Özel İstanbul Gastroenteroloji Merkezi

Özel İstanbul Gastroenteroloji Merkezi
Kurum Adı:Özel İstanbul Gastroenteroloji Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Esentepe Mah. Keskin Kalem Sok. No:1
Web Sitesi:www.igmtip.com
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
41.06911929.006579

Kurum Hakkında

Özel İstanbul Gastroenteroloji Merkezi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Sağlıkta branşlaşma anlayışının öncülerinden olan İGM Tıp Merkezi, yalnızca sindirim sistemi hastalıklarına teknolojik çözümler sunarak İstanbul'da bir ilk olmayı hedefliyor. Yemek borusu, mide, ince-kalın barsaklar, karaciğer, safra kesesi, safra yolları, pankreas gibi sindirim sistemi organlarına ait hastalıkların tıbbi muayene ve endoskopi yöntemi ile teşhis-tedavilarinin yapıldığı İGM Tıp Merkezinde, laparoskopik ve küçük-orta ölçekli cerrahi müdahalelerin gerçekleştirilebildiği ameliyathane de bulunmaktadır.

İGM Tıp Merkezi İstanbul'un merkezinde Esentepe'de hizmet vermektedir. Zincirlikuyu'da, metro ve Metrobüse yürüme mesafesinde, ulaşımı kolay bir bölgede bulunan İGM Tıp Merkezi, 2 katlı Otopark ve Vale hizmeti sunmaktadır. İGM Tıp Merkezi'nin, 3000 m2 'lik kapalı alanı bulunmaktadır.

9 katlı İGM Tıp Merkezi'nin, 1. ve 2. katı 7 adet muayene odalarına ayrılmış olup; 3. ve 4. katta ikisi VIP olmak üzere toplam 10 hasta odası bulunmaktadır. Ayrıca merkezimizde 1 büyük cerrahi, 1 küçük cerrahi olmak üzere 2 Ameliyathane, 3 Endoskopi laboratuvarı, 1 adet Motilite laboratuvarı ve 1 adet Kan laboratuvarı bulunmaktadır.

Sadece branşa yönelik tam teşekküllü bir sindirim sistemi hastalıkları merkezinin kurulması ile, ülkemizde hizmet veren sağlık kurumları arasında öncü olmakla gurur duyan İGM Tıp Merkezi, merkezde yapılan ve yapılması planlanan işlemler ile de ulusal çapta hizmet vermeyi, dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek, gastroenteroloji alanında ülkemizin saygın sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir. Endoskopik ve Cerrahi İşlemlerin yapıldığı tıp merkezimizde, diyetisyen, psikolog ve radyolog yardımıyla size özel bütünleşik bir tedavi sunulmaktadır.

Özel İstanbul Gastroenteroloji Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel İstanbul Gastroenteroloji Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Volkan Akman · 2 Nisan 2013

Işıl Hanım ve Labaratuvarda Sibel Hanım'a sigortalımla ilgili istediğim destek konusundaki yardımları ve ilgileri için çok çok teşekkür ediyorum. Eminim ki tüm hasta ve yakınlarına aynı samimiyeti gösteriyorlardır. Görüşmek dileğiyle..

Volkan Akman - Yapı Kredi Sigorta Özel Sağlık Sigortası Uzmanı

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel İstanbul Gastroenteroloji Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel İstanbul Gastroenteroloji Merkezi 5 üzerinden 2.4 puan almıştır. Toplam 21 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel İstanbul Gastroenteroloji Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İstanbul Aesthetic Center Tıp Merkezi

10 metre uzaklıkta

Esentepe Mah. Keskin Kalem Sk. No:1

Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği

120 metre uzaklıkta

Esentepe Gazeteciler Sitesi Matbuat Sk. No:25

RTS Avrupa Diyaliz Merkezi

280 metre uzaklıkta

Esentepe Gazeteciler Mah. Haberler Sok. No:19

Intertıp Üroloji Kliniği

330 metre uzaklıkta

Büyükdere Caddesi Oya Sokak Devran Apt. Kat 4 Daire 8 No:2/1 Gayrettep

Okan Üniversitesi Mecidiyeköy Diş Hastanesi

350 metre uzaklıkta

Gülbahar Mah. Oya Sok. No:23/A

Yeni Mecidiyeköy İç Hastalıkları Merkezi

370 metre uzaklıkta

Gülbahar Mahallesi Avni Dilligil Sok. 10/1 Mecidiyeköy

Mecidiyeköy Çevre Hastanesi

500 metre uzaklıkta

Cemal Sair Sok. No.2 Mecidiyeköy