İstanbul Kadıköy devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Kadıköy ilçesinde 49 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

İstanbul İli Kadıköy İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Üniversite Hastanesi
Yeditepe Üniversitesi Bağdat Caddesi Polikliniği

Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Bağdat Caddesi Polikliniği 2650 metrekare içinde toplam 43 muayene odası muayene, tetkik ve işlem odasıyla hizmet vermektedir.

Devlet Hastanesi
Göztepe Prof.Dr.Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi adıyla hizmet vermekte olan kurum, yeni binasında Göztepe Şehir Hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmwktedir.

Özel Hastane
Özel NB Kadıköy Hastanesi

Profesör Doktor Nazif Bağrıaçık Özel Kadıköy Hastanesi; Türk Diyabet Cemiyeti ile Türk Diyabet ve Obezite Vakfının hastanesi olarak kar amacı gütmeyen, topluma sağlık hizmeti sunma misyonu ile kurulmuştur.

Özel Çağıner Hastanesi

1999 yılında kurulan Özel Çağıner Hastanesi, İstanbul Kadıköy'de polikliniklerimiz, tıbbi ve tetkik servislerimiz ile kaliteden ödün vermeden hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel Acıbadem Kozyatağı Hastanesi

Özel Acıbadem Kozyatağı Hastanesi tıbbın tüm branşlarında hizmet veren ancak onkoloji nörolojik bilimler ağırlıklı olarak uzmanlaşmış bir hastanedir.

Özel Kozyatağı Central Hospital

Kozyatağı Hastane denilince akıllara ilk gelen hastane olmayı hedefleyen Central Hospital; İstanbul, Anadolu yakasının merkez noktasında yer alan Kozyatağı'nda 17 yıllık tecrübesini, bir dünya hastanesi olma vizyonuyla bütünleştirecek büyük değişimi tamamlamış bulunuyor.

Özel İstanbul Medipol Kadıköy Hastanesi

1997 yılında Esma Hatun ismi ile kurulan İstanbul Medipol Hastanesi, ayakta ve yataklı hür türlü tıbbi hizmeti güvenle verebilecek teknolojik donanım ve uzman kadroya sahip bulunmaktadır.

Özel Göztepe Hastanesi

Özel Göztepe Hastanesi 1992 yılında hasta kabulüne başlamış ve Anadolu Yakasının en köklü sağlık kurumlarından biri olarak hizmet sunumuna devam etmektedir.

Özel Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi

Özel Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi; Bağdat Caddesi Kızıltoprak'taki modern binasında, gelişmiş teknolojik yapılanması ile Mayıs 2007'de hizmete girmiştir.

Medical Park Göztepe Hastanesi

Kanserden genetiğe, tüp bebekten saç nakline, kalp cerrahisinden estetik cerrahiye kadar pek çok alanda önemli başarılara imza atan kompleksin 100'den fazla yerli ve yabancı sigorta şirketiyle özel anlaşması bulunuyor.

Özel Acıbadem Kadıköy Hastanesi

Acıbadem Sağlık Grubu'nun ilk hastanesi olan Özel Acıbadem Kadıköy Hastanesi çok kapsamlı tanı ve tedavi üniteleri ile günümüzde tam donanımlı bir hastane olarak, hastalarına tıbbın tüm branşlarında hizmet veriyor.

Tıp Merkezi
Özel MedAmerikan Tıp Merkezi

MedAmerikan Polikliniği Bağdat Caddesi, Feneryolu’nda uluslararası tıp merkezi standartlarında planlanarak inşa edilen binasında MedAmerikan Tıp Merkezi olarak hizmet vermektedir.

Özel Kalamış Tıp Merkezi

Jinemed Kalamış Tüp Bebek Merkezi başta kurucusu Prof. Dr. Teksen Çamlıbel olmak üzere deneyimli ve kendi alanlarında özel uzmanlık almış doktorları, laboratuar sorumluları ve yardımcı personeli ile sizlere her aşamada bilgi, güven ve deneyimi sunmaktadır.

Özel Sante Tıp Merkezi

Sante Poliklinik ve Laboratuvarı Ağustos 1997 tarihinden bugüne, tam teşekküllü biyokimya laboratuvarı ve seçkin seçkin hekim kadrosu ile Fener Kalamış Caddesinde hizmet vermektedir.

Acıbadem Bağdat Caddesi Tıp Merkezi

Tıbbın tüm branşlarında hizmet veren Acıbadem Bağdat Caddesi Tıp Merkezi, kurulduğu 1995 yılından beri deneyimli ve yetkin sağlık kadrosu, güçlü teknolojik altyapısıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel Sunmed Tıp Merkezi

Özel Sunmed Tıp Merkezi, geniş uzman doktor kadrosu ve deneyimli sağlık personeliyle 2005 den bu yana Kadıköy Sahrayıcedidde hizmet vermektedir.

Özel Marmara Tıp Merkezi

istanbul Göztepe minibüs caddesindeki tıp merkezimizde poliklinikler, acil, diyetisyen, laboratuvar, röntgen, mamografi, usg-doppller, evde hemşire hizmetleri, diş doktoru ve estetik bölümü ile hizmetinizdeyiz.

Özel Lifemed Tıp Merkezi

Özel Lifemed Tıp Merkezi sahip olduğu yüksek teknoloji ve uzman kadrosuyla Bağdat Caddesinde hizmet vermektedir.

Özel Bostancı Tıp Merkezi

Özel Bostancı Tıp Merkezi; 2 poliklinik binası, 1 laboratuar ünitesi ve 5 ayrı fizik tedavi ünitesi ile siz değerli hastalarımızın yaşam kalitesinin yükseltilmesinde pay sahibi olmaya devam edecektir.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Özel Dent Suadiye Diş Kliniği

Dent Suadiye Diş Kliniği özellikle estetik diş hekimliği, ortodonti ve İmplantoloji başta olmak üzere bütün Diş Hekimliği dallarında hizmet vermektedir.

Özel Dentistanbul Kozyatağı Polikliniği

Özel Dentistanbul Koza Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'ni Ekim 2011 tarihinden itibaren 230 m2 alanda, 8 ünite ile hizmet verilmektedir.

Özel Dentway Diş Kliniği

Türkiye'nin ağız ve diş sağlığı alanında yeni markası Dentway Diş Kliniklerinin üçüncüsü Bağdat Caddesi'nde hizmet vermektedir.

Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 45 ünite ile Merdivenköy Mahallesindeki müstakil binasında hizmet vermektedir.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

İstanbul Anadolu yakasının tek fizik tedavi ve rehabilitasyon hastanesi olan Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel Cadde Tıp Merkezi

Özel Cadde Tıp Merkezi modern cihazları ve uzman ekibimizle fizik tedavi ve rehabilitasyon ağırlıklı olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi

Kudret Göz Kadıköy, 3 adet ameliyathanesi, 22 adet tek kişilik hasta odası, 10 adet tetkik odası ve 10 doktor muayene odası ile sizlere hizmet vermektedir.

Özel Dünyagöz Hastanesi Feneryolu

Dünyagöz Hastaneleri'nin çağdaş teknolojik tetkik cihazlarının tamamını Kadıköy'de hizmete sunan merkezimiz, 6 muayene odası ile günlük 130 muayene, 35 lazer ameliyatı kapasitelidir.

Özel Veni Vidi Caddebostan Göz Merkezi

1987 yılından beri, teknolojik alt yapısı, uzman sağlık personeli ve çağdaş yönetim anlayışıyla hizmet vererek, Türk sağlık sektöründe bir marka haline gelen Veni Vidi Göz Sağlığı Merkezi de bu gelişimin önemli bir parçası konumunda. .

Kulak Burun Boğaz Merkezi
Özel Marmara KBB Sağlık Merkezi

Özel Marmara KBB Sağlık Merkezi uzman hekim kadrosu ile poliklinik muayeneleri, check-up ve endovizyon sistemli KBB muayenesi hizmeti sunmaktadır.

Özel Medient Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi

MediEnt Kulak Burun Boğaz Merkezi bünyesinde, KBB hastalıklarının iyileştirilmesindeki tüm medikal ve cerrahi tedavi olanakların yanı sıra yüz estetik cerrahisini de barındırmaktadır.

Psikiyatri Merkezi
NPSUAM Feneryolu Polikliniği

NP GRUP olarak 2003 yılında Feneryolu'nda 5 katlı merkezimizi Erişkin Nöroloji ve Psikiyatrisi, hemen arkasındaki köşkü de Çocuk Ergen Psikiyatrisi olarak hizmete açtık.

Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi

Kalamış Cad. Cengiz Topel Sok. No: 1/6 Kalamış adresinde Psikiyatri Merkezi olarak faaliyet göstermektedir.

Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Erenköy Ruh Sağlığı Hastanesi 1978 yılından itibaren SSK ya bağlı olarak hastalara şu güne kadar 307 yatak kapasite ile hizmet vermektedir. Marmara bölgesinde SSK ya bağlı tek psikiyatri hastanesi olması nedeniyle, hasta yoğunluğuna rağmen mevcut imkanlarla en iyi hizmeti vermeye çalışımaktadır.

Kalp Hastalıkları Hastanesi
Özel Medipoint Tıp Merkezi

Göztepe Kardiyoloji Merkezi olarak faaliyetlerine başlayan kurum 2013 yılında Sinerji Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezini de bünyesine katmış, ek branşların da katılımı ile Medipoint Tıp Merkezi adını alarak yeni ve modern binasına taşınmıştır.

Diyaliz Merkezi
Özel Kozyatağı Diyaliz Merkezi

Sağlık hizmetlerinde kaliteden ödün vermemeyi kendisine ilke edinmiş olan Kozyatağı Diyaliz Merkezi 25+2 cihaz kapasitesi ve 2 adet geniş ve ferah salonu ile hizmet vermektedir.

Üroloji Merkezi
Özel Üronet Böbrek Taşı Kırma Merkezi

Üronet Böbrek Taşı Kırma Merkezi, böbrek ve idrar yolları taşlarının ESWL, şok dalgaları ile kırılması tedavisi, prostat hastalıkları, kısırlık tanı ve tedavisi gibi alanlarda sağlık hizmeti sunmaktadır.

Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Özel Euromed Görüntüleme ve Tanı Merkezi

Euromed Görüntüleme ve Tanı Merkezimiz 1995 yılında kurulmuş olup, Kızıltoprak'taki merkez bina yanı sıra Ataşehir Şifa Hastanesi, Kadıköy Şifa Hastanesi, Kozyatağı Central Hospital ve Balat Or'ahayım Hastanesi'nde hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel Kızıltoprak Gelişim Tıp Laboratuvarı

Özel Kızıltoprak Gelişim Tıp Laboratuvarı Fenerbahçe stadını geçince sağda, Kızıltoprak THY yanında konumlanmaktadır.

İstanbul Laboratuvarı Acıbadem Merkez

İstanbul Laboratuvarları; Türkiye ye tek noktadan ve lokal olarak yüksek standartlarda sağlık laboratuvarı hizmetleri verilmesini sağlamak üzere kurulmuştur.

Sonomed Tıbbi Görüntüleme Merkezi

20 yıldır görüntüleme ve laboratuvar hizmetlerinde kalite kavramı ile Sonomed ismi özdeşleşti.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 2 sayfa

İlk Sayfa 2  Sonraki Sayfa >

Yeni Kadıköy Hastaneleri

Tetra Tıp Laboratuvarı olarak deneyimli biyokimya uzman hekimleri ve laboratuvar teknikerinden oluşa...

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi adıyla hizmet vermekte olan ku...

Euroderm Özel Polikliniği, estetik ve sağlıklı yaşamı birleştirmek amacıyla hizmet veren bir sağlık ...

Yorum ve Şikayetler
Tuncay Çet · 23 Mayıs 2021

Göztepe Prof.Dr.Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi
Telefonumun şarjını unuttum 7. kat 5 nolu odada 1 gün sonra almaya gittiğimde temizlik personelinin bana söylediği kelim...

Elanur Özüdinç · 18 Haziran 2020

Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
İç hastalıkları uzmanı Gözde hanım mükemmel bir insan ve iyi bir doktor...

Yusuf Aslan · 11 Aralık 2019

İstanbul Laboratuvarı Acıbadem Merkez
Arıyorum açan yok. Lanet olsun...

Hakan Ozr · 21 Ağustos 2019

Özel Kadıköy Merkez Polikliniği
İlgi ve alaka hizmet herşey çok güzeldi.. Teşekkürler...