Özel Çağıner Hastanesi

Özel Çağıner Hastanesi
Kurum Adı:Özel Çağıner Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Uzun Çayır Cad. Mirim Çelebi Sok. No:1 Hasanpaşa
Web Sitesi:www.caginerhastanesi.com.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
40.99612429.04519

Kurum Hakkında

Özel Çağıner Hastanesi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

1999 yılında kurulan hastanemiz "Sağlıkta Kalite" anlayışıyla İstanbul Kadıköy'de polikliniklerimiz, tıbbi ve tetkik servislerimiz ile kaliteden ödün vermeden hizmet vermeye devam etmektedir. Vizyonumuz, sürekli ölçme ve iyileştirmeyle eksiksiz ve hasta odaklı sağlık hizmeti vermek, hizmet sunumumuzu sürekli geliştirmek, güvenilir tanı ve tedavi hizmetlerini olası en ekonomik koşullarla hastalarımıza sunabilmektir.

Özel Çağıner Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Çağıner Hastanesi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Leyla Tilav
★★★★★
Eşim Mehmet Adnan Tilav'ı yoğun bakımda tedavi eden Uzm. Dr. Ayhan Eren'e çok teşekkür ederiz. Hastalarına karşı son derece alakalı, titiz ve sevecen. Her gün ziyaretten sonra da bize hastamızın durumunu o kadar güzel anlatıyordu ki. Tedavisini son derece dikkatli yürüten kardiyoloji doktorumuz Uzm. Dr. F. Tanju Ulufer'e teşekkür ederiz. Ayrıca hastamıza candan ve güler yüzle davranan Beril ve Esra hemşirelere, yoğun bakımda çalışan tüm personele teşekkür ederiz. Hastamızı gönül rahatlığı ile yatırdığımız Çağıner Hastanesine çok teşekkür ederiz.
Zeynep Muhammet Yavuz
★★★★★
Sevkli gelmeme rağmen Çağıner doktorlar hemşireler ve temizlik personeline varana kadar herkes çok ilgilendi. Timuçin beye, Deniz hanıma, Recep beye ve hemşire Esma hanıma çok teşekkürler. Herkese tavsiye ediyorum.

Özel Çağıner Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Özel Çağıner Hastanesi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 26 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Çağıner Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dialife Kadıköy Ata Diyaliz Merkezi
430 metre uzaklıkta
Eğitim Mah. Poyraz Cad. Ömer Bey Çıkmazı Sk. No:1
Okan Üniversitesi Hastanesi Acıbadem Polikliniği
690 metre uzaklıkta
Ankara Asfaltı No:2/A 34718 Acıbadem
Kadıköy Belediyesi Dr. Rana Beşe Sağlık Polikliniği
950 metre uzaklıkta
Fahrettin Kerim Gökay Cd. Patikayol Sk. No:16
Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi
960 metre uzaklıkta
Acıbadem Mh. Çeçen Sk. No:52
NB Kadıköy Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Acıbadem Mahallesi Sokullu Sokak No:1
Kudret Göz İstanbul Hastanesi
1.1 km. uzaklıkta
Sarayardı Cad. No:1 Acıbadem
Kadıköy Merkez Polikliniği
1.1 km. uzaklıkta
Söğütlüçeşme Cad. No:176/1