Özel Dentway Diş Kliniği

Özel Dentway Diş Kliniği
Kurum Adı:Özel Dentway Diş Kliniği
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Bağdat Cad. No:404 K:2 D:6 Suadiye
Telefon:4442060
Web Sitesi:www.dentway.com.trHata Bildir
40.96070029.079241

Kurum Hakkında

Bizim tutkumuz hastalarımızın ağız ve diş sağlığını korumak ve tedavi etmektir. Bu tutkumuzu hayata geçirirken alanında uzman diş hekimleriyle birlikte çalışır, en ileri teknolojiyi kullanır ve uluslararası standartlarında hizmet veririz. Amacımız hastalarımıza her türlü ağız ve diş sağlığı hizmetini sunabilmek ve her hastamızın kliniklerimizden sağlıklı ve gülerek çıkmasını sağlamaktır.

Tutkumuzu gerçekleştirirken, iyi eğitimli ve profesyonel ekibimizin etik kurallara bağlı kalarak uygulayacağı hizmetleri üst düzey teknolojik imkanlarla birlikte hastalarımıza sunarız. Kişiselleştirilmiş hizmetimizden memnun olan ve bizimle devam etmeyi seçen, ağız ve dış sağlıkları en üst seviyede olan, bizi aile ve çevrelerine tavsiye eden hastalarımızın olmasını amaçlarız.

Hizmetlerimizi sunarken hastalarımıza samimi, şeffaf ve dürüst davranırız. Mutlu ekibimizle güvenli ve huzurlu bir aile ortamı yaratır, kendimizi hastamızın yerine koyarak düşünürüz.

Özel Dentway Diş Kliniği iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Dentway Diş Kliniği, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Dentway Diş Kliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Dentway Diş Kliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.5 / 5

Özel Dentway Diş Kliniği 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Dentway Diş Kliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dent Suadiye Diş Kliniği
120 metre uzaklıkta
Bağdat Cad. No:427/1 Suadiye
Cadde Tıp Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Bostancı Mah. Bağdat Cad. No:498
Marmara KBB Sağlık Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Kazasker, Şemsettin Günaltay Cad. No:152/3
Acıbadem Bağdat Caddesi Tıp Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Bağdat Cad. No:314/A, Caddebostan
Bostancı Tıp Merkezi
1.4 km. uzaklıkta
Vükela Cad. No:38 Üstbostancı
Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
1.7 km. uzaklıkta
Şemsettin Günaltay Cd. Sultan Sk. No:14