Özel Kızıltoprak Gelişim Tıp Laboratuvarı

Özel Kızıltoprak Gelişim Tıp Laboratuvarı
Kurum Adı:Özel Kızıltoprak Gelişim Tıp Laboratuvarı
Kategori:Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Bağdat Caddesi No:28 Kızıltoprak
Telefon:0 (216) 349-5151
40.98482229.039021

Kurum Hakkında

Gelişim Tıp Laboratuvarları 8 Mayıs 1993 yılında İstanbul'da Kızıltoprak'ta kurulmuştur. 2001 yılında, TSE’den ISO 9000 Kalite Sistem Belgesi’ni almıştır. Bu belgeyi ilk alan Türkiye’deki iki tıbbi laboratuvardan birisidir. Bugün gelinen noktada Gelişim 5490 üzerinde doktorun laboratuvar olarak tercih ettiği, 300 civarında sağlık kuruluşunun merkez laboratuvarı durumuna gelmiş olan, yüksek prestijli ve büyüme süreci ivme kazanan bir laboratuvar durumundadır.

Gelişim Laboratuvarları’nın merkezi, 2011 yılına kadar Kızıltoprak’ta ilk kurulduğu binada faaliyetine devam etmiştir. 2011 yılında, Sağlık Bakanlığı’nın yaptığı bazı düzenlemeler nedeniyle, Bağdat Cd. üzerinde, Fenerbahçe Stadı hizasında bulunan ve Kızıltoprak THY bitişiğindeki yeni merkezine geçmiştir.

Özel Kızıltoprak Gelişim Tıp Laboratuvarı iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Kızıltoprak Gelişim Tıp Laboratuvarı, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Kızıltoprak Gelişim Tıp Laboratuvarı hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Kızıltoprak Gelişim Tıp Laboratuvarı ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Kızıltoprak Gelişim Tıp Laboratuvarı 5 üzerinden 4.5 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Kızıltoprak Gelişim Tıp Laboratuvarı Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Euromed Görüntüleme ve Tanı Merkezi

30 metre uzaklıkta

Recep Peker Cad. No:27/1-3 Kızıltoprak

Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi

420 metre uzaklıkta

Bağdat Cad. No:63 Kızıltoprak

Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi

590 metre uzaklıkta

Kalamış Cad. Cengiz Topel Sok. No: 1/6 Kalamış

Sonomed Tıbbi Görüntüleme Merkezi

740 metre uzaklıkta

Fahrettin Kerim Gökay Cd. Poyraz Sk. No:7

Üronet Böbrek Taşı Kırma Merkezi

770 metre uzaklıkta

Kuşdili Caddesi Volkan Apt. No:26/1

Sante Tıp Merkezi

780 metre uzaklıkta

Fener Kalamış Caddesi No:32 Kadıköy