Özel KadıköyŞifa Kadıköy Hastanesi

Özel KadıköyŞifa Kadıköy Hastanesi
Kurum Adı:Özel KadıköyŞifa Kadıköy Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Caferağa Mh. Sakız Sk. No:7
Web Sitesi:www.kadikoysifa.com
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
40.98873829.026514

Kurum Hakkında

Özel KadıköyŞifa Kadıköy Hastanesi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

KadıköyŞifa Sağlık Grubu, 35 yıllık deneyimi ve bilgi birikimi, sürekli yenilenen teknolojisi, uzman tıbbi ve idari kadrosu ve multi – disipliner yapısı ile bugün, iki hizmet noktasında, çocuk ve erişkin acil servisleri, ambulans hizmetleri, ileri teknolojiye sahip ameliyathaneleri, erişkin ve yenidoğan yoğum bakım üniteleri, koruyucu hekimlik uygulamaları, ayakta ve yatarak tedavi hizmetlerini veren birimleri, görüntüleme merkezleri, laboratuvar üniteleri ile geniş kapsamlı hizmetler sunmaktadır.

KadıköyŞifa Sağlık Grubu, ilk yatırımı ve İstanbul Anadolu yakasının ilk özel hastanesi olan Kadıköy Hastanesi’nin ardından, Eylül 2005’te Ataşehir Tıp Merkezi ile hizmet noktalarını genişletmiştir.

Ulaşım :

RIHTIMDAN: Rıhtımdan moda istikametine devam ediniz, sağdaki petrol ofisini geçtikten sonra soldan ikinci sokağa giriniz. İlk ışıklardan sola döndükten sonra ikinci sağdan devam ediniz.

ŞÜKRÜ SARAÇOĞLU STADYUMUNDAN: Şükrü Saraçoğlu stadyumunun arkasından Kurbağalıdere Köprüsünün üzerinden geçtikten sonra karşınıza Karakol çıkacaktır. Karakolun yanındaki sokaktan girince, mecburi istikameti takip ederek hastanenin önüne çıkıyorsunuz.

Özel KadıköyŞifa Kadıköy Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel KadıköyŞifa Kadıköy Hastanesi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel KadıköyŞifa Kadıköy Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel KadıköyŞifa Kadıköy Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel KadıköyŞifa Kadıköy Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel KadıköyŞifa Kadıköy Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Euroderm Estetik Polikliniği

120 metre uzaklıkta

Caferağa Mah. Arayıcıbaşı Sok. No:2

Üronet Böbrek Taşı Kırma Merkezi

460 metre uzaklıkta

Kuşdili Caddesi Volkan Apt. No:26/1

Moda Polikliniği

500 metre uzaklıkta

Moda Mah. Moda Cad. İçgören Apt. No:192

Kadıköy Merkez Polikliniği

630 metre uzaklıkta

Söğütlüçeşme Cad. No:176/1

Euromed Görüntüleme ve Tanı Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Recep Peker Cad. No:27/1-3 Kızıltoprak

Kızıltoprak Gelişim Tıp Laboratuvarı

1.1 km. uzaklıkta

Bağdat Caddesi No:28 Kızıltoprak

Sonomed Tıbbi Görüntüleme Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Fahrettin Kerim Gökay Cd. Poyraz Sk. No:7