Özel Dent Suadiye Diş Kliniği

Özel Dent Suadiye Diş Kliniği
Kurum Adı:Özel Dent Suadiye Diş Kliniği
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Bağdat Cad. No:427/1 Suadiye
Telefon:0 (216) 372-5515
40.96048029.080631

Kurum Hakkında

Ortodonti Uzmanı Dr. Ahmet Pınar ve Protez ve İmplantoloji Uzmanı Dr. İlker Arslan tarafından kurulan Dent Suadiye Diş Kliniği özellikle estetik diş hekimliği, ortodonti ve İmplantoloji başta olmak üzere bütün Diş Hekimliği dallarında hizmet vermektedir.

Özel Dent Suadiye Diş Kliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Dent Suadiye Diş Kliniği, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Dent Suadiye Diş Kliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Dent Suadiye Diş Kliniği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Dent Suadiye Diş Kliniği 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Dent Suadiye Diş Kliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dentway Diş Kliniği

120 metre uzaklıkta

Bağdat Cad. No:404 K:2 D:6 Suadiye

Cadde Tıp Merkezi

1 km. uzaklıkta

Bostancı Mah. Bağdat Cad. No:498

Marmara KBB Sağlık Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Kazasker, Şemsettin Günaltay Cad. No:152/3

Bostancı Tıp Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

Vükela Cad. No:38 Üstbostancı

Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

1.7 km. uzaklıkta

Şemsettin Günaltay Cd. Sultan Sk. No:14