Özel Rufus Göz Kliniği

Özel Rufus Göz Kliniği
Kurum Adı:Özel Rufus Göz Kliniği
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Hakkı Yeten Cad. Aşçıoğlu Plaza No:10 Kat :2 D:6 Fulya
Telefon:0 (212) 291-6242
41.05552328.998491

Kurum Hakkında

Refraktif cerrahlarımız yanısıra kliniğimizde oküloplastik ve retina cerrahlarımız devamlı olarak çalışmaktadır. Dr.Hasan Çubuk Rufus Göz Kliniğinin kurucusudur. 1983 Hacettepe Tıp Fakültesi mezunu olup 1985-1989 Çapa Tıp Fakültesinde Göz İhtisasını tamamladıktan sonra Almanya’da Bonn Dardenne Kliniği’ nde baş asistan olarak 1990-1998 yılları arasında çalışmıştır. Halen Almanya ve Türkiye’de kendi kliniğinde hizmet vermektedir. Katarakt ve ön segment cerrahisi asıl uzmanlık konularıdır. Alman Oftalmoloji Cemiyeti, Türk Oftalmoloji Cemiyeti (TOD), Amerikan Oftalmoloji Akademisi (AAO), Amerikan katarakt ve Refraktif Cemiyeti(ASCRS), İngiliz Oftalmoloji Cemiyeti ve Avrupa Katarakt ve Refraktif Cerrahi Cemiyeti(ESCRS) aktif üyesidir.

Özel Rufus Göz Kliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Rufus Göz Kliniği, İstanbul ili Şişli ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Rufus Göz Kliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Rufus Göz Kliniği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Rufus Göz Kliniği 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Rufus Göz Kliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Surgimed Genel Cerrahi Merkezi

10 metre uzaklıkta

Teşvikiye Mh. Hakkı Yeten Cd. Aşçıoğlu Plaza K:1 D:3

Me-Di Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Merkezi

30 metre uzaklıkta

Hakkı Yeten cad. Doğu İş Merkezi No:15/2

Tansan Onkoloji Polikliniği

40 metre uzaklıkta

Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. No:17, Kat 3 Doğu İş Merkezi

Cankat Kadın Sağlığı Merkezi

40 metre uzaklıkta

Hakkı Yeten Cad. 12/4 Doğu İş Merkezi Fulya

İstanbul Retina Enstitüsü

40 metre uzaklıkta

Hakkı Yeten Cad. Unimed Center No: 19/7 Fulya

İstanbul Cerrahi Hastanesi

60 metre uzaklıkta

Fulya Bayırı Ferah Sk. No:22 Teşvikiye