Özel Maçka Emar Polikliniği

Özel Maçka Emar Polikliniği
Kurum Adı:Özel Maçka Emar Polikliniği
Kategori:Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Abdi İpekçi Caddesi Polat Saray No:79/1
Telefon:0 (212) 231-2837
41.04531928.993911

Kurum Hakkında

Son 30 yılda teknolojideki gelişmeler tıbbi görüntülemede birebir karşılığını bulmuştur. Radyoloji günümüz tıbbının öncelikli, vazgeçilmez branşlarından biri haline gelmiştir. Maçka Emar, 1988 yılında faaliyete geçti.

Maçka Emar yıllar boyunca hastalara yararı olabilecek birçok tıbbi teknolojik yenilikleri Türkiye'ye getirmenin mutluluğunu yaşadı. Bunun yanı sıra, konusunda uzman doktor ve yardımcı sağlık personeli ile Türkiye'nin en önemli radyoloji merkezlerinden biri oldu.

Sistemlerin yeni geliştirilen donanım ve yazılımları da yakından takip edilmekte ve hastalarımızın yararına sunulmaktadır. Bunları yaparken bilimsel etiğe sadık kalınmış olup, yeniliklerin bilimsel getirisi temel alınmıştır.

Maçka Emar'da Türkiye'nin önemli klinisyen ve cerrahları ile işbirliği yaparak, poliklinik hizmeti de verilmektedir. Bir butik klinik olarak çalışmalarına devam eden merkezimiz gelecekte de aynı prensipleri sürdürecektir. Doktorların ve hastalarımızın bize olan güven, saygı ve sevgisini devam ettirebilmek önceliğimizdir.

Özel Maçka Emar Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Maçka Emar Polikliniği, İstanbul ili Şişli ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Nurkan Çınar Kılınç
Nurkan Çınar Kılınç · 24 Kasım 2015

Troit usg çektirecektim fiyat sordum kendileri sanki ameliyat edecekler 750 dediler şaşırmış bunlar yaaa

Özel Maçka Emar Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Maçka Emar Polikliniği 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Maçka Emar Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

ART Sağlık Merkezi
290 metre uzaklıkta
Abdi İpekçi Cad. Reassürans Han 2 No:61 Kat:5
İstanbul Genetik Grubu Genetik Tanı Merkezi
570 metre uzaklıkta
Türkali Mh. Nüzhetiye Cd. 38/A
Ota & Jinemed Hastanesi
670 metre uzaklıkta
Nüzhetiye Cad. Deryadil Sk. No:1
Yaşasın Hayat Kliniği
710 metre uzaklıkta
Teşvikiye Cad. Bayer Apt. No:63 Kat:5
İntermed Polikliniği
730 metre uzaklıkta
Teşvikiye Cad. No:63 Nişantaşı
Surp Agop Hastanesi
740 metre uzaklıkta
Cumhuriyet Cad. Sur Agop Apt. No:57 Elmadağ Taksim