İstanbul Kadıköy devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Kadıköy ilçesinde 50 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

İstanbul İli Kadıköy İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Üniversite Hastanesi
Yeditepe Üniversitesi Bağdat Caddesi Polikliniği

Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Bağdat Caddesi Polikliniği 2650 metrekare içinde toplam 43 muayene odası muayene, tetkik ve işlem odasıyla hizmet vermektedir.

Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 2011 yılında alınan karar doğrultusunda İstanbul Medeniyet Üniversitesi kapsamında; Sağlık Bakanlığı İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi (GEAH) adıyla hizmet vermeye başlamıştır.

Özel Hastane
Medical Park Göztepe Hastanesi

Kanserden genetiğe, tüp bebekten saç nakline, kalp cerrahisinden estetik cerrahiye kadar pek çok alanda önemli başarılara imza atan kompleksin 100'den fazla yerli ve yabancı sigorta şirketiyle özel anlaşması bulunuyor.

Özel Acıbadem Kozyatağı Hastanesi

Özel Acıbadem Kozyatağı Hastanesi tıbbın tüm branşlarında hizmet veren ancak onkoloji nörolojik bilimler ağırlıklı olarak uzmanlaşmış bir hastanedir.

Özel İstanbul Medipol Kadıköy Hastanesi

1997 yılında Esma Hatun ismi ile kurulan İstanbul Medipol Hastanesi, ayakta ve yataklı hür türlü tıbbi hizmeti güvenle verebilecek teknolojik donanım ve uzman kadroya sahip bulunmaktadır.

Özel Göztepe Hastanesi

Özel Göztepe Hastanesi 1992 yılında hasta kabulüne başlamış ve Anadolu Yakasının en köklü sağlık kurumlarından biri olarak hizmet sunumuna devam etmektedir.

Özel Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi

Özel Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi; Bağdat Caddesi Kızıltoprak'taki modern binasında, gelişmiş teknolojik yapılanması ile Mayıs 2007'de hizmete girmiştir.

Özel Acıbadem Kadıköy Hastanesi

Acıbadem Sağlık Grubu'nun ilk hastanesi olan Özel Acıbadem Kadıköy Hastanesi çok kapsamlı tanı ve tedavi üniteleri ile günümüzde tam donanımlı bir hastane olarak, hastalarına tıbbın tüm branşlarında hizmet veriyor.

Özel Kozyatağı Central Hospital

Kozyatağı Hastane denilince akıllara ilk gelen hastane olmayı hedefleyen Central Hospital; İstanbul, Anadolu yakasının merkez noktasında yer alan Kozyatağı'nda 17 yıllık tecrübesini, bir dünya hastanesi olma vizyonuyla bütünleştirecek büyük değişimi tamamlamış bulunuyor.

Özel NB Kadıköy Hastanesi

Profesör Doktor Nazif Bağrıaçık Özel Kadıköy Hastanesi; Türk Diyabet Cemiyeti ile Türk Diyabet ve Obezite Vakfının hastanesi olarak kar amacı gütmeyen, topluma sağlık hizmeti sunma misyonu ile kurulmuştur.

Özel KadıköyŞifa Kadıköy Hastanesi

Çocuk ve erişkin acil servisleri, ambulans hizmetleri, ileri teknolojiye sahip ameliyathaneleri, erişkin ve yenidoğan yoğum bakım üniteleri, koruyucu hekimlik uygulamaları, ayakta ve yatarak tedavi hizmetlerini veren birimleri, görüntüleme merkezleri, laboratuvar üniteleri ile geniş kapsamlı hizmetler sunmaktadır.

Özel Çağıner Hastanesi

1999 yılında kurulan Özel Çağıner Hastanesi, İstanbul Kadıköy'de polikliniklerimiz, tıbbi ve tetkik servislerimiz ile kaliteden ödün vermeden hizmet vermeye devam etmektedir.

Tıp Merkezi
Acıbadem Bağdat Caddesi Tıp Merkezi

Tıbbın tüm branşlarında hizmet veren Acıbadem Bağdat Caddesi Tıp Merkezi, kurulduğu 1995 yılından beri deneyimli ve yetkin sağlık kadrosu, güçlü teknolojik altyapısıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel Kalamış Tıp Merkezi

Jinemed Kalamış Tüp Bebek Merkezi başta kurucusu Prof. Dr. Teksen Çamlıbel olmak üzere deneyimli ve kendi alanlarında özel uzmanlık almış doktorları, laboratuar sorumluları ve yardımcı personeli ile sizlere her aşamada bilgi, güven ve deneyimi sunmaktadır.

Özel Lifemed Tıp Merkezi

Özel Lifemed Tıp Merkezi sahip olduğu yüksek teknoloji ve uzman kadrosuyla Bağdat Caddesinde hizmet vermektedir.

Özel Bostancı Tıp Merkezi

Özel Bostancı Tıp Merkezi; 2 poliklinik binası, 1 laboratuar ünitesi ve 5 ayrı fizik tedavi ünitesi ile siz değerli hastalarımızın yaşam kalitesinin yükseltilmesinde pay sahibi olmaya devam edecektir.

Özel Sunmed Tıp Merkezi

Özel Sunmed Tıp Merkezi, geniş uzman doktor kadrosu ve deneyimli sağlık personeliyle 2005 den bu yana Kadıköy Sahrayıcedidde hizmet vermektedir.

Özel MedAmerikan Tıp Merkezi

MedAmerikan Polikliniği Bağdat Caddesi, Feneryolu’nda uluslararası tıp merkezi standartlarında planlanarak inşa edilen binasında MedAmerikan Tıp Merkezi olarak hizmet vermektedir.

Özel Marmara Tıp Merkezi

istanbul Göztepe minibüs caddesindeki tıp merkezimizde poliklinikler, acil, diyetisyen, laboratuvar, röntgen, mamografi, usg-doppller, evde hemşire hizmetleri, diş doktoru ve estetik bölümü ile hizmetinizdeyiz.

Özel Sante Tıp Merkezi

Sante Poliklinik ve Laboratuvarı Ağustos 1997 tarihinden bugüne, tam teşekküllü biyokimya laboratuvarı ve seçkin seçkin hekim kadrosu ile Fener Kalamış Caddesinde hizmet vermektedir.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Özel Dentway Diş Kliniği

Türkiye'nin ağız ve diş sağlığı alanında yeni markası Dentway Diş Kliniklerinin üçüncüsü Bağdat Caddesi'nde hizmet vermektedir.

Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 45 ünite ile Merdivenköy Mahallesindeki müstakil binasında hizmet vermektedir.

Özel Dent Suadiye Diş Kliniği

Dent Suadiye Diş Kliniği özellikle estetik diş hekimliği, ortodonti ve İmplantoloji başta olmak üzere bütün Diş Hekimliği dallarında hizmet vermektedir.

Özel Dentistanbul Kozyatağı Polikliniği

Özel Dentistanbul Koza Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'ni Ekim 2011 tarihinden itibaren 230 m2 alanda, 8 ünite ile hizmet verilmektedir.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Cadde Tıp Merkezi

Özel Cadde Tıp Merkezi modern cihazları ve uzman ekibimizle fizik tedavi ve rehabilitasyon ağırlıklı olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

İstanbul Anadolu yakasının tek fizik tedavi ve rehabilitasyon hastanesi olan Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi hizmet vermeye devam etmektedir.

Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Veni Vidi Caddebostan Göz Merkezi

1987 yılından beri, teknolojik alt yapısı, uzman sağlık personeli ve çağdaş yönetim anlayışıyla hizmet vererek, Türk sağlık sektöründe bir marka haline gelen Veni Vidi Göz Sağlığı Merkezi de bu gelişimin önemli bir parçası konumunda. .

Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi

Kudret Göz Kadıköy, 3 adet ameliyathanesi, 22 adet tek kişilik hasta odası, 10 adet tetkik odası ve 10 doktor muayene odası ile sizlere hizmet vermektedir.

Özel Dünyagöz Hastanesi Feneryolu

Dünyagöz Hastaneleri'nin çağdaş teknolojik tetkik cihazlarının tamamını Kadıköy'de hizmete sunan merkezimiz, 6 muayene odası ile günlük 130 muayene, 35 lazer ameliyatı kapasitelidir.

Kulak Burun Boğaz Merkezi
Özel Medient Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi

MediEnt Kulak Burun Boğaz Merkezi bünyesinde, KBB hastalıklarının iyileştirilmesindeki tüm medikal ve cerrahi tedavi olanakların yanı sıra yüz estetik cerrahisini de barındırmaktadır.

Özel Marmara KBB Sağlık Merkezi

Özel Marmara KBB Sağlık Merkezi uzman hekim kadrosu ile poliklinik muayeneleri, check-up ve endovizyon sistemli KBB muayenesi hizmeti sunmaktadır.

Psikiyatri Merkezi
Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi

Kalamış Cad. Cengiz Topel Sok. No: 1/6 Kalamış adresinde Psikiyatri Merkezi olarak faaliyet göstermektedir.

Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Erenköy Ruh Sağlığı Hastanesi 1978 yılından itibaren SSK ya bağlı olarak hastalara şu güne kadar 307 yatak kapasite ile hizmet vermektedir. Marmara bölgesinde SSK ya bağlı tek psikiyatri hastanesi olması nedeniyle, hasta yoğunluğuna rağmen mevcut imkanlarla en iyi hizmeti vermeye çalışımaktadır.

NPSUAM Feneryolu Polikliniği

NP GRUP olarak 2003 yılında Feneryolu'nda 5 katlı merkezimizi Erişkin Nöroloji ve Psikiyatrisi, hemen arkasındaki köşkü de Çocuk Ergen Psikiyatrisi olarak hizmete açtık.

Kalp Hastalıkları Hastanesi
Özel Medipoint Tıp Merkezi

Göztepe Kardiyoloji Merkezi olarak faaliyetlerine başlayan kurum 2013 yılında Sinerji Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezini de bünyesine katmış, ek branşların da katılımı ile Medipoint Tıp Merkezi adını alarak yeni ve modern binasına taşınmıştır.

Diyaliz Merkezi
Özel Kozyatağı Diyaliz Merkezi

Sağlık hizmetlerinde kaliteden ödün vermemeyi kendisine ilke edinmiş olan Kozyatağı Diyaliz Merkezi 25+2 cihaz kapasitesi ve 2 adet geniş ve ferah salonu ile hizmet vermektedir.

Üroloji Merkezi
Özel Üronet Böbrek Taşı Kırma Merkezi

Üronet Böbrek Taşı Kırma Merkezi, böbrek ve idrar yolları taşlarının ESWL, şok dalgaları ile kırılması tedavisi, prostat hastalıkları, kısırlık tanı ve tedavisi gibi alanlarda sağlık hizmeti sunmaktadır.

Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Sonomed Tıbbi Görüntüleme Merkezi

20 yıldır görüntüleme ve laboratuvar hizmetlerinde kalite kavramı ile Sonomed ismi özdeşleşti.

Özel Euromed Görüntüleme ve Tanı Merkezi

Euromed Görüntüleme ve Tanı Merkezimiz 1995 yılında kurulmuş olup, Kızıltoprak'taki merkez bina yanı sıra Ataşehir Şifa Hastanesi, Kadıköy Şifa Hastanesi, Kozyatağı Central Hospital ve Balat Or'ahayım Hastanesi'nde hizmet vermeye devam etmektedir.

İstanbul Laboratuvarı Acıbadem Merkez

İstanbul Laboratuvarları; Türkiye ye tek noktadan ve lokal olarak yüksek standartlarda sağlık laboratuvarı hizmetleri verilmesini sağlamak üzere kurulmuştur.

Özel Kızıltoprak Gelişim Tıp Laboratuvarı

Özel Kızıltoprak Gelişim Tıp Laboratuvarı Fenerbahçe stadını geçince sağda, Kızıltoprak THY yanında konumlanmaktadır.

Poliklinik
Özel Moda Polikliniği

Özel Moda Polikliniğinde tam zamanlı ve randevu ile gelen hekimlerimiz ile tüm ana branşlarda hizmet vermekteyiz.

Özel Kadıköy Merkez Polikliniği

Özel Kadıköy Merkez Polikliniği, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir.

Özel İstanbul Flavius Polikliniği

Özel Göztepe Flavius Polikliniği cilt güzelliği, estetiği, vücut formunu, sağlıklı yaşam, mutlu yaşlanmanın sağlanması ve yaşlanmanın geciktirilmesi ile ilgili konularda çalışmaktadır.

Kadıköy Belediyesi Dr. Rana Beşe Sağlık Polikliniği

Kadıköy Belediyesi Dr. Rana Beşe Sağlık Polikliniği çağdaş, güvenilir, kaliteli ve erişilebilir sağlık hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

Özel Euroderm Bahariye Polikliniği

Euroderm Özel Polikliniği, estetik ve sağlıklı yaşamı birleştirmek amacıyla hizmet veren bir sağlık kuruluşudur.

Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Merdivenköy Polikliniği

1997 yılında ülkemizde bir benzeri sadece Ankara’da bulunan, 8 bloktan oluşan Merdivenköy’deki özel tip Polikliniğimiz hizmete açılmıştır.

Tüp Bebek Merkezi
Özel Bahçeci Umut Tüp Bebek Merkezi

Bahçeci Umut Tüp Bebek Merkezi deneyimli tıbbi profesyoneli ile hastalarına infertilite tedavisi ve kadın hastalıkları konusunda hizmet vermektedir.

Oksijen Tedavi Merkezi
Özel Oksipol Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

Oksipol Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi 2005 yılından itibaren sektöründe hizmet vermekte olup bu güne kadar 1000 in üzerinde hastayı başarıyla tedavi etmiştir.

Özel Aymed Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

Özel Göztepe Aymed Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi hafta içi 08:00 ile 18:00 arası, haftasonu ise 08:00 ile 16:00 arası tedavi seansları uygulamaktadır.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Kadıköy Hastaneleri

İstanbul Laboratuvarları; Türkiye ye tek noktadan ve lokal olarak yüksek standartlarda sağlık labora...

Göztepe Kardiyoloji Merkezi olarak faaliyetlerine başlayan kurum 2013 yılında Sinerji Fizik Tedavi R...

Acıbadem Sağlık Grubu'nun ilk hastanesi olan Özel Acıbadem Kadıköy Hastanesi çok kapsamlı tanı ve te...

Yorum ve Şikayetler
Hakan Ozr · 21 Ağustos 2019

Özel Kadıköy Merkez Polikliniği
İlgi ve alaka hizmet herşey çok güzeldi.. Teşekkürler...

Sedat Ulukan · 27 Mayıs 2019

Özel Kadıköy Merkez Polikliniği
Telefondan check-up paketi diye satın aldım eşimle kendim için, Check-up kapsamında kanser taraması için boğazdan tırnağ...

Ayla Esen · 25 Ocak 2019

Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Spordan kaynaklı eklem kas vs rahatsizlıklarım için spor doktorum Ali Eroğluna gidiyorum. Ali beyin eneryisi, tedavi yön...

Sefer Seyyare · 24 Eylül 2018

Özel Gözaydın Göz Merkezi
Sağlıklı ve güncel olmanızdan dolayı bu siteye teşekkürler....