Sonomed Tıbbi Görüntüleme Merkezi

Sonomed Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Kurum Adı:Sonomed Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Kategori:Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Fahrettin Kerim Gökay Cd. Poyraz Sk. No:7
Telefon:0 (216) 349-5100
40.99147029.039748

Kurum Hakkında

Sonomed, 9 Aralık 1992 tarihinde Kadıköy Tıbbi Görüntüleme Ticaret Limited Şirketi olarak kuruldu. 1 Nisan 1996 tarihinde Eğitim Mahallesi, Fahrettin Kerim Gökay Caddesi, Poyraz Sokak, No:7 Ziverbey, Kadıköy, İstanbul (halen faaliyet gösterdiği Sonomed Plaza) adresine taşındı. 21 Nisan 2001 tarihinde Sonomed Kadıköy Tıbbi Görüntüleme ve Sağlık Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketine dönüştü. Halen 11 Katlı binanın, dört katında görüntüleme merkezi, 2.680 m² kapalı alanda, 26 araçlık otoparkı ile faaliyetini sürdürmektedir.

Siemens Symbia Gama Kamera, üre nefes cihazı ve Siemens Biograph HD PET-BT cihazlarının bulunduğu Nükleer tıp ve PET-BT bölümü zemin katta; iki tane 1.5 tesla MR cihazının faaliyet gösterdiği MR bölümü giriş katında; dört tane renkli Doppler ultrasonografi cihazının bulunduğu Ultrasonografi bölümü birinci katta; 64 kesitli bilgisayarlı tomografi, digital mamografi, digital röntgen ve kemik dansitometrisi cihazlarının faaliyet gösterdiği X-Ray bölümü ikinci katta; mikrobiyoloji ve biyokimya incelemelerinin yapıldığı laboratuvar bölümü ise üçüncü katta hizmet vermektedir.

20 yıldır görüntüleme ve laboratuvar hizmetlerinde kalite kavramı ile Sonomed ismi özdeşleşti. Sonomed, 2002 yılından beri uygulamakta olan EFQM (European Foundation Quality Management) kalite yönetim sistemi ile, insan onuruna yakışan yüksek standartta bir sağlık hizmeti sunmaya devam edecektir.

Hizmetlerimiz
 • Manyetik Rezonans (MR)
 • BT Koroner Anjiyografi
 • Bilgisayarlı Tomografi (BT)
 • Tüm Vücut MR
 • Dijital Röntgen
 • Renkli Doppler Ultrasonografi
 • Dijital Mammografi
 • Biyopsi
 • Kemik Dansitometresi
 • PET CT
 • Nükleer Tıp (Sintigrafi)

Sonomed Tıbbi Görüntüleme Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Sonomed Tıbbi Görüntüleme Merkezi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Tülin Turgut Şener · 22 Ekim 2016

Oğlumun tetkik aşamasında ve sonrasındaki yakın ilgi ve alakası nedeniyle Dr Nevit Dilmen'e çok teşekkür ederim. Tülin Şener

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Sonomed Tıbbi Görüntüleme Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Sonomed Tıbbi Görüntüleme Merkezi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Sonomed Tıbbi Görüntüleme Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İstanbul Laboratuvarı Acıbadem Merkez

420 metre uzaklıkta

Hasanpaşa Mah. Sarayardı Cad. 100/B Acıbadem

Kadıköy Merkez Polikliniği

570 metre uzaklıkta

Söğütlüçeşme Cad. No:176/1

Çağıner Hastanesi

690 metre uzaklıkta

Uzun Çayır Caddesi Mirim Çelebi Sokak No:1 Hasanpaşa

Üronet Böbrek Taşı Kırma Merkezi

690 metre uzaklıkta

Kuşdili Caddesi Volkan Apt. No:26/1

Euromed Görüntüleme ve Tanı Merkezi

740 metre uzaklıkta

Recep Peker Cad. No:27/1-3 Kızıltoprak

Kızıltoprak Gelişim Tıp Laboratuvarı

740 metre uzaklıkta

Bağdat Caddesi No:28 Kızıltoprak

Kadıköy Belediyesi Dr. Rana Beşe Sağlık Polikliniği

830 metre uzaklıkta

Fahrettin Kerim Gökay Cd. Patikayol Sk. No:16