Özel ART Sağlık Merkezi

Özel ART Sağlık Merkezi
Kurum Adı:Özel ART Sağlık Merkezi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Abdi İpekçi Cad. Reassürans Han 2 No:61 Kat:5
Telefon:0 (212) 219-1202
Web Sitesi:www.arttipmerkezi.comHata Bildir
41.04789328.993141

Kurum Hakkında

Tüp Bebek ve Kadın Doğum Uzmanı olarak çalışan 4 hekim tarafından 1998 yılında, kadın hastalıkları, doğum ve infertilite tanı ve tedavi merkezi olarak kurulan ART Tıp Merkezi, 16 yıldır kesintisiz olarak Nişantaşı'nda hizmet vermeye devam ediyor.

Art Tıp Merkezi’nde çalışan hekimlerin çoğu kendi alt uzmanlık alanlarında yurt dışında eğitim almışlardır.

Art Tıp Merkezi laparoskopi, infertilite, reprodüktif endokrinoloji, gebe takibi, doğum, menopoz, kadın genital kanserlerinin taraması, meme sağlığı, meme kanseri teşhis ve tedavisi ve anorektal sağlık konularında üst düzey profesyonel hizmet sunuyor. Ayrıca Psikolojik Danışmanlık dallarında hizmet veriyor.

Dünyada ve Türkiye'de çok yeni ve benzersiz bir teknolojiye sahip Fotona Er-yag Lazer cihazı ile hamilelik, normal doğum ve yaşa bağlı olarak gelişen idrar kaçırma ve vajina kanalında genişleme sorunları acısız ve ameliyatsız, kolayca tedavi edilebiliyor.

Tüp bebek uygulamalarının yanı sıra, ART Tıp Merkezi Ekibi tüp bebek dışı kısırlık tedavilerinin yönetiminde de Türkiye’nin en deneyimli ekiplerinden biri. Geçmiş yıllar içinde 18.000’den fazla tüp bebek uygulaması yapan ART Ekibi, 8.000’den fazla bebeğin de dünyaya gelmesini sağladı.

Riskli gebeliklerin takibi, 1. trimester anomali taraması, koryon villus örneklemesi, amniyosentez, ikinci düzey obstetrik ultrasonografi, üç boyutlu ultrason gibi tüm osbtetrik uygulamalar ART Tıp Merkezi Ekibi’nin uzmanlık alanı içine giriyor. Laparoskopi ve histeroskopi gibi endoskopik uygulamaların da tamamı ekip tarafından yapılıyor.

Komplike histeroskopik (total septum, şiddetli intrauterin sineşi, büyük submüköz myomlar) ve laparoskopik cerrahiler (histerektomi, ileri evre endometriosisin laparoskopik tedavisi, cul de sak diseksiyonu ve rektovajinal nodül eksizyonu) ART Ekibi tarafından uygulanan endoskopik cerrahilerin bir kısmını oluşturuyor.

Özel ART Sağlık Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel ART Sağlık Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel ART Sağlık Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel ART Sağlık Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Özel ART Sağlık Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 12 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel ART Sağlık Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yaşasın Hayat Kliniği
410 metre uzaklıkta
Teşvikiye Cad. Bayer Apt. No:63 Kat:5
İntermed Nişantaşı Polikliniği
430 metre uzaklıkta
Teşvikiye Cad. No:63 Nişantaşı
İsveç Ayak Sağlığı Merkezi
500 metre uzaklıkta
Rumeli Caddesi Villa İş Hanı No:4-6 A Blok Kat : 2
Ota & Jinemed Hastanesi
620 metre uzaklıkta
Nüzhetiye Cad. Deryadil Sk. No:1
Amerikan Hastanesi
650 metre uzaklıkta
Nişantaşı Güzelbahçe Sk. No:20
Pedam Polikliniği
790 metre uzaklıkta
Rumeli Cad.No:71 Kat:5 Osmanbey
Romatem Fulya Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi
870 metre uzaklıkta
Fulya Mah. Hakkı Yeten Cad. No:9 Kat:1