Özel Memorial Suadiye Tıp Merkezi

Özel Memorial Suadiye Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Memorial Suadiye Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Bağdat Cad. No. 420 Kat 1/1
Web Sitesi:www.memorial.com.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
40.95977929.081218

Kurum Hakkında

Özel Memorial Suadiye Tıp Merkezi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Memorial Suadiye Tıp Merkezi, hastaların sağlık ihtiyaçlarını en hızlı ve etkin bir şekilde karşılamak için Memorial’ın ilk uydu kliniği olarak hizmete açılmıştır.

İstanbul’un en önemli yerleşim merkezlerinden biri olan Bağdat Caddesi üzerinde 500 metrekarelik alanda hizmet veren Memorial Suadiye Tıp Merkezi deneyimli hekimleri, yetkin sağlık personeli ve ileri teknolojisi ile güvenilir sağlık hizmeti sunuyor.

Memorial Ataşehir Hastanesi’nin uydu kliniği olarak hizmet veren Memorial Suadiye Tıp Merkezi hasta odaklı çalışma anlayışı, özellikle çocuk hastalar için özel tasarlanmış mimarisi ile sağlıklı yaşam için daima yanınızda.

Özel Memorial Suadiye Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Memorial Suadiye Tıp Merkezi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Memorial Suadiye Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Memorial Suadiye Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Memorial Suadiye Tıp Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Memorial Suadiye Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dent Suadiye Diş Kliniği
90 metre uzaklıkta
Bağdat Cad. No:427/1 Suadiye
Dentway Diş Kliniği
190 metre uzaklıkta
Bağdat Cad. No:404 K:2 D:6 Suadiye
Cadde Tıp Merkezi
930 metre uzaklıkta
Bostancı Mah. Bağdat Cad. No:498
Marmara KBB Sağlık Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
Kazasker, Şemsettin Günaltay Cad. No:152/3
Bostancı Tıp Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
Vükela Cad. No:38 Üstbostancı
Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
1.7 km. uzaklıkta
Şemsettin Günaltay Cd. Sultan Sk. No:14