Özel Via Hospital Selimiye

Özel Via Hospital Selimiye
Kurum Adı:Özel Via Hospital Selimiye
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:İstanbul
İlçe:Üsküdar
Adres:Selimiye Kavak İskele Cd. No:10
Web Sitesi:www.viahospital.com.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
41.01098529.019042

Kurum Hakkında

Özel Via Hospital Selimiye kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Siz değerli hastalarımızın daha kaliteli, daha modern bir sağlık hizmeti alabilmesi için Üsküdar'da konumlanmış Via Hospital Selimiye olarak sağlık hizmeti vermeye başladık. Hastanemiz 2000 m2 kapalı alan ve 14 yatak kapasitelidir. 2 ameliyathane, 2 doğumhane, yenidoğan ve erişkin yoğun bakım servisleri, 7 gün 24 saat Acil Servis, ambulans ve laboratuar hizmetleri ile hastalarının hizmetindedir.

Kısa bir süreçte tüm iç ve dış mekanı sizlerin konforu, mutluluğu ve kaliteli sağlık hizmeti alabileceğiniz şekilde yenileyip, hizmetinize sunduk. Tamamı kadın olan doktor ve sağlık kadromuzla, kadın hastalıkları ve doğum hizmetleri ağırlıklı olmakla diğer tüm branşlarda hizmetinizdeyiz. Güleryüzlü, güvenli, sıcak bir ortamda sizlere modern tıbbın gerektirdiği tüm ekipman ve kadromuzla en iyi hizmeti sunabilmek, sizleri mutlu etmek hedefimizdir.

Özel Via Hospital Selimiye iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Via Hospital Selimiye, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ömer Yıldız · 19 Nisan 2016

Helal olsun size kadınların ve eşlerinin dertlerini giderecek bir uygulama. Kadının özelinde erkeğin olması çok rahatsız edici bir durum sorun

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Via Hospital Selimiye ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Via Hospital Selimiye 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 16 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Via Hospital Selimiye Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi

660 metre uzaklıkta

Tıbbiye Caddesi No:40 Üsküdar

Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi

690 metre uzaklıkta

Opr. Dr. Burhanettin Üstünel Cad. No:10

Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

880 metre uzaklıkta

Tıbbiye Caddesi No:13 Haydarpaşa

Üsküdar Aktif Tıp Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Aziz Mahmut Hüdai Mah. Halk Cad. No:24

Haydarpaşa Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi

1.1 km. uzaklıkta

Selimiye Mah. Tıbbiye Cad. 34668 Üsküdar

Üsküdar Anadolu Hastanesi

1.2 km. uzaklıkta

Ahmediye Mah. Halk Cad. No:8