Özel İstanbul Flavius Polikliniği

Özel İstanbul Flavius Polikliniği
Kurum Adı:Özel İstanbul Flavius Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Tepegöz Sk. Nural Köşkü No:41 Selamiçeşme
Telefon:0 (216) 478-5727
Web Sitesi:www.flavius.com.trHata Bildir
40.97772229.059610

Kurum Hakkında

Flavius mitolojide doğal yöntemlerle güzelliği kazanma sanatıdır. Cilt güzelliği, estetiği, vücut formunu, sağlıklı yaşam, mutlu yaşlanmanın sağlanması ve yaşlanmanın geciktirilmesi ile ilgili; güncel metod ve teknolojileri hizmete dönüştürerek insan yaşamına en yüksek faydayı sağlamak için çalışmaktayız.

İlk Flavius Estetik ve Güzellik Merkezi 1996 yılı sonunda Ankara, Kavaklıdere'de hizmete açmış ve takip eden yıllarda da çeşitli şehirlerde yaratılan partnerlerle açılan Flavius Güzellik Merkezleri ile Flavius hizmetleri yaygınlaştırılmıştır. Hizmet veren merkezlerimiz yasal düzenlemeler çerçevesinde çoğunlukla poliklinik statüsünde hizmetlerini sürdürmektedir.

Göztepe'de, 1900'lü yıllardan kalma tarihi bir köşk estetik, güzellik ve sağlıklı yaşam alanlarında hizmet veren güzelliğin adresi Flavius Antiaging Klinikleri yurt içi ve yurt dışından gelen birçok kişiye hizmet veriyor.

Özel İstanbul Flavius Polikliniği iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel İstanbul Flavius Polikliniği, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel İstanbul Flavius Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel İstanbul Flavius Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Özel İstanbul Flavius Polikliniği 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel İstanbul Flavius Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Lifemed Tıp Merkezi
560 metre uzaklıkta
Bağdat Caddesi Plaza 215 No:191/A Çiftehavuzlar
Yeditepe Üniversitesi Bağdat Caddesi Polikliniği
620 metre uzaklıkta
Bağdat Cad. No:238 34728 Göztepe
Marmara Tıp Merkezi
710 metre uzaklıkta
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:150
Veni Vidi Caddebostan Göz Merkezi
890 metre uzaklıkta
Bağdat Cad. No:257 / Caddebostan
Göztepe Prof.Dr.Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi
910 metre uzaklıkta
Eğitim Mah. Dr. Erkin Cad. Kadıköy
Acıbadem Bağdat Caddesi Tıp Merkezi
940 metre uzaklıkta
Bağdat Cad. No:263 Caddebostan