İstanbul şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 16 adet Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi listelenmiştir. İstanbul ilinde toplam 657 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden İstanbul yazısına tıklayabilirsiniz.

İstanbul Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezleri Listesi

Ataşehir
Özel Acıbadem Labmed Laboratuvarı

Acıbadem Labmed Laboratuvarı, öncelikle büyüyen ve hizmet ağını genişleten Acıbadem Sağlık Grubunun laboratuvar hizmetlerinin tek noktadan, yüksek standartlarla yürütülmesini sağlamak üzere organize edilmiştir.

Avcılar
Özel Umut Tıbbi Tahlil Laboratuvarları

Umut Tıbbi Tahlil Laboratuvarları kaliteli hizmet ve güvenilir sonuç verme hassasiyetini tüm çalışanları ile üzerinde hissetmektedir.

Bakırköy
Spektromar İleri Görüntüleme Merkezi

Spektromar İleri Görüntüleme Merkezi, özel radyoloji kliniği olarak hizmet vermeyi yıllardır başarıyla sürdürmektedir.

Radyomar Bakırköy Tıbbi Görüntüleme Merkezi

Radyomar 1994 yılında Bakırköy Şubesini açarak burada Bilgisayarlı Tomografi, Doppler, Mammografi ve Röntgen ünitelerini kurmuştur. 1995 yılında aynı şube içerisine GE 1. 5 Tesla MR cihazını kurmuştur. Manyetik Rezonans (MR), Dijital Röntgen, BT, US, Doppler US, 4 Boyutlu US, mammografi, Tiroid ve prostat biyopsisi, Panoramik diş, Kemik dansitometr

Beşiktaş
Radyomar Levent Tıbbi Görüntüleme Merkezi

Radyomar 1998 Kasım ayında 1. Levent'de Türkiye de ilk kez gün ışığı gören 3*2mt genişliğindeki tek camdan) AÇIK MR, Bilgisayarlı Spiral Tomografi, Doppler Ultrasonografi, Digital Radyoloji, Digital Panoramik Diş Röntgeni, Digital Mammografi ve Laboratuvar ünitelerinden oluşan 3. şubesini açmıştır.

İstanbul Genetik Grubu Genetik Tanı Merkezi

Yetkin Genetik Danışmalık hizmeti veren İGG, özel genetik uygulamalarında dünyanın ilk 10 laboratuvarı arasında yer almaktadır.

Fatih
Radyomar Fındıkzade Tıbbi Görüntüleme Merkezi

Radyomar AŞ 1992 ilk şubesini Fındıkzade de işletime açmıştır. Manyetik Rezonans (MR), Dijital Röntgen (C kollu), BT, US, Doppler US, Mammografi, Meme İşaretleme, Panoramik Diş, EKG, Eforlu EKG, Laboratuvar hizmetleri sunmaktadır.

Özel Endotam Haseki Genel Cerrahi Merkezi

Endotam Haseki Genel Cerrahi Merkezinde gastrointentinal sistem (üst ve alt) endoskopileri video endoskopi yöntemiyle yapılmaktadır.

Çapa Tomoçek Görüntüleme Merkezi

Çapa Tomoçek Radyoloji ve Görüntülememe Merkezimiz, eğitimli, güler yüzlü çalışanları ve uzman kadrosu ile gelecek günlerde de, en üst düzey teknoloji ve üstün hizmet anlayışını birlikte yürütmeyi hedeflemektedir.

Kadıköy
Özel Kızıltoprak Gelişim Tıp Laboratuvarı

Özel Kızıltoprak Gelişim Tıp Laboratuvarı Fenerbahçe stadını geçince sağda, Kızıltoprak THY yanında konumlanmaktadır.

Sonomed Tıbbi Görüntüleme Merkezi

20 yıldır görüntüleme ve laboratuvar hizmetlerinde kalite kavramı ile Sonomed ismi özdeşleşti.

İstanbul Laboratuvarı Acıbadem Merkez

İstanbul Laboratuvarları; Türkiye ye tek noktadan ve lokal olarak yüksek standartlarda sağlık laboratuvarı hizmetleri verilmesini sağlamak üzere kurulmuştur.

Özel Euromed Görüntüleme ve Tanı Merkezi

Euromed Görüntüleme ve Tanı Merkezimiz 1995 yılında kurulmuş olup, Kızıltoprak'taki merkez bina yanı sıra Ataşehir Şifa Hastanesi, Kadıköy Şifa Hastanesi, Kozyatağı Central Hospital ve Balat Or'ahayım Hastanesi'nde hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel Tetra Tıp Laboratuvarı

Tetra Tıp Laboratuvarı olarak deneyimli biyokimya uzman hekimleri ve laboratuvar teknikerinden oluşan profesyonel ekibimiz ve ileri düzey analiz cihazlarımız ile hastalarımıza ve klinisyenlerimize hizmet veriyoruz.

Şişli
Özel Maçka Emar Polikliniği

1988 yılında faaliyete geçen Maçka Emar uzman doktor ve yardımcı sağlık personeli ile Türkiye'nin en önemli radyoloji merkezlerinden biri olmasının yanında poliklinik hizmeti de verilmektedir

İstanbul Laboratuvarı Şişli

İstanbul Laboratuvarı çağdaş ve yüksek teknoloji cihazlar ile 21.yüzyılın sağlık hizmetini siz değerli müşterilerine ulaştırmaya devam etmektedir.

Toplam 1 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa

Popüler İstanbul Hastaneleri

Tıp Merkezimiz, 1995 Yılında Ümran Polikliniği adı altında, Ümraniye Belediyesi Hizmet binası girişinde, bölgenin yoğun sağlık hizmeti ihtiy...

16 branşta poliklinik hizmeti ve 6 dalda laboratuvar hizmeti veren hastanede 40'a yakın hekim görev yapmaktadır....

Özel Balıklı Rum Hastanesi, İstanbulun Zeytinburnu ilçesinde Rum cemaat tarafından kurulmuş özel hastanedir. Balıklı Rum Hastanesi Vakfı tar...

İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi, ülkemizin en köklü tıp fakültesinin hastanesi olarak önemli bir misyon üstlenmektedir....