Universal Kadıköy Hastanesi

Universal Kadıköy Hastanesi
Kurum Adı:Universal Kadıköy Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Kurbağalıdere Cad. No:82 Hasanpaşa
Web Sitesi:www.uhg.com.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
40.9951629.042844

Kurum Hakkında

Universal Kadıköy Hastanesi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Universal Kadıköy Hastanesi, sağlık sektöründeki 20 yıla yaklaşan tecrübesiyle, Universal Hastaneler Grubu'nun İstanbul'daki en modern hastanelerinden biridir.

Hastanede modern tıp teknolojisiyle donatılmış 6 ameliyathane bulunmaktadır. 5 dahili, 4 cerrahi, 3 yenidoğan, 4 koroner, 4 kardiyo vaskuler cerrahi olmak üzere toplam 20 yataklı yoğun bakım ünitesi ve 10'u suit oda olmak üzere toplam 106 yatak vardır.

Temel hizmet birimleriyle genel sağlık ihtiyaçlarına yönelik hizmet sunan hastanede çeşitli branşlardaki uzman hekimler, son teknolojiye sahip tanı ve görüntüleme üniteleri, hastanın sağlığını koruyan ve yaşam kalitesini yükseltmeye odaklanmış hizmet anlayışıyla hizmet verilmektedir.

Universal Kadıköy Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Universal Kadıköy Hastanesi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Turgut Özel · 3 Aralık 2013

Böyle bir köklü kuruluşun, birden ortadan kaybolması bizleri ziyadesiyle mutsuz etti. Bir an evvel faliyete başlamanızı gönülden dilerim.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Universal Kadıköy Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Universal Kadıköy Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 34 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Universal Kadıköy Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Çağıner Hastanesi

220 metre uzaklıkta

Uzun Çayır Caddesi Mirim Çelebi Sokak No:1 Hasanpaşa

İstanbul Laboratuvarı Acıbadem Merkez

380 metre uzaklıkta

Hasanpaşa Mah. Sarayardı Cad. 100/B Acıbadem

Sonomed Tıbbi Görüntüleme Merkezi

490 metre uzaklıkta

Fahrettin Kerim Gökay Cd. Poyraz Sk. No:7

NB Kadıköy Hastanesi

870 metre uzaklıkta

Acıbadem Mahallesi Sokullu Sokak No:1

Kudret Göz İstanbul Hastanesi

890 metre uzaklıkta

Sarayardı Cad. No:1 Acıbadem

Kadıköy Merkez Polikliniği

910 metre uzaklıkta

Söğütlüçeşme Cad. No:176/1