Özel Surgimed Genel Cerrahi Merkezi

Özel Surgimed Genel Cerrahi Merkezi
Kurum Adı:Özel Surgimed Genel Cerrahi Merkezi
Kategori:Onkoloji Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Teşvikiye Mh. Hakkı Yeten Cd. Aşçıoğlu Plaza K:1 D:3
Telefon:0 (212) 231-8071
41.05554028.998551

Kurum Hakkında

Surgimed Clinic sindirim sistemi kanserlerinde onkolojik cerrahi konusunda multidisipliner yaklaşımıyla 2000 yılından bu yana hizmet vermektedir. Endoskopik ve Laparoskopik Onkolojik Cerrahide deneyimli ekibi, girişimsel radyoloji, kemoterapi ve radyoterapi ekipleri ile koordineli çalışmaktadır.

Surgimed Clinic’te dünya kalite standartlarına ve hasta konforuna uygun şekilde ileri düzeyde üst ve alt sindirim sistemi endoskopisi yapılmaktadır. Hastalarına sadece cerrahi olarak değil, tüm yaşamları boyunca karşılaşabileceği onkolojik sorunlarda da yardımcı olmayı ilke edinmiştir.

Surgimed Clinic medikal onkoloji alanında Tansan Onkoloji Kliniği ile birlikte çalışmaktadırlar.

Özel Surgimed Genel Cerrahi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Surgimed Genel Cerrahi Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinde onkoloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Surgimed Genel Cerrahi Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Surgimed Genel Cerrahi Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Surgimed Genel Cerrahi Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Surgimed Genel Cerrahi Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Rufus Göz Kliniği

10 metre uzaklıkta

Hakkı Yeten Cad. Aşçıoğlu Plaza No:10 Kat :2 D:6 Fulya

Me-Di Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Merkezi

30 metre uzaklıkta

Hakkı Yeten cad. Doğu İş Merkezi No:15/2

Tansan Onkoloji Polikliniği

40 metre uzaklıkta

Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. No:17, Kat 3 Doğu İş Merkezi

Cankat Kadın Sağlığı Merkezi

40 metre uzaklıkta

Hakkı Yeten Cad. 12/4 Doğu İş Merkezi Fulya

İstanbul Retina Enstitüsü

50 metre uzaklıkta

Hakkı Yeten Cad. Unimed Center No: 19/7 Fulya

İstanbul Cerrahi Hastanesi

60 metre uzaklıkta

Fulya Bayırı Ferah Sk. No:22 Teşvikiye