İstanbul Şişli devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Şişli ilçesinde 54 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

İstanbul İli Şişli İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Devlet Hastanesi
Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Şişli Etfal Hastanesi ya da resmi adıyla Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi İstanbul'un Şişli ilçesinde yer alan bir eğitim ve araştırma hastanesidir. 1899 yılında Osmanlı padişahı II. Abdülhamit'in emriyle kurulmuştur.

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul'da merkezi bir konumda sağlık hizmetlerinde önemli bir rol üstlenmiş ve üstlenmeye devam etmektedir.

Özel Hastane
Özel Mecidiyeköy Çevre Hastanesi

Çevre Hastanesi, uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunan referans bir kuruluş olma yolunda ilerliyor.

Özel Dora Hospital Hastanesi

Uluslararası Kalite standartlarında sağlık hizmeti veren Dora Hospital, konuklarına üst düzey sağlık hizmeti sunmak için İstanbul Fulya'da 2009 yılından itibaren hizmet vermektedir.

Özel Şişli Kolan Hastanesi

Kolan International Şişli Hastanesi hastalarımızın rahatı da düşünülerek döşenmiş odalarımızda, tedavilerini tecrübeli hekim kadrosunun yaptığı bir hastane olarak hizmetinizdedir.

İstanbul Cerrahi Hastanesi

İstanbul’un merkezindeki İstanbul Cerrahi, hem biyomedikal teknolojik donanımı hem de branşlarında uzman sağlık kadrosuyla kesintisiz sağlık hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.

Özel İstanbul Florence Nightingale Hastanesi

Grup Florence Nightingale Hastaneleri'nde uzun yıllar çalışmış hekimlerin görev yapacağı İstanbul Florence Nightingale Hastanesi'nde hemen her branşta sağlık hizmeti sunulmaktadır.

Özel Osmanoğlu Hastanesi

55 yıllık deneyim ve bilgi birikimiyle, sağlık sektörünün en köklü kuruluşlarından olan Osmanoğlu Hastanesi olarak uzman hekim kadromuz ve deneyimli sağlık personelimiz ile hizmetinizdeyiz.

Özel Kadıoğlu Hastanesi

1973 yılından beri faaliyet gösteren Kadıoğlu Hastanesi; hizmet verdiği 38 yılda kendisini sürekli yenilemeyi gelenek haline getirmiştir.

Özel Surp Agop Hastanesi

Surp Agop Hastanesi, İstanbul'un Şişli ilçesinin Elmadağ semtinde bulunan, 1837 yılında kurulmuş bir özel hastanedir.

Özel Memorial Şişli Hastanesi

Özel Memorial Şişli Hastanesi 200 yatak kapasitesi, 8 ameliyathanesi ile yerli ve yabancı hastalara dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmaktadır.

Özel Şişli Florence Nightingale Hastanesi

Şişli Florence Nightingale Hastanesi 228 yatak, dahili Yoğun Yoğun Bakım Ünitesi, Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi, Koroner Yoğun Bakım Ünitesi, Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi ve 11 adet ameliyathane odası ile hizmet vermektedir.

Özel Türkiye Gazetesi Hastanesi

Sağlıkta güvenin adresi olmayı ve insana hizmeti, Hakk'a hizmet bilmeyi, temel ilke olarak kabul eden Türkiye Hastanesi, hizmet standardı çıtasını her gün biraz daha yükselterek ülkemizin önde gelen sağlık kurumları arasında yerini aldı.

Özel Amerikan Hastanesi

Amerikan Hastanesi, Vehbi Koç Vakfı bünyesinde özel bir sağlık kurumudur. 200 hasta odası, 62 yoğun bakım yatağı ve 12 ameliyathanesi ile hizmet vermektedir.

Tıp Merkezi
Özel Apeks Tıp Merkezi

Apex Tıp Merkezi 2007 yılında Prof. Dr. Osman Tanık, Dr. İsmet Kandemir ve profesyonel uzmanlardan oluşan ekibi tarafından, İstanbul’da kurulmuştur.

Türkiye Diyabet Vakfı Dahiliye Tıp Merkezi

Türkiye Diyabet Vakfı Şişli Diyabet Merkezi, dahiliye ve diyabet ünitesi, laboratuvar, diyabet okulu, sağlıklı beslenme ve zayıflama üniteleriyle Şişlide hizmet vermektedir.

Özel İstanbul Aesthetic Center Tıp Merkezi

İstanbul Aesthetic Center gelişmiş teknolojik cihazları ve her biri kendi branşında tecrübeli doktor ve çalışan kadrosuyla, sizler için en iyi hizmeti sunmak üzere kurulmuş bir Plastik Cerrahi Hastanesidir.

Özel Doku Cerrahi Tıp Merkezi

Özel Doku Cerrahi Tıp Merkezi olarak hastalarımızın ihtiyaclarını daha yenilikçi teknoloji ve ileri tedavi teknikleri ile karşılamak ana misyonumuzdur.

Özel Ayazağa Derman Tıp Merkezi

Özel Ayazağa Derman Tıp Merkezi 2006 yılında kurulmuş olup kalite ve özverili çalışmayı ön planda tutarak haftanın her günü 24 saat hizmet vermektedir.

Özel İstanbul Tıp Merkezi

1998 yılında 5 ana branş ile hizmete açılan Özel İstanbul Tıp Merkezi şu an Tıbbi Laboratuar ve Radyoloji bölümleri ile toplam 16 branşta 24 saat hizmet vermektedir.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Okan Üniversitesi Mecidiyeköy Diş Hastanesi

Okan Üniversitesi Mecidiyeköy Diş Hastanesi tüm anabilim dallarında hizmet sunmaktadır.

Hospitadent Mecidiyeköy

2012 yılında hizmet hayatına başlayan Mecidiyeköy Hospitadent 21 üniti ve 1 ameliyathanesi ile toplam 3000m2'lik bir alanda kurulmuştur.

Göz Hastalıkları Merkezi
Özel İstanbul Retina Enstitüsü

Özel İstanbul Retina Enstitüsü sağlık hizmeti sunmanın yanında akademik faaliyetler de yürüten bir kliniktir.

Özel Rufus Göz Kliniği

Refraktif cerrahlarımız yanısıra kliniğimizde oküloplastik ve retina cerrahlarımız devamlı olarak çalışmaktadır.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Özel Cankat Kadın Sağlığı Merkezi

Kliniğimiz, anne-fetus sağlığı ve kadın sağlığında modern tıbbın gerektirdiği kalitede hizmet vermektedir.

Özel ART Sağlık Merkezi

Tüp Bebek ve Kadın Doğum Uzmanı olarak çalışan 4 hekim tarafından 1998 yılında, kadın hastalıkları, doğum ve infertilite tanı ve tedavi merkezi olarak kurulan ART Tıp Merkezi, Nişantaşı'nda hizmet vermeye devam ediyor.

Kulak Burun Boğaz Merkezi
Özel Me-Di Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Merkezi

Hakkı Yeten cad. Doğu İş Merkezi No:15/2 adresinde Kulak Burun Boğaz Merkezi olarak faaliyet göstermektedir.

Özel Centrium Kulak Burun Boğaz ve Plastik Cerrahi Tıp Merkezi

Centrium KBB uzman kadrosu ile kulak burun boğaz, estetik cerrahi, saç ekimi, medikal estetik ve diş birimleri ile faaliyet göstermektedir.

Özel Anatomica Gayrettepe Tıp Merkezi

2005'ten bu yana Altunizade'de hizmette olan Bosphorus Anatomica KBB & Plastik Cerrahi, yeni şubesi Gayrettepe Anatomica'yı, Şişli'de hizmete sundu.

Psikiyatri Merkezi
Özel Pedam Polikliniği

Merkezimizde çocuk ve gençlik psikiyatrisi, alkol madde tedavisi, hipnoz, dissosiyatif bozukluklar, duygulanım bozuklukları, kaygı bozuklukları, kişilik bozuklukları ve psikotik bozukluklar gibi konularda danışma ve tedavi hizmeti sunmaktadır.

Özel Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği

Humanite Psikiyatri Merkezi depresyondan şizofreniye, panik ataktan takıntılara kadar her türlü psikiyatrik ve psikolojik soruna hastaya özel tedavi çözümler sunmaktadır.

Özel Fransız Lape Hastanesi

Türkiye’nin ilk modern Psikiyatri Hastanesi, 150 yılı aşkın süredir, sizleri her gün bir öncekinden daha çağdaş, insanca, saygı ve güler yüzle karşılıyor.

Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği

Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniğinin temelleri 2000 yılında Uzman Psikiyatrist Dr. Tanju Sürmeli tarafından atıldı.

Kalp Hastalıkları Hastanesi
Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi

Türk Kalp Vakfı, kalp ve damar hastalıkları ve genel sağlık konusunda dünya standartlarında hizmet veren bir kuruluştur.

Diyaliz Merkezi
Özel Renin Diyaliz Merkezi

Özel Renin Diyaliz Merkezi hemodializ alanında faaliyetini sürdürmek için konusunda uzman hekimler tarafından kurulmuştur.

Özel RTS Avrupa Diyaliz Merkezi

RTS Renal Tedavi Hizmetleri, kronik böbrek hastalarının yaşam kalitesini ve süresini artırmak amacıyla kurduğu dünya standartlarındaki diyaliz merkezlerinden biri olan Avrupa Diyaliz Merkezi ile yaklaşık 400 diyaliz hastasına hizmet vermektedir.

Özel FMC Şişli Diyaliz Merkezi

Özel FMC Şişli Diyaliz Merkezinde haftada 6 gün 3 seans hemodiyaliz tedavi hizmeti vermekteyiz.

Üroloji Merkezi
Özel Forte Üroloji Merkezi

Forte Üroloji ürolojinin değişikalt branşlarında uzmanlaşmış öğretim üyelerinin oluşturduğu bir dal merkezidir.

Özel Biosan Polikliniği

Özel Biosan Polikliniği, 2005 yılından beri vücut dışından şok dalgalarıyla tedavi (ESWL - ESWT) hizmetine devam etmektedir.

Özel Intertıp Üroloji Kliniği

Özel Intertıp Üroloji Kliniği Türkiye'de böbrek taşı kırma (ESWL) tedavisini ilk başlatan merkezlerden biridir. 1989 yılından beri aralıksız olarak İstanbul Mecidiyeköy'de hizmet vermektedir.

Onkoloji Merkezi
Özel Tansan Onkoloji Polikliniği

Tansan Onkoloji'nin misyonu günümüzün en modern ve etkili tedavilerini kullanarak kanser hastalığını teşhis ve tedavi etmektir.

Özel Surgimed Genel Cerrahi Merkezi

Surgimed Clinic sindirim sistemi kanserlerinde onkolojik cerrahi konusunda multidisipliner yaklaşımıyla 2000 yılından bu yana hizmet vermektedir.

Özel Onko İstanbul Onkoloji Merkezi

Mecidiyeköy'deki İstanbul Onkoloji Merkezimizde lineer akseleratör ve kobalt ile sunulan radyoterapi olanaklarının yanı sıra kemoterapi uygulaması da yapılmaktadır.

Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Özel Maçka Emar Polikliniği

1988 yılında faaliyete geçen Maçka Emar uzman doktor ve yardımcı sağlık personeli ile Türkiye'nin en önemli radyoloji merkezlerinden biri olmasının yanında poliklinik hizmeti de verilmektedir

İstanbul Laboratuvarı Mecidiyeköy

İstanbul Laboratuvarı çağdaş ve yüksek teknoloji cihazlar ile 21.yüzyılın sağlık hizmetini siz değerli müşterilerine ulaştırmaya devam etmektedir.

Poliklinik
Özel İntermed Polikliniği

İntermed olarak hedefimiz, hastalarımıza yenilikçi ve çağdaş anlayışımızla en kaliteli hizmeti vermeye devam etmek olacaktır.

İsveç Ayak Sağlığı Merkezi

İsveç Ayak Sağlığı, 1972 yılında ayak sağlığı ve bakımı konusunda hizmet vermek üzere kurulmuştur.

Özel Yaşasın Hayat Kliniği

Prof. Dr. Osman Müftüoğlu tarafından kurulan Yaşasın Hayat Kliniği Nişantaşında faaliyet göstermektedir.

Özel Adıvar Polikliniği

Halide Edip Adıvar Mah. Kestanelik Sok. No:2 adresinde Poliklinik olarak faaliyet göstermektedir.

Özel Şişli Ekinci Polikliniği

Şişli Ekinci Polikliniği 1997 yılında halen hizmet veren Dr. Metin Ekinci tarafından kurulmuş olup kaliteli ve özverili çalışmayı ön planda tutarak hizmet vermektedir.

Özel Yeni Mecidiyeköy İç Hastalıkları Merkezi

Yeni Mecidiyeköy İç Hastalıkları Merkezi, Çevre ve Aksoy Hastaneleri ile Profilo Alışveriş Merkezi arasında, Düzen Laboratuvarı arkasındadır.

Özel Kurtuluş Polikliniği

Şişli Kurtuluş semtimizdeki Özel Polikliniğimizde her türlü sağlık muayene hizmetinizdedir.

Tüp Bebek Merkezi
Özel Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi

Fulya Tüp Bebek Merkezi’nde dünya standartlarında Embriyoloji Laboratuvarı, en son geliştirilen ultrasonografi cihazları, laboratuvarlar, ameliyathaneler ve toplam 15 yatak kapasitesine sahip konforlu hasta odalarıyla hizmet sunulmaya devam edilmektedir.

Oksijen Tedavi Merkezi
Hipermer Şişli Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

Hipermer Şişlide, özellikle şeker hastalığına ve dolaşım yetmezliğine bağlı olarak ortaya çıkan iyileşmeyen yaraların tedavisi yapılmaktadır.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Şişli Hastaneleri

1998 yılında 5 ana branş ile hizmete açılan Özel İstanbul Tıp Merkezi şu an Tıbbi Laboratuar ve Rady...

İstanbul Laboratuvarı çağdaş ve yüksek teknoloji cihazlar ile 21.yüzyılın sağlık hizmetini siz değer...

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul'da merkezi bir konumda sağlık hizmetlerinde önemli...

Yorum ve Şikayetler
Halil Ören · 29 Nisan 2019

Özel Kurtuluş Polikliniği
Hakan hocam; Allah yar ve yardımcınız olsun.. Saygılarımla....

Yalçın Özdoğan · 22 Aralık 2018

Özel Doku Cerrahi Tıp Merkezi
Dahiliye branşı yokmu...

Nesrin Doğan · 8 Mart 2018

Özel İstanbul Tıp Merkezi
En son 05.03.2018 tarihinde fizik tedavi gördüğüm sözde tıp merkeziniz tamamen gençlerin orta yaşlı ve yaşlı insanlar il...

Döndü Coşkun Boz · 12 Ocak 2018

Hospitadent Mecidiyeköy
Hospitadent Mecidiyeköy çocuk diş Gülşah Balan'a gittik çok ilgilendi ilk gidişimiz çok memnun kaldık kendisine teşekkür...