Özel Forte Üroloji Merkezi

Özel Forte Üroloji Merkezi
Kurum Adı:Özel Forte Üroloji Merkezi
Kategori:Üroloji Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Hakkı Yeten Cad. Vital Fulya Plaza No:23 K:10
Telefon:0 (212) 241-3737
41.05619728.997132

Kurum Hakkında

Forte Üroloji ürolojinin değişikalt branşlarında uzmanlaşmış öğretim üyelerinin oluşturduğu bir dal merkezidir.

Tanı ve tedavi yöntemlerinin hızla çeşitlenmesi günümüzde branşlaşmayı gerekli kılmaktadır. Üroloji' de üroonkoloji, endoüroloji ve laparoskopi, androloji, çocuk ürolojisi, nöroüroloji ve kadın ürolojisi gibi alt branşlar ortaya çıkmıştır.

Bu amaçla örnekleri yurt dışında görülen dal merkezlerinin ülkemizde bir öncüsü olarak Forte Üroloji oluşturulmuştur. Hedefimiz, uzmanlaştığımız her alanda hastalarımıza tanı için gerekli en son teknolojileri kullanarak kaliteli, güvenilir ve güncel hizmet sunmaktadır.

Merkezlerimizde fleksibl sistoskopi, ürodinamik tektikler ve bio feedback uygulamaları, vizüel seksüel stimulasyon, transrektal ultrasonografi eşliğinde prostat biopsisi, ürogenital ve doppler ultrasonografi yapılmakta ve laboratuar hizmetleri verilmektedir. Ürolojinin çeşitli konularında psikolog tarafından psikolojik değerlendirme ve terapi yapılmaktadır.

Özel Forte Üroloji Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Forte Üroloji Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinde Üroloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Forte Üroloji Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Forte Üroloji Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Forte Üroloji Merkezi 5 üzerinden 4.3 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Forte Üroloji Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İstanbul Cerrahi Hastanesi

90 metre uzaklıkta

Fulya Bayırı Ferah Sk. No:22 Teşvikiye

İstanbul Retina Enstitüsü

100 metre uzaklıkta

Hakkı Yeten Cad. Unimed Center No: 19/7 Fulya

Rufus Göz Kliniği

140 metre uzaklıkta

Hakkı Yeten Cad. Aşçıoğlu Plaza No:10 Kat :2 D:6 Fulya

Surgimed Genel Cerrahi Merkezi

140 metre uzaklıkta

Teşvikiye Mh. Hakkı Yeten Cd. Aşçıoğlu Plaza K:1 D:3

Me-Di Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Merkezi

170 metre uzaklıkta

Hakkı Yeten cad. Doğu İş Merkezi No:15/2

Tansan Onkoloji Polikliniği

170 metre uzaklıkta

Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. No:17, Kat 3 Doğu İş Merkezi