Özel İstanbul Flavius Polikliniği

Özel İstanbul Flavius Polikliniği
Kurum Adı:Özel İstanbul Flavius Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Tepegöz Sk. Nural Köşkü No:41 Selamiçeşme
Telefon:0 (216) 478-5727
40.97772229.059610

Kurum Hakkında

Flavius mitolojide doğal yöntemlerle güzelliği kazanma sanatıdır. Cilt güzelliği, estetiği, vücut formunu, sağlıklı yaşam, mutlu yaşlanmanın sağlanması ve yaşlanmanın geciktirilmesi ile ilgili; güncel metod ve teknolojileri hizmete dönüştürerek insan yaşamına en yüksek faydayı sağlamak için çalışmaktayız.

İlk Flavius Estetik ve Güzellik Merkezi 1996 yılı sonunda Ankara, Kavaklıdere'de hizmete açmış ve takip eden yıllarda da çeşitli şehirlerde yaratılan partnerlerle açılan Flavius Güzellik Merkezleri ile Flavius hizmetleri yaygınlaştırılmıştır. Hizmet veren merkezlerimiz yasal düzenlemeler çerçevesinde çoğunlukla poliklinik statüsünde hizmetlerini sürdürmektedir.

Göztepe'de, 1900'lü yıllardan kalma tarihi bir köşk estetik, güzellik ve sağlıklı yaşam alanlarında hizmet veren güzelliğin adresi Flavius Antiaging Klinikleri yurt içi ve yurt dışından gelen birçok kişiye hizmet veriyor.

Özel İstanbul Flavius Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel İstanbul Flavius Polikliniği, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel İstanbul Flavius Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel İstanbul Flavius Polikliniği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel İstanbul Flavius Polikliniği 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel İstanbul Flavius Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Lifemed Tıp Merkezi

560 metre uzaklıkta

Bağdat Caddesi Plaza 215 No:191/A Çiftehavuzlar

Tetra Tıp Laboratuvarı

610 metre uzaklıkta

Fenerbahçe Mah. Bağdat Cad. No:206 D:4

Yeditepe Üniversitesi Bağdat Caddesi Polikliniği

620 metre uzaklıkta

Bağdat Cad. No:238 34728 Göztepe

Marmara Tıp Merkezi

710 metre uzaklıkta

Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:150

Veni Vidi Caddebostan Göz Merkezi

890 metre uzaklıkta

Bağdat Cad. No:257 / Caddebostan

Göztepe Prof.Dr.Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi

910 metre uzaklıkta

Eğitim Mah. Dr. Erkin Cad. Kadıköy