İstanbul Kadıköy devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Kadıköy ilçesinde 53 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

İstanbul İli Kadıköy İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Üniversite Hastanesi
Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 2011 yılında alınan karar doğrultusunda İstanbul Medeniyet Üniversitesi kapsamında; Sağlık Bakanlığı İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi (GEAH) adıyla hizmet vermeye başlamıştır.

Yeditepe Üniversitesi Bağdat Caddesi Polikliniği

Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Bağdat Caddesi Polikliniği 2650 metrekare içinde toplam 43 muayene odası muayene, tetkik ve işlem odasıyla hizmet vermektedir.

Özel Hastane
Özel Acıbadem Kozyatağı Hastanesi

Özel Acıbadem Kozyatağı Hastanesi tıbbın tüm branşlarında hizmet veren ancak onkoloji nörolojik bilimler ağırlıklı olarak uzmanlaşmış bir hastanedir.

Özel Kozyatağı Central Hospital

Kozyatağı Hastane denilince akıllara ilk gelen hastane olmayı hedefleyen Central Hospital; İstanbul, Anadolu yakasının merkez noktasında yer alan Kozyatağı'nda 17 yıllık tecrübesini, bir dünya hastanesi olma vizyonuyla bütünleştirecek büyük değişimi tamamlamış bulunuyor.

Universal Kadıköy Hastanesi

Genel sağlık ihtiyaçlarına yönelik hizmet sunan Universal Kadıköy Hastanesinde çeşitli branşlardaki uzman hekimler, son teknolojiye sahip tanı ve görüntüleme üniteleri, hastanın sağlığını koruyan ve yaşam kalitesini yükseltmeye odaklanmış hizmet anlayışıyla hizmet verilmektedir.

Özel Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi

Özel Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi; Bağdat Caddesi Kızıltoprak'taki modern binasında, gelişmiş teknolojik yapılanması ile Mayıs 2007'de hizmete girmiştir.

Özel İstanbul Medipol Kadıköy Hastanesi

1997 yılında Esma Hatun ismi ile kurulan İstanbul Medipol Hastanesi, ayakta ve yataklı hür türlü tıbbi hizmeti güvenle verebilecek teknolojik donanım ve uzman kadroya sahip bulunmaktadır.

Özel Echomar Göztepe Hastanesi

Özel Echomar Göztepe Hastanesi 1992 yılından itibaren İstanbul Anadolu yakasında hizmet vermektedir.

Medical Park Göztepe Hastanesi

Kanserden genetiğe, tüp bebekten saç nakline, kalp cerrahisinden estetik cerrahiye kadar pek çok alanda önemli başarılara imza atan kompleksin 100'den fazla yerli ve yabancı sigorta şirketiyle özel anlaşması bulunuyor.

Özel Acıbadem Kadıköy Hastanesi

Acıbadem Sağlık Grubu'nun ilk hastanesi olan Özel Acıbadem Kadıköy Hastanesi çok kapsamlı tanı ve tedavi üniteleri ile günümüzde tam donanımlı bir hastane olarak, hastalarına tıbbın tüm branşlarında hizmet veriyor.

Özel Diyabet Hastanesi

Prof. Dr. Nazif Bağrıaçık Diyabet Hastanesi, cemiyet ve vakfın desteğiyle kamu sağlığı ve kamu hizmetini önceleyen kimliğiyle kâr amacı gütmeden topluma sağlık hizmeti sunmaya çalışan bir kuruluştur.

Özel KadıköyŞifa Kadıköy Hastanesi

Çocuk ve erişkin acil servisleri, ambulans hizmetleri, ileri teknolojiye sahip ameliyathaneleri, erişkin ve yenidoğan yoğum bakım üniteleri, koruyucu hekimlik uygulamaları, ayakta ve yatarak tedavi hizmetlerini veren birimleri, görüntüleme merkezleri, laboratuvar üniteleri ile geniş kapsamlı hizmetler sunmaktadır.

Özel Çağıner Hastanesi

1999 yılında kurulan Özel Çağıner Hastanesi, İstanbul Kadıköy'de polikliniklerimiz, tıbbi ve tetkik servislerimiz ile kaliteden ödün vermeden hizmet vermeye devam etmektedir.

Tıp Merkezi
Özel Memorial Suadiye Tıp Merkezi

Memorial Suadiye Tıp Merkezi, hastaların sağlık ihtiyaçlarını en hızlı ve etkin bir şekilde karşılamak için Memorial’ın ilk uydu kliniği olarak hizmete açılmıştır.

Acıbadem Bağdat Caddesi Tıp Merkezi

Tıbbın tüm branşlarında hizmet veren Acıbadem Bağdat Caddesi Tıp Merkezi, kurulduğu 1995 yılından beri deneyimli ve yetkin sağlık kadrosu, güçlü teknolojik altyapısıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel Marmara Tıp Merkezi

istanbul Göztepe minibüs caddesindeki tıp merkezimizde poliklinikler, acil, diyetisyen, laboratuvar, röntgen, mamografi, usg-doppller, evde hemşire hizmetleri, diş doktoru ve estetik bölümü ile hizmetinizdeyiz.

Özel Sante Tıp Merkezi

Sante Poliklinik ve Laboratuvarı Ağustos 1997 tarihinden bugüne, tam teşekküllü biyokimya laboratuvarı ve seçkin seçkin hekim kadrosu ile Fener Kalamış Caddesinde hizmet vermektedir.

Özel Bostancı Tıp Merkezi

Özel Bostancı Tıp Merkezi; 2 poliklinik binası, 1 laboratuar ünitesi ve 5 ayrı fizik tedavi ünitesi ile siz değerli hastalarımızın yaşam kalitesinin yükseltilmesinde pay sahibi olmaya devam edecektir.

Özel Sunmed Tıp Merkezi

Özel Sunmed Tıp Merkezi, geniş uzman doktor kadrosu ve deneyimli sağlık personeliyle 2005 den bu yana Kadıköy Sahrayıcedidde hizmet vermektedir.

Özel Lifemed Tıp Merkezi

Özel Lifemed Tıp Merkezi sahip olduğu yüksek teknoloji ve uzman kadrosuyla Bağdat Caddesinde hizmet vermektedir.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Özel Dentway Diş Kliniği

Türkiye'nin ağız ve diş sağlığı alanında yeni markası Dentway Diş Kliniklerinin üçüncüsü Bağdat Caddesi'nde hizmet vermektedir.

Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 45 ünite ile Merdivenköy Mahallesindeki müstakil binasında hizmet vermektedir.

Özel Dent Suadiye Diş Kliniği

Dent Suadiye Diş Kliniği özellikle estetik diş hekimliği, ortodonti ve İmplantoloji başta olmak üzere bütün Diş Hekimliği dallarında hizmet vermektedir.

Özel Dentistanbul Kozyatağı Polikliniği

Özel Dentistanbul Koza Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'ni Ekim 2011 tarihinden itibaren 230 m2 alanda, 8 ünite ile hizmet verilmektedir.

Medicana Çiftehavuzlar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Medicana Sağlık Grubu’nun; 24 saat tüm ağız diş sağlığı disiplinlerinde hizmet verme kapasitesinde olan ikinci Diş Sağlığı merkezi, Kadıköy Çiftehavuzlar’daki şık binasında hizmet vermektedir.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

İstanbul Anadolu yakasının tek fizik tedavi ve rehabilitasyon hastanesi olan Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel Romatem Tıp Merkezi

Romatem 2012 yılında İstanbulda ilk Robotik Rehabilitasyon Merkezini açarak Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında önemli bir adım atmıştır.

Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Dünyagöz Hastanesi Feneryolu

Dünyagöz Hastaneleri'nin çağdaş teknolojik tetkik cihazlarının tamamını Kadıköy'de hizmete sunan merkezimiz, 6 muayene odası ile günlük 130 muayene, 35 lazer ameliyatı kapasitelidir.

Özel Veni Vidi Caddebostan Göz Sağlığı Merkezi

1987 yılından beri, teknolojik alt yapısı, uzman sağlık personeli ve çağdaş yönetim anlayışıyla hizmet vererek, Türk sağlık sektöründe bir marka haline gelen Veni Vidi Göz Sağlığı Merkezi de bu gelişimin önemli bir parçası konumunda. .

Özel Gözaydın Göz Merkezi

Özel Gözaydın Göz Merkezinde çocuk ve yetişkin ile ilgili göz problemlerinin tanı ve tedavisi yapılmaktadır.

Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi

Kudret Göz Kadıköy, 3 adet ameliyathanesi, 22 adet tek kişilik hasta odası, 10 adet tetkik odası ve 10 doktor muayene odası ile sizlere hizmet vermektedir.

Kulak Burun Boğaz Merkezi
Özel Marmara KBB Sağlık Merkezi

Özel Marmara KBB Sağlık Merkezi uzman hekim kadrosu ile poliklinik muayeneleri, check-up ve endovizyon sistemli KBB muayenesi hizmeti sunmaktadır.

Psikiyatri Merkezi
Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi

Kalamış Cad. Cengiz Topel Sok. No: 1/6 Kalamış adresinde Psikiyatri Merkezi olarak faaliyet göstermektedir.

Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Erenköy Ruh Sağlığı Hastanesi 1978 yılından itibaren SSK ya bağlı olarak hastalara şu güne kadar 307 yatak kapasite ile hizmet vermektedir. Marmara bölgesinde SSK ya bağlı tek psikiyatri hastanesi olması nedeniyle, hasta yoğunluğuna rağmen mevcut imkanlarla en iyi hizmeti vermeye çalışımaktadır.

NPSUAM Feneryolu Polikliniği

NP GRUP olarak 2003 yılında Feneryolu'nda 5 katlı merkezimizi Erişkin Nöroloji ve Psikiyatrisi, hemen arkasındaki köşkü de Çocuk Ergen Psikiyatrisi olarak hizmete açtık.

Kalp Hastalıkları Hastanesi
Özel Medipoint Tıp Merkezi

Göztepe Kardiyoloji Merkezi olarak faaliyetlerine başlayan kurum 2013 yılında Sinerji Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezini de bünyesine katmış, ek branşların da katılımı ile Medipoint Tıp Merkezi adını alarak yeni ve modern binasına taşınmıştır.

Diyaliz Merkezi
Özel Kozyatağı Diyaliz Merkezi

Sağlık hizmetlerinde kaliteden ödün vermemeyi kendisine ilke edinmiş olan Kozyatağı Diyaliz Merkezi 25+2 cihaz kapasitesi ve 2 adet geniş ve ferah salonu ile hizmet vermektedir.

Özel Ata Diyaliz Merkezi

1997'de Koşuyolu'nda kurulan Ata Diyaliz bugün insan odaklı yaklaşımı ile modern koşullarda 30 cihaz ile hizmet vermektedir.

Üroloji Merkezi
Özel Üronet Böbrek Taşı Kırma Merkezi

Üronet Böbrek Taşı Kırma Merkezi, böbrek ve idrar yolları taşlarının ESWL, şok dalgaları ile kırılması tedavisi, prostat hastalıkları, kısırlık tanı ve tedavisi gibi alanlarda sağlık hizmeti sunmaktadır.

Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Özel Euromed Görüntüleme ve Tanı Merkezi

Euromed Görüntüleme ve Tanı Merkezimiz 1995 yılında kurulmuş olup, Kızıltoprak'taki merkez bina yanı sıra Ataşehir Şifa Hastanesi, Kadıköy Şifa Hastanesi, Kozyatağı Central Hospital ve Balat Or'ahayım Hastanesi'nde hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel Kızıltoprak Gelişim Tıp Laboratuvarı

Özel Kızıltoprak Gelişim Tıp Laboratuvarı Fenerbahçe stadını geçince sağda, Kızıltoprak THY yanında konumlanmaktadır.

Sonomed Tıbbi Görüntüleme Merkezi

20 yıldır görüntüleme ve laboratuvar hizmetlerinde kalite kavramı ile Sonomed ismi özdeşleşti.

Poliklinik
Özel Med Amerikan Polikliniği

MedAmerikan Polikliniği; Anadolu Yakası Çiftehavuzlar'daki 4500m2 kapalı alandaki modern binasında hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Kadıköy Belediyesi Dr. Rana Beşe Sağlık Polikliniği

Kadıköy Belediyesi Dr. Rana Beşe Sağlık Polikliniği çağdaş, güvenilir, kaliteli ve erişilebilir sağlık hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

Özel Euroderm Bahariye Polikliniği

Euroderm Özel Polikliniği, estetik ve sağlıklı yaşamı birleştirmek amacıyla hizmet veren bir sağlık kuruluşudur.

Özel Kadıköy Merkez Polikliniği

Özel Kadıköy Merkez Polikliniği, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir.

Özel Moda Polikliniği

Özel Moda Polikliniğinde tam zamanlı ve randevu ile gelen hekimlerimiz ile tüm ana branşlarda hizmet vermekteyiz.

Özel İstanbul Flavius Polikliniği

Özel Göztepe Flavius Polikliniği cilt güzelliği, estetiği, vücut formunu, sağlıklı yaşam, mutlu yaşlanmanın sağlanması ve yaşlanmanın geciktirilmesi ile ilgili konularda çalışmaktadır.

Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Merdivenköy Polikliniği

1997 yılında ülkemizde bir benzeri sadece Ankara’da bulunan, 8 bloktan oluşan Merdivenköy’deki özel tip Polikliniğimiz hizmete açılmıştır.

Özel Unimed Polikliniği

Güvenilir, atılımcı ve yenilikçi yapısını sürdüren Unimed, 2011 yılı sonunda Avrupa’nın en büyük sağlık hizmeti sağlayıcılarından biri olan Euromedic International’ın bünyesine dahil olmuştur.

Tüp Bebek Merkezi
Özel Bahçeci Umut Tüp Bebek Merkezi

Bahçeci Umut Tüp Bebek Merkezi deneyimli tıbbi profesyoneli ile hastalarına infertilite tedavisi ve kadın hastalıkları konusunda hizmet vermektedir.

Özel Jinemed Kalamış Tüp Bebek Merkezi

Jinemed Kalamış Tüp Bebek Merkezi başta kurucusu Prof. Dr. Teksen Çamlıbel olmak üzere deneyimli ve kendi alanlarında özel uzmanlık almış doktorları, laboratuar sorumluları ve yardımcı personeli ile sizlere her aşamada bilgi, güven ve deneyimi sunmaktadır.

Oksijen Tedavi Merkezi
Özel Oksipol Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

Oksipol Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi 2005 yılından itibaren sektöründe hizmet vermekte olup bu güne kadar 1000 in üzerinde hastayı başarıyla tedavi etmiştir.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Kadıköy Hastaneleri

Sante Poliklinik ve Laboratuvarı Ağustos 1997 tarihinden bugüne, tam teşekküllü biyokimya laboratuva...

Romatem 2012 yılında İstanbulda ilk Robotik Rehabilitasyon Merkezini açarak Fizik Tedavi ve Rehabili...

Prof. Dr. Nazif Bağrıaçık Diyabet Hastanesi, cemiyet ve vakfın desteğiyle kamu sağlığı ve kamu hizme...

İstanbul Anadolu yakasının tek fizik tedavi ve rehabilitasyon hastanesi olan Erenköy Fizik Tedavi ve...

Yorum ve Şikayetler
Seçkin Akbaba · 29 Mart 2017

Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Yirmi dakika süren bir test için bir buçuk ay sonraya gün vermek ne demek anlamak mümkün degil....

Zuhal Tiftikçi · 20 Şubat 2017

Özel Kadıköy Merkez Polikliniği
checkup için defalarca arayan sizler arandığınız zaman telefonlara cevap vermiyorsunuz lütfen telefona yanıt verin aksi ...

Ahmet-recep Karademir · 6 Şubat 2017

Medical Park Göztepe Hastanesi
Psikiyatri uzmanı doç doktor *** hanımın muayene şeklini begenmedim. Konuları çabuk geçiştirip ilaç yazıp gönderiyor....

Nesrin Bocnak · 17 Ocak 2017

Özel Ata Diyaliz Merkezi
Ata diyaliz merkezindeki dr *** beyin hasta yakını ile asabi ve hakaret içeren konuşmasını kınıyorum, yazıklar olsun....