Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği

Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği
Kurum Adı:Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği
Kategori:Psikiyatri Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Kore Şehitleri Cad. No:49 Esentepe
Telefon:0 (212) 347-2208
41.07110529.012802

Kurum Hakkında

Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniğinin temelleri 2000 yılında Uzman Psikiyatrist Dr. Tanju Sürmeli tarafından atıldı. Yine aynı yıl Türkiye’de ilk defa uygulanan Neurofeedback sisteminin uygulamaları ve psikiyatrik hastalarda Amerikan standartlarında objektif olarak uygulanan teşhis ve tedavi yönteminin çalışmaları başladı.

Yaşam Sağlık, bireylere, çiftlere ve ailelere tıbbi etik kurallar ve psikoloji disiplini çerçevesinde hizmet verir, eğitim ve terapi programları oluşturur ve Türkiye’de ilk defa uygulanan Neurofeedback beyin eğitim yöntemini uygular. Misyonumuz Yaşam Sağlık, misyonunu, bireylerin, çiftlerin, ailelerin daha sağlıklı bir hayat için hedefledikleri süreçleri, bilimsel temelli çözümler üreterek gerçekleştirmektir. Hedeflerimiz ve İlkelerimiz Taşıdığımız sosyal sorumluluk doğrultusunda ve tıbbi etik kurallar çerçevesinde insanlara hizmet vermeye çalışırız. Yaşam Sağlık, dünyada bilimsel saygınlığı olan ülkelerin uyguladığı Neurofeedback beyin eğitimi yönteminin Türkiye’deki ilk uygulayıcısıdır Ekibimiz Etik kurallara bağlı, araştırmacı ve sorumluluk sahibi bir kadroyla hizmet vermektedir.

Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği, İstanbul ili Şişli ilçesinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Centrium Kulak Burun Boğaz ve Plastik Cerrahi Tıp Merkezi
150 metre uzaklıkta
Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. No:2
RTS Avrupa Diyaliz Merkezi
290 metre uzaklıkta
Esentepe Gazeteciler Mah. Haberler Sok. No:19
Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği
480 metre uzaklıkta
Esentepe Gazeteciler Sitesi Matbuat Sk. No:25
Esteworld Etiler Plastik Cerrahi Hastanesi
490 metre uzaklıkta
Nispetiye Cad. Aydın Sok. No.1 Levent
İstanbul Aesthetic Center Tıp Merkezi
570 metre uzaklıkta
Esentepe Mah. Keskin Kalem Sk. No:1
Neolife Tıp Merkezi
580 metre uzaklıkta
Nisbetiye Mahallesi Yücel Sokak No:6 1. Levent