İstanbul Şişli devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Şişli ilçesinde 54 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

İstanbul İli Şişli İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Devlet Hastanesi
Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Şişli Etfal Hastanesi ya da resmi adıyla Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi İstanbul'un Şişli ilçesinde yer alan bir eğitim ve araştırma hastanesidir. 1899 yılında Osmanlı padişahı II. Abdülhamit'in emriyle kurulmuştur.

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul'da merkezi bir konumda sağlık hizmetlerinde önemli bir rol üstlenmiş ve üstlenmeye devam etmektedir.

Özel Hastane
Özel Şişli Kolan Hastanesi

Kolan International Şişli Hastanesi hastalarımızın rahatı da düşünülerek döşenmiş odalarımızda, tedavilerini tecrübeli hekim kadrosunun yaptığı bir hastane olarak hizmetinizdedir.

İstanbul Cerrahi Hastanesi

İstanbul’un merkezindeki İstanbul Cerrahi, hem biyomedikal teknolojik donanımı hem de branşlarında uzman sağlık kadrosuyla kesintisiz sağlık hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.

Özel İstanbul Florence Nightingale Hastanesi

Grup Florence Nightingale Hastaneleri'nde uzun yıllar çalışmış hekimlerin görev yapacağı İstanbul Florence Nightingale Hastanesi'nde hemen her branşta sağlık hizmeti sunulmaktadır.

Özel Osmanoğlu Hastanesi

55 yıllık deneyim ve bilgi birikimiyle, sağlık sektörünün en köklü kuruluşlarından olan Osmanoğlu Hastanesi olarak uzman hekim kadromuz ve deneyimli sağlık personelimiz ile hizmetinizdeyiz.

Özel Kadıoğlu Hastanesi

1973 yılından beri faaliyet gösteren Kadıoğlu Hastanesi; hizmet verdiği 38 yılda kendisini sürekli yenilemeyi gelenek haline getirmiştir.

Özel Surp Agop Hastanesi

Surp Agop Hastanesi, İstanbul'un Şişli ilçesinin Elmadağ semtinde bulunan, 1837 yılında kurulmuş bir özel hastanedir.

Özel Memorial Şişli Hastanesi

Özel Memorial Şişli Hastanesi 200 yatak kapasitesi, 8 ameliyathanesi ile yerli ve yabancı hastalara dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmaktadır.

Özel Şişli Florence Nightingale Hastanesi

Şişli Florence Nightingale Hastanesi 228 yatak, dahili Yoğun Yoğun Bakım Ünitesi, Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi, Koroner Yoğun Bakım Ünitesi, Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi ve 11 adet ameliyathane odası ile hizmet vermektedir.

Özel Türkiye Gazetesi Hastanesi

Sağlıkta güvenin adresi olmayı ve insana hizmeti, Hakk'a hizmet bilmeyi, temel ilke olarak kabul eden Türkiye Hastanesi, hizmet standardı çıtasını her gün biraz daha yükselterek ülkemizin önde gelen sağlık kurumları arasında yerini aldı.

Özel Amerikan Hastanesi

Amerikan Hastanesi, Vehbi Koç Vakfı bünyesinde özel bir sağlık kurumudur. 200 hasta odası, 62 yoğun bakım yatağı ve 12 ameliyathanesi ile hizmet vermektedir.

Özel Mecidiyeköy Çevre Hastanesi

Çevre Hastanesi, uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunan referans bir kuruluş olma yolunda ilerliyor.

Özel Dora Hospital Hastanesi

Uluslararası Kalite standartlarında sağlık hizmeti veren Dora Hospital, konuklarına üst düzey sağlık hizmeti sunmak için İstanbul Fulya'da 2009 yılından itibaren hizmet vermektedir.

Tıp Merkezi
Özel Apex Cerrahi Tıp Merkezi

Apex Cerrahi Tıp Merkezi olarak 2007 yılından bugüne, pek çok branşta uzman hekimlerle ayakta teşhis ve tedavi hizmetleri sunuyoruz.

Türkiye Diyabet Vakfı Dahiliye Tıp Merkezi

Türkiye Diyabet Vakfı Şişli Diyabet Merkezi, dahiliye ve diyabet ünitesi, laboratuvar, diyabet okulu, sağlıklı beslenme ve zayıflama üniteleriyle Şişlide hizmet vermektedir.

Özel İstanbul Aesthetic Center Tıp Merkezi

İstanbul Aesthetic Center gelişmiş teknolojik cihazları ve her biri kendi branşında tecrübeli doktor ve çalışan kadrosuyla, sizler için en iyi hizmeti sunmak üzere kurulmuş bir Plastik Cerrahi Hastanesidir.

Özel Doku Cerrahi Tıp Merkezi

Özel Doku Cerrahi Tıp Merkezi olarak hastalarımızın ihtiyaclarını daha yenilikçi teknoloji ve ileri tedavi teknikleri ile karşılamak ana misyonumuzdur.

Özel Ayazağa Derman Tıp Merkezi

Özel Ayazağa Derman Tıp Merkezi 2006 yılında kurulmuş olup kalite ve özverili çalışmayı ön planda tutarak haftanın her günü 24 saat hizmet vermektedir.

Özel İstanbul Tıp Merkezi

1998 yılında 5 ana branş ile hizmete açılan Özel İstanbul Tıp Merkezi şu an Tıbbi Laboratuar ve Radyoloji bölümleri ile toplam 16 branşta 24 saat hizmet vermektedir.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Hospitadent Mecidiyeköy

2012 yılında hizmet hayatına başlayan Mecidiyeköy Hospitadent 21 üniti ve 1 ameliyathanesi ile toplam 3000m2'lik bir alanda kurulmuştur.

Okan Üniversitesi Mecidiyeköy Diş Hastanesi

Okan Üniversitesi Mecidiyeköy Diş Hastanesi tüm anabilim dallarında hizmet sunmaktadır.

Göz Hastalıkları Merkezi
Özel İstanbul Retina Enstitüsü

Özel İstanbul Retina Enstitüsü sağlık hizmeti sunmanın yanında akademik faaliyetler de yürüten bir kliniktir.

Özel Rufus Göz Kliniği

Refraktif cerrahlarımız yanısıra kliniğimizde oküloplastik ve retina cerrahlarımız devamlı olarak çalışmaktadır.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Özel Cankat Kadın Sağlığı Merkezi

Kliniğimiz, anne-fetus sağlığı ve kadın sağlığında modern tıbbın gerektirdiği kalitede hizmet vermektedir.

Özel ART Sağlık Merkezi

Tüp Bebek ve Kadın Doğum Uzmanı olarak çalışan 4 hekim tarafından 1998 yılında, kadın hastalıkları, doğum ve infertilite tanı ve tedavi merkezi olarak kurulan ART Tıp Merkezi, Nişantaşı'nda hizmet vermeye devam ediyor.

Kulak Burun Boğaz Merkezi
Özel Centrium Kulak Burun Boğaz ve Plastik Cerrahi Tıp Merkezi

Centrium KBB uzman kadrosu ile kulak burun boğaz, estetik cerrahi, saç ekimi, medikal estetik ve diş birimleri ile faaliyet göstermektedir.

Özel Anatomica Gayrettepe Tıp Merkezi

2005'ten bu yana Altunizade'de hizmette olan Bosphorus Anatomica KBB & Plastik Cerrahi, yeni şubesi Gayrettepe Anatomica'yı, Şişli'de hizmete sundu.

Özel Me-Di Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Merkezi

Hakkı Yeten cad. Doğu İş Merkezi No:15/2 adresinde Kulak Burun Boğaz Merkezi olarak faaliyet göstermektedir.

Psikiyatri Merkezi
Özel Pedam Polikliniği

Merkezimizde çocuk ve gençlik psikiyatrisi, alkol madde tedavisi, hipnoz, dissosiyatif bozukluklar, duygulanım bozuklukları, kaygı bozuklukları, kişilik bozuklukları ve psikotik bozukluklar gibi konularda danışma ve tedavi hizmeti sunmaktadır.

Özel Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği

Humanite Psikiyatri Merkezi depresyondan şizofreniye, panik ataktan takıntılara kadar her türlü psikiyatrik ve psikolojik soruna hastaya özel tedavi çözümler sunmaktadır.

Özel Fransız Lape Hastanesi

Türkiye’nin ilk modern Psikiyatri Hastanesi, 150 yılı aşkın süredir, sizleri her gün bir öncekinden daha çağdaş, insanca, saygı ve güler yüzle karşılıyor.

Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği

Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniğinin temelleri 2000 yılında Uzman Psikiyatrist Dr. Tanju Sürmeli tarafından atıldı.

Kalp Hastalıkları Hastanesi
Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi

Türk Kalp Vakfı, kalp ve damar hastalıkları ve genel sağlık konusunda dünya standartlarında hizmet veren bir kuruluştur.

Diyaliz Merkezi
Özel RTS Avrupa Diyaliz Merkezi

RTS Renal Tedavi Hizmetleri, kronik böbrek hastalarının yaşam kalitesini ve süresini artırmak amacıyla kurduğu dünya standartlarındaki diyaliz merkezlerinden biri olan Avrupa Diyaliz Merkezi ile yaklaşık 400 diyaliz hastasına hizmet vermektedir.

Özel FMC Şişli Diyaliz Merkezi

Özel FMC Şişli Diyaliz Merkezinde haftada 6 gün 3 seans hemodiyaliz tedavi hizmeti vermekteyiz.

Özel Renin Diyaliz Merkezi

Özel Renin Diyaliz Merkezi hemodializ alanında faaliyetini sürdürmek için konusunda uzman hekimler tarafından kurulmuştur.

Üroloji Merkezi
Özel Intertıp Üroloji Kliniği

Özel Intertıp Üroloji Kliniği Türkiye'de böbrek taşı kırma (ESWL) tedavisini ilk başlatan merkezlerden biridir. 1989 yılından beri aralıksız olarak İstanbul Mecidiyeköy'de hizmet vermektedir.

Özel Forte Üroloji Merkezi

Forte Üroloji ürolojinin değişikalt branşlarında uzmanlaşmış öğretim üyelerinin oluşturduğu bir dal merkezidir.

Özel Biosan Polikliniği

Özel Biosan Polikliniği, 2005 yılından beri vücut dışından şok dalgalarıyla tedavi (ESWL - ESWT) hizmetine devam etmektedir.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 2 sayfa

İlk Sayfa 2  Sonraki Sayfa >

Yeni Şişli Hastaneleri

İstanbul Laboratuvarı çağdaş ve yüksek teknoloji cihazlar ile 21.yüzyılın sağlık hizmetini siz değer...

Prof. Dr. Osman Müftüoğlu tarafından kurulan Yaşasın Hayat Kliniği Nişantaşında faaliyet göstermekte...

Apex Cerrahi Tıp Merkezi olarak 2007 yılından bugüne, pek çok branşta uzman hekimlerle ayakta teşhis...

Yorum ve Şikayetler
Osman Ozutemiz · 16 Mart 2021

Özel FMC Şişli Diyaliz Merkezi
Evet bütün personeli çok candan yakınlar. Şoförler tam saatinde bizi almaya kaldığımız yere geliyorlar. Eğer kapıda yoks...

Sedef Tunçağ · 5 Kasım 2020

Özel İstanbul Retina Enstitüsü
Sayın Murat Karacorlu'ya her iki gözümün ağır sorunlarıyla geldim. Onun doğru tanımı ve bilge müdahalesi sonrasındaki mu...

Arif Soyluca · 23 Ekim 2020

Özel Fransız Lape Hastanesi
Yıllar önce Suat bey sayesinde gitmiştim. Her gördükçe aklıma gelir önünden geçtikçe. Gerçekten çok iyi bir psikiyatrist...

Can Cakır · 25 Ağustos 2020

Özel Fransız Lape Hastanesi
Suat bey sayesinde kalmıştım birkaç gün. güzel ve ilgili bir hastaneydi. Suat beye çok teşekkür ederim. Verdiği tedavi k...