İstanbul Üsküdar devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Üsküdar ilçesinde 39 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

İstanbul İli Üsküdar İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Üniversite Hastanesi
Başkent Üniversitesi İstanbul Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi

Başkent Üniversitesi İstanbul Uygulama Araştırma Merkezi, Başkent Üniversitesi’nin tamamen kendi imkanları ile inşa edip, en modern ekipmanla donattığı yeni bir sağlık tesisi olarak 23 Şubat 2007 tarihinde hizmete girmiştir.

Devlet Hastanesi
Üsküdar Devlet Hastanesi

Hastanemiz 01 Ağustos 2009 tarihinde Sağlık Bakanlığı Validebağ Devlet Hastanesi ile birleştirilerek Üsküdar Devlet Hastanesi adı altında tek çatı altında hizmet vermektedir.

Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul, Haydarpaşa'da TC Sağlık Bakanlığı'na bağlı hastane.

Haydarpaşa Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Askeri hastanelerin Sağlık Bakanlığı'na bağlanması ile birlikte GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi'nin adı Haydarpaşa Sultan Abdülhamid Eğitim ve Araştırma Hastanesi olmuştur.

Üsküdar Devlet Hastanesi Validebağ Ek Hizmet Binası

Validebağ Devlet Hastanesi 01 Ağustos 2009 tarihinde Sağlık Bakanlığı Üsküdar Devlet Hastanesi ile birleşerek tek çatı altında hizmet vermektedir.

Özel Hastane
Özel Hürrem Sultan Hastanesi

Özel Hürrem Sultan Hastanesi olarak 24 farklı tıbbi birim, 40 uzman hekimimiz ve son teknoloji cihazlarımız ile 365 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.

MÜTFV Özel Academic Hospital

Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Vakfı (MÜTFV), Özel Academic Hospital’da Dünya standartlarında modern ve kaliteli sağlık hizmetlerini sunmak amacıyla 1997 yılında faaliyetlerine başlamıştır.

Özel Medicana Çamlıca Hastanesi

Özel Medicana Çamlıca Hastanesi kardiyoloji, kalp ve damar cerrahisi, hemodiyaliz, tüp bebek ve üreme sağlığı, uyku laboratuvarı, akciğer kanserleri tanı ve tedavi kliniği, diz cerrahisi kliniği gibi özel branşlarda üst düzey hizmet verilmektedir.

Özel Çamlıca Erdem Hastanesi

Özel Çamlıca Erdem Hastanesinden özel sağlık sigortasına sahip hastalar ve SGK'ya bağlı hastalar da faydalanabilmektedir. Hastanemizin 3 genel ve 1 acil olmak üzere toplam 4 ameliyathaneye sahiptir.

Özel Üsküdar Hospitaltürk Hastanesi

1998 Yılında Özel Üsküdar Hastanesi adıyla kurulan hastanemiz 2004 yılında yenilenen yüzü, kaliteli sağlık hizmeti vermek hedefi ile Özel Üsküdar Hospitalturk adıyla çalışmalarına devam etmektedir.

Özel Acıbadem Altunizade Hastanesi

Acıbadem Altunizade Hastanesi teknik altyapısı, tıbbi teknolojisi, tüm uzmanlık dallarında sağlık profesyonelleri ve özellikli merkezleriyle hizmet veriyor.

Özel Üsküdar Anadolu Hastanesi

Yenilenen hastane binası, yeni yönetim anlaşıyı ve tıbbi cihazları ile modern bir görünüme kavuşturulan Özel Üsküdar Anadolu Hastanesi, genç, dinamik ve deneyimli uzman hekim kadrosu ile hizmete devam edecektir.

Özel Medivia Hospital Çengelköy

Özel Medivia Hospital SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ile anlaşmalıdır ve tüm branşları ile hizmet vermektedir.

Özel Esteworld Altunizade Cerrahi Kompleksi

Esteworld'ün 2014 yılında açılan son şubesi, 5.000 m2 kapalı alanı ve 220 kişilik kadrosu ile ülkemizde estetik cerrahi üzerine açılan en büyük sağlık tesisi olma özelliğini taşıyor.

Tıp Merkezi
Özel Unutmaz Tıp Merkezi

Unutmaz Tıp Merkezi tıp bilimindeki yeni bilgi ve uygulamaları yakından takip eden; modern teknolojinin son gelişmelerini bünyesinde barındıran bir sağlık kurumudur.

Özel Üsküdar Aktif Tıp Merkezi

Özel Üsküdar Aktif Tıp Merkezi fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetlerinin yanında farklı branşlarda poliklinikleriyle de hizmet vermektedir.

Özel Ümran Tıp Merkezi

Tıp Merkezimiz, 1995 Yılında Ümran Polikliniği adı altında, Ümraniye Belediyesi Hizmet binası girişinde, bölgenin yoğun sağlık hizmeti ihtiyacını karşılamak üzere kurulmuştur.

Özel Mihrimah Sultan Tıp Merkezi

Hayat Sağlık ve Sosyal Hizmetler Vakfı İktisadi İşletmesi olan Mihrimah Sultan Tıp Merkezi, Üsküdar Meydan'da faaliyet göstermektedir.

Özel Küplüce Tıp Merkezi

Özel Küplüce Tıp Merkezi 1997 yılında kuruldu. Kurumumuz uzman doktorları ve deneyimli personeli ile sizlere hizmet vermektedir.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
DentEuropa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

DentEuropa, günümüz dişhekimliğinde gerekli olan Estetik Diş Hekimliği, İmplantoloji, Çene Cerrahisi, Çoçuk Dişhekimliği, Ortodonti, Dişeti Hastalıkları tedavisi gibi uzmanlıkları bünyesinde bulundurmaktadır.

Özel Erdem Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Özel Erdem Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 2013 yılında Erdem Hastaneler Grubunun bünyesinde Çamlıca'da modern mimarisi ve ileri teknolojiye sahip alt yapısıyla hizmet vermeye başlamıştır.

Üsküdar Ahmet Yüksel Özemre Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Üsküdar Ahmet Yüksel Özemre Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi halen 1'i engelli polikliniği olmak üzere 21 poliklinikle hizmet vermeye devam etmektedir.

Hospitadent Çamlıca

Çamlıca Hospitadent oral diagnoz, panoromik ve sefalometrik röntgen, pedodonti, ortodonti, periodontoloji, implant, cerrahi, RVG, sterilizasyon, lazer uygulamaları, genel anestezi ve ameliyathane birimleriyle 7/24 hizmet vermektedir.

Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Dünyagöz Hastanesi Altunizade

Son teknolojiye sahip tetkik, muayene ve ameliyat ekipmanlarıyla donatılan Dünyagöz Altunizade modern mimarisi ile konuklarına klasik Dünyagöz konforunu yaşatmaktadır.

Özel Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi

İstanbul'da ilk hastanemiz olan Altunizade Göz Merkezimizde göz hastalıkları ve göz estetiğine dair tüm tedavi ve uygulamalar yapılmaktadır.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Hastane günümüzde T. C. Sağlık Bakanlığı Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi adıyla özel dal eğitim hastanesi statüsünde hizmete devam etmektedir.

Kulak Burun Boğaz Merkezi
Özel Anatomica Altunizade Tıp Merkezi

Bosphorus Anatomica Kulak Burun Boğaz Merkezi dünya standartlarında KBB'nin yanı sıra plastik cerrahi & medikal estetik ve saç ekimi hizmetleri sunmaktadır.

Psikiyatri Merkezi
Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi

Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi olarak 2016 yılı şubat ayında hizmete açılan hastanemizde hekim kadrosu, akademik kimliğe sahip profesör, uzman hekim ve psikologlardan oluşmaktadır.

Kalp Hastalıkları Hastanesi
Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, ülkemizin Kalp ve Damar Cerrahisi alanında hizmet ve eğitim veren en büyük ve lider hastanelerinden biridir.

Diyaliz Merkezi
Özel Ümraniye Yaşam Diyaliz Merkezi

Yaşam Diyaliz Merkezi 2005 yılından bu yana hemodiyaliz hastalarına hizmet vermektedir. Merkezimizde 38 adet hemodiyaliz makinesi bulunmaktadır.

Özel Dialife Transmed Diyaliz Merkezi

Dialife Transmed Diyaliz Merkezimiz, SGK ile anlaşmalı olup, 27 adet hemodiyaliz cihazı ile 162 hastaya hizmet verebilecek şekilde alt yapı ve donanıma sahiptir.

Özel Çamlıca Erdem Diyaliz Merkezi

Çamlıca Erdem Diyaliz Merkezi; konsültan nefroloğu, uzman doktoru, hemodiyaliz sorumlu doktoru, başhemşiresi, hemşireleri ve diyetisyeniyle bir ekip eşliğinde eksiksiz hizmet sunmaktadır.

Onkoloji Merkezi
Altunizade Özel Sante Onkoloji Merkezi

Sante Sağlık Hizmetleri olarak Altunizade merkezimizde kanser tanısı almış hastaların radyoterapi tedavi ve takibi gelişmiş teknik olanaklardan yararlanılarak yapılmaktadır.

Poliklinik
Üsküdar Devlet Hastanesi Çamlıca Polikliniği

Dahiliye, genel poliklinik, çocuk ve kadın doğum, genel cerrahi, cildiye, nöroloji, göz, kbb, ortopedi ve üroloji dallarında poliklinik hizmeti sunmaktadır.

Özel Maraş Polikliniği

Maraş akupunktur ve Lazer Tedavileri Merkezi, Doktor İsmail Maraş'ın akupunktur ve lazer akupunkturu tedavisi uyguladığı sağlık kuruluşunun adıdır.

Özel Esteworld Altunizade Polikliniği

2007 yılında hizmete giren Esteworld Altunizade Kliniği, 1500 m2 kapalı alan üzerine kurulmuş olup 32 personel ile hizmet vermektedir.

Özel Üsküdar Huzur Polikliniği

Gülfem Hatun Mah. Açık Türbe Sok. No:8 adresinde Poliklinik olarak faaliyet göstermektedir.

Özel Altunizade Polikliniği

Mahir İz Caddesi No:12 Kat:2/3 adresinde Poliklinik olarak faaliyet göstermektedir.

Tüp Bebek Merkezi
Özel İstanbul Eurofertil Tüp Bebek Merkezi

Uzman doktorlarımız ve hasta temsilcilerimiz İstanbul Eurofertil Tüp Bebek Merkezinde size en uygun tüp bebek tedavisi için yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaklardır.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Üsküdar Hastaneleri

Özel Hürrem Sultan Hastanesi olarak 24 farklı tıbbi birim, 40 uzman hekimimiz ve son teknoloji cihaz...

Hayat Sağlık ve Sosyal Hizmetler Vakfı İktisadi İşletmesi olan Mihrimah Sultan Tıp Merkezi, Üsküdar ...

İstanbul'da ilk hastanemiz olan Altunizade Göz Merkezimizde göz hastalıkları ve göz estetiğine dair ...

Yorum ve Şikayetler
Udi Turgut Yalçinkaya · 26 Şubat 2021

Özel Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi
Ben Turgut Yalçınkaya ve Eşim Aysel Yalçınkaya her iki gözümüzden katarak ameliyatını olduk. Bu katarak ameliyatını kuru...

Aytan Şenol Altıntaş · 18 Şubat 2021

Özel Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi
Bu yıldızları neye göre verdiniz?? Neden yorum yapmadınız? En azından biraz bilgimiz olurdu.....

Kübra Cebiroğlu · 30 Kasım 2018

Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi
Selamlar, Doktorumuz Suat Bey'e sonsuz teşekkürler. Bir yakınımız nedeniyle kokain ve alkol bağımlılığı yüzünden tanışmı...

Hülya Sözlü · 10 Nisan 2018

Haydarpaşa Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Eskiden doktorlarına güvendiğimiz saygıdeğer bir hastane iken şimdi lakayt işbilmez insanların elinde insana değer verme...