Kurumuna bağlı hastalar da faydalanabilmektedir. Hastanemizin 3 genel ve 1 acil olmak üzere toplam 4 ameliyathaneye sahiptir.

Özel Üsküdar Hospitaltürk Hastanesi

1998 Yılında Özel Üsküdar Hastanesi adıyla kurulan hastanemiz 2004 yılında yenilenen yüzü, kaliteli sağlık hizmeti vermek hedefi ile Özel Üsküdar Hospitalturk adıyla çalışmalarına devam etmektedir.

MÜTFV Özel Academic Hospital

Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Vakfı (MÜTFV), Özel Academic Hospital’da Dünya standartlarında modern ve kaliteli sağlık hizmetlerini sunmak amacıyla 1997 yılında faaliyetlerine başlamıştır.

Universal Çamlıca Hastanesi

Universal Çamlıca Hastanesi, modern hastanecilik ve sağlık hizmeti anlayışıyla açılmıştır. 7 ameliyathane bulunan Universal Çamlıca Hastanesi'nde 7 cerrahi, 6 dahili, 7 koroner anjiyo, 16 kardiyo vaskuler cerrahi, 8 yeni doğan olmak üzere toplam 44 yoğun bakım odası bulunmaktadır.

Özel Medivia Hospital Çengelköy

Özel Medivia Hospital SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ile anlaşmalıdır ve tüm branşları ile hizmet vermektedir.

Özel Esteworld Altunizade Cerrahi Kompleksi

Esteworld'ün 2014 yılında açılan son şubesi, 5.000 m2 kapalı alanı ve 220 kişilik kadrosu ile ülkemizde estetik cerrahi üzerine açılan en büyük sağlık tesisi olma özelliğini taşıyor.

Tıp Merkezi
Özel Mihrimah Sultan Tıp Merkezi

Hayat Sağlık ve Sosyal Hizmetler Vakfı İktisadi İşletmesi olan Mihrimah Sultan Tıp Merkezi, Üsküdar Meydan'da faaliyet göstermektedir.

Özel Unutmaz Tıp Merkezi

Unutmaz Tıp Merkezi tıp bilimindeki yeni bilgi ve uygulamaları yakından takip eden; modern teknolojinin son gelişmelerini bünyesinde barındıran bir sağlık kurumudur.

Askeri Hastane
Gata Haydarpaşa Eğitim Hastanesi

Gata Haydarpaşa Eğitim Hastanesi'nde modern tıbbın ve teknolojinin bütün imkanlarının kullanıldığı, profesyonel ve deneyimli sağlık personeli ile hastane hizmet standartlarına uygun olarak poliklinik hizmeti verilmektedir.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Hospitadent Çamlıca

Çamlıca Hospitadent oral diagnoz, panoromik ve sefalometrik röntgen, pedodonti, ortodonti, periodontoloji, implant, cerrahi, RVG, sterilizasyon, lazer uygulamaları, genel anestezi ve ameliyathane birimleriyle 7/24 hizmet vermektedir.

DentEuropa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

DentEuropa, günümüz dişhekimliğinde gerekli olan Estetik Diş Hekimliği, İmplantoloji, Çene Cerrahisi, Çoçuk Dişhekimliği, Ortodonti, Dişeti Hastalıkları tedavisi gibi uzmanlıkları bünyesinde bulundurmaktadır.

Ahmet Yüksel Özemre Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Üsküdar Ahmet Yüksel Özemre Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi halen 1'i engelli polikliniği olmak üzere 21 poliklinikle hizmet vermeye devam etmektedir.

Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Dünyagöz Hastanesi Altunizade

Son teknolojiye sahip tetkik, muayene ve ameliyat ekipmanlarıyla donatılan Dünyagöz Altunizade modern mimarisi ile konuklarına klasik Dünyagöz konforunu yaşatmaktadır.

Özel Anatolia Göz Merkezi

İstanbul Altunizade'de 2005 yılında hizmete başlayan Anatolia Göz Tıp Merkezi, uzman kadrosunun insan odaklı yaklaşımıyla, doğru hastalığa doğru tedavi ilkesiyle hasta memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları EAH

Hastane günümüzde T. C. Sağlık Bakanlığı Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi adıyla özel dal eğitim hastanesi statüsünde hizmete devam etmektedir.

Özel Via Hospital Selimiye

Üsküdar'da konumlanmış Via Hospital Selimiye tamamı kadın olan doktor ve sağlık kadromuzla, kadın hastalıkları ve doğum hizmetleri ağırlıklı olmakla diğer tüm branşlarda hizmet vermektedir.

Kulak Burun Boğaz Merkezi
Özel Anatomica Altunizade Tıp Merkezi

Bosphorus Anatomica Kulak Burun Boğaz Merkezi dünya standartlarında KBB'nin yanı sıra plastik cerrahi & medikal estetik ve saç ekimi hizmetleri sunmaktadır.

Kalp Hastalıkları Hastanesi
Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, ülkemizin Kalp ve Damar Cerrahisi alanında hizmet ve eğitim veren en büyük ve lider hastanelerinden biridir.

Diyaliz Merkezi
Özel Ümraniye Yaşam Diyaliz Merkezi

Yaşam Diyaliz Merkezi 2005 yılından bu yana hemodiyaliz hastalarına hizmet vermektedir. Merkezimizde 38 adet hemodiyaliz makinesi bulunmaktadır.

Özel Çamlıca Erdem Diyaliz Merkezi

Özel Çamlıca Erdem Diyaliz Merkezi; konsültan nefroloğu, sorumlu uzman doktoru ( iç hastalıkları ve hemodiyaliz sorumlu uzmanlığı sertifikalı), hemodiyaliz sorumlu doktoru, başhemşiresi, hemşireleri ve diyetisyeniyle tam kadro, profesyonel ve eğitimli bir ekip eşliğinde eksiksiz hizmet sunmaktadır.

Onkoloji Merkezi
Altunizade Özel Sante Onkoloji Merkezi

Sante Sağlık Hizmetleri olarak Altunizade merkezimizde kanser tanısı almış hastaların radyoterapi tedavi ve takibi gelişmiş teknik olanaklardan yararlanılarak yapılmaktadır.

Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Özel Acıbadem Genetik Tanı Merkezi

Özel Acıbadem Genetik Tanı Merkezinin misyonu dünya standartlarında genetik tanı olanaklarını, genetik danışmayı, kök hücre çalışmaları altyapısını, hücre tedavilerini, araştırma olanaklarını, hasta ve hekim eğitimini sağlamak.

Poliklinik
Özel Üsküdar Huzur Polikliniği

Gülfem Hatun Mah. Açık Türbe Sok. No:8 adresinde Poliklinik olarak faaliyet göstermektedir.

Özel Altunizade Polikliniği

Mahir İz Caddesi No:12 Kat:2/3 adresinde Poliklinik olarak faaliyet göstermektedir.

Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çamlıca Polikliniği

Dahiliye, genel poliklinik, çocuk ve kadın doğum, genel cerrahi, cildiye, nöroloji, göz, kbb, ortopedi ve üroloji dallarında poliklinik hizmeti sunmaktadır.

Özel Maraş Polikliniği

Maraş akupunktur ve Lazer Tedavileri Merkezi, Doktor İsmail Maraş'ın akupunktur ve lazer akupunkturu tedavisi uyguladığı sağlık kuruluşunun adıdır.

Özel Esteworld Altunizade Polikliniği

Esteworld, Avrupa ve Ortadoğu’da temsilcilikleri aracılığıyla yirmiden fazla ülkeden gelmekte olan müşterilerinin yanısıra yurtiçinden gelen misafirlerimize de güvenilir ve profesyonel hizmet sunmaktadır.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Üsküdar Hastaneleri

Son teknolojiye sahip tetkik, muayene ve ameliyat ekipmanlarıyla donatılan Dünyagöz Altunizade moder...

Üsküdar Ahmet Yüksel Özemre Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi halen 1'i engelli polikliniği olmak üzere 21...

Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, ülkemizin Kalp ve Damar C...

Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul, Haydarpaşa'da TC Sağlık Bakanlığı'na bağl...

Yorum ve Şikayetler
Lütfü Arkan · 1 Ekim 2016

Gata Haydarpaşa Eğitim Hastanesi
Hastahanenizde sara hastalığı ile özel bölüm olduğunu duymuştum doğrumudur. Trabzon dan gelecek hastam için lütfen bilgi...

Ibrahim Pehlivan · 25 Temmuz 2016

Özel Medivia Hospital Çengelköy
hastanenin bir telefon hattımı var sürekli meşgul ulaşamıyorum...

Ercüment Yurduseven · 5 Haziran 2016

Özel Medivia Hospital Çengelköy
Hatalı safra kesesi ameliyatı yaptılar hataları belli olmasın diye oyaladılar. Şişli etfalde 6 ayda düzeldik hiç ilgilen...

Ömer Yıldız · 19 Nisan 2016

Özel Via Hospital Selimiye
Helal olsun size kadınların ve eşlerinin dertlerini giderecek bir uygulama. Kadının özelinde erkeğin olması çok rahatsız...