Özel Maçka Emar Polikliniği

Özel Maçka Emar Polikliniği
Kurum Adı:Özel Maçka Emar Polikliniği
Kategori:Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Abdi İpekçi Caddesi Polat Saray No:79/1
Telefon:0 (212) 231-2837
41.04531928.993911

Kurum Hakkında

Son 30 yılda teknolojideki gelişmeler tıbbi görüntülemede birebir karşılığını bulmuştur. Radyoloji günümüz tıbbının öncelikli, vazgeçilmez branşlarından biri haline gelmiştir. Maçka Emar, 1988 yılında faaliyete geçti.

Maçka Emar yıllar boyunca hastalara yararı olabilecek birçok tıbbi teknolojik yenilikleri Türkiye'ye getirmenin mutluluğunu yaşadı. Bunun yanı sıra, konusunda uzman doktor ve yardımcı sağlık personeli ile Türkiye'nin en önemli radyoloji merkezlerinden biri oldu.

Sistemlerin yeni geliştirilen donanım ve yazılımları da yakından takip edilmekte ve hastalarımızın yararına sunulmaktadır. Bunları yaparken bilimsel etiğe sadık kalınmış olup, yeniliklerin bilimsel getirisi temel alınmıştır.

Maçka Emar'da Türkiye'nin önemli klinisyen ve cerrahları ile işbirliği yaparak, poliklinik hizmeti de verilmektedir. Bir butik klinik olarak çalışmalarına devam eden merkezimiz gelecekte de aynı prensipleri sürdürecektir. Doktorların ve hastalarımızın bize olan güven, saygı ve sevgisini devam ettirebilmek önceliğimizdir.

Özel Maçka Emar Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Maçka Emar Polikliniği, İstanbul ili Şişli ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Nurkan Çınar Kılınç · 24 Kasım 2015

Troit usg çektirecektim fiyat sordum kendileri sanki ameliyat edecekler 750 dediler şaşırmış bunlar yaaa

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Maçka Emar Polikliniği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Maçka Emar Polikliniği 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Maçka Emar Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

ART Sağlık Merkezi

290 metre uzaklıkta

Abdi İpekçi Cad. Reassürans Han 2 No:61 Kat:5

İstanbul Genetik Grubu Genetik Tanı Merkezi

570 metre uzaklıkta

Türkali Mh. Nüzhetiye Cd. 38/A

Ota & Jinemed Hastanesi

670 metre uzaklıkta

Nüzhetiye Cad. Deryadil Sk. No:1

Yaşasın Hayat Kliniği

710 metre uzaklıkta

Teşvikiye Cad. Bayer Apt. No:63 Kat:5

İntermed Polikliniği

730 metre uzaklıkta

Teşvikiye Cad. No:63 Nişantaşı

Surp Agop Hastanesi

740 metre uzaklıkta

Cumhuriyet Cad. Sur Agop Apt. No:57 Elmadağ Taksim