Universal Çamlıca Hastanesi

Universal Çamlıca Hastanesi
Kurum Adı:Universal Çamlıca Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Üsküdar
Adres:Burhaniye Mah. Yunus Emre Sok. No:18
Web Sitesi:www.uhg.com.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
41.02489029.058519

Kurum Hakkında

Universal Çamlıca Hastanesi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Universal Çamlıca Hastanesi, modern hastanecilik ve sağlık hizmeti anlayışıyla açılmıştır. Gerek tıbbi gereksinimler gerek hasta ve hasta yakını ihtiyaçları gözetilerek tasarlanmış binasıyla Türkiye'deki en yeni hastanelerden biridir.

42 bin metrekare alan üzerine kurulan Universal Çamlıca Hastanesi'nde, dördü 170 metrekare büyüklüğünde grand suit, 46'sı normal suit olmak üzere toplam 83 hasta odası bulunmaktadır.

Üstün teknoloji cihazları ile donatılan Universal Çamlıca Hastanesi, hastalarımızın en doğru ve en hızlı çözümü bulabilmeleri için farklı disiplinlerin bir araya gelmesinden oluşan, Hastalık Yönetim Merkezleri ile koruyucu sağlık ve rehabilitasyon merkezi olmanın da öncülüğünü yapmaktadır.

7 ameliyathane bulunan Universal Çamlıca Hastanesi'nde 7 cerrahi, 6 dahili, 7 koroner anjiyo, 16 kardiyo vaskuler cerrahi, 8 yeni doğan olmak üzere toplam 44 yoğun bakım odası bulunmaktadır.

Universal Çamlıca Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Universal Çamlıca Hastanesi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ramazan Kaynar
★★★★★
Ben gittim Alman doktor benim dişime tedavi yaptı ona teşekkür ediyorum. Şimdi hiç ağrımıyor ben bu hastaneden çok memnunum.

Universal Çamlıca Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.7 / 5

Universal Çamlıca Hastanesi 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Toplam 20 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Universal Çamlıca Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ümraniye Yaşam Diyaliz Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
Kısıklı Mh. Alemdağ Cd.No:55
Acıbadem Altunizade Hastanesi
1.3 km. uzaklıkta
Altunizade Mah. Yurtcan Sok. No:1
Esteworld Altunizade Polikliniği
1.3 km. uzaklıkta
Kısıklı Cad. No:33/1 Altunizade Üsküdar
Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Prof. Dr. Fahrettin Kerim Gökay Cd. No.15 Altunizade
Altunizade Özel Sante Onkoloji Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Dr. Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:13
Hospitadent Çamlıca Diş Hastanesi
1.4 km. uzaklıkta
Kısıklı Mh. Alemdağ Cd. No:77 Üsküdar