Özel İstanbul Gastroenteroloji Merkezi

Özel İstanbul Gastroenteroloji Merkezi
Kurum Adı:Özel İstanbul Gastroenteroloji Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Esentepe Mah. Keskin Kalem Sok. No:1
Web Sitesi:www.igmtip.com
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
41.06911929.006579

Kurum Hakkında

Özel İstanbul Gastroenteroloji Merkezi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Sağlıkta branşlaşma anlayışının öncülerinden olan İGM Tıp Merkezi, yalnızca sindirim sistemi hastalıklarına teknolojik çözümler sunarak İstanbul'da bir ilk olmayı hedefliyor. Yemek borusu, mide, ince-kalın barsaklar, karaciğer, safra kesesi, safra yolları, pankreas gibi sindirim sistemi organlarına ait hastalıkların tıbbi muayene ve endoskopi yöntemi ile teşhis-tedavilarinin yapıldığı İGM Tıp Merkezinde, laparoskopik ve küçük-orta ölçekli cerrahi müdahalelerin gerçekleştirilebildiği ameliyathane de bulunmaktadır.

İGM Tıp Merkezi İstanbul'un merkezinde Esentepe'de hizmet vermektedir. Zincirlikuyu'da, metro ve Metrobüse yürüme mesafesinde, ulaşımı kolay bir bölgede bulunan İGM Tıp Merkezi, 2 katlı Otopark ve Vale hizmeti sunmaktadır. İGM Tıp Merkezi'nin, 3000 m2 'lik kapalı alanı bulunmaktadır.

9 katlı İGM Tıp Merkezi'nin, 1. ve 2. katı 7 adet muayene odalarına ayrılmış olup; 3. ve 4. katta ikisi VIP olmak üzere toplam 10 hasta odası bulunmaktadır. Ayrıca merkezimizde 1 büyük cerrahi, 1 küçük cerrahi olmak üzere 2 Ameliyathane, 3 Endoskopi laboratuvarı, 1 adet Motilite laboratuvarı ve 1 adet Kan laboratuvarı bulunmaktadır.

Sadece branşa yönelik tam teşekküllü bir sindirim sistemi hastalıkları merkezinin kurulması ile, ülkemizde hizmet veren sağlık kurumları arasında öncü olmakla gurur duyan İGM Tıp Merkezi, merkezde yapılan ve yapılması planlanan işlemler ile de ulusal çapta hizmet vermeyi, dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek, gastroenteroloji alanında ülkemizin saygın sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir. Endoskopik ve Cerrahi İşlemlerin yapıldığı tıp merkezimizde, diyetisyen, psikolog ve radyolog yardımıyla size özel bütünleşik bir tedavi sunulmaktadır.

Özel İstanbul Gastroenteroloji Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel İstanbul Gastroenteroloji Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Volkan Akman
★★★★★
Işıl Hanım ve Labaratuvarda Sibel Hanım'a sigortalımla ilgili istediğim destek konusundaki yardımları ve ilgileri için çok çok teşekkür ediyorum. Eminim ki tüm hasta ve yakınlarına aynı samimiyeti gösteriyorlardır. Görüşmek dileğiyle.. Volkan Akman - Yapı Kredi Sigorta Özel Sağlık Sigortası Uzmanı

Özel İstanbul Gastroenteroloji Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.4 / 5

Özel İstanbul Gastroenteroloji Merkezi 5 üzerinden 2.4 puan almıştır. Toplam 21 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel İstanbul Gastroenteroloji Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İstanbul Aesthetic Center Tıp Merkezi
10 metre uzaklıkta
Esentepe Mah. Keskin Kalem Sk. No:1
Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği
120 metre uzaklıkta
Esentepe Gazeteciler Sitesi Matbuat Sk. No:25
Intertıp Üroloji Kliniği
330 metre uzaklıkta
Büyükdere Caddesi Oya Sokak Devran Apt. Kat 4 Daire 8 No:2/1 Gayrettep
Okan Üniversitesi Mecidiyeköy Diş Hastanesi
350 metre uzaklıkta
Gülbahar Mah. Oya Sok. No:23/A
Yeni Mecidiyeköy İç Hastalıkları Merkezi
370 metre uzaklıkta
Gülbahar Mahallesi Avni Dilligil Sok. 10/1 Mecidiyeköy
Mecidiyeköy Çevre Hastanesi
500 metre uzaklıkta
Cemal Sair Sok. No.2 Mecidiyeköy
Sağlıklı Yaşam Polikliniği
570 metre uzaklıkta
Kore Şehitleri Cad. No:49 Esentepe